KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbline

Ár:   860 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Goloka, Herbaház   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Goloka, Herbaház
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Természetes kandelilla- és méhviasszal készült ajakápoló, melytõl a száj sima és puha lesz. Napi kétszeri használata 24 órás védelmet nyújt. Mivel nem tartalmaz paraffint, tartós használata sem okoz hozzászokást.

Zsuzsiyes

2015. április 21.

Én ajándékba kaptam. Bár az összetevői jók, mégis van vele kapcsolatban valami mű érzésem, ha megnyalom a számat, utána a torkomon érzem, hogy valami fura. A számon semmi extra, nem puhít eléggé, mintha ribizli aromás zsír lenne. Én egyszerűbbnek, higiénikusabbnak tartom a csavarós megoldást, amibe nem kell bele nyúlkálni. Bár méretre kiadós a tégely, de vannak jobb termékek ennél olcsóbban.

Zsuzsiyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

szilvia.bano

2015. február 14.

A mandarinoshoz képest ez inkább ajakbalzsam nekem, mint ajakápoló, annál ez kicsit zsírosabb. Finom illata van, hidegebb időben, meg esténként nagyon jó.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Antioxidánsok: BHT