KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók

Hatóanyagai: Aloe Vera, mentol, tejsav.

Kiszerelés: 100ml

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.