KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Finom, szemcsés anyaga dió és gabonamagvak segítségével távolítja el az elhalt hámsejteket. Különleges összetételénél fogva fertõtleníti és hidratálja a bõrt. Rendszeres használatával a bõr simává és sugárzóvá válik.

Hatóanyagai: neem és brahmi, bazsalikom, Gotu Kola, pálmaolaj, napraforgó olaj (E vitamin)

Kiszerelés: 50 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvia.bano

2016. február 25.

Először a normál bőrre való bőrradírt próbáltam, azzal se volt kifejezett gondom, viszont ez sokkal jobb, mert krémes, könnyen felkenhető, nem húzza a bőrt. A normál bőrre valóban több kisebb szemcse volt, ez krémesebb, kevesebb de nagyobb szemcsékkel. Miután többször használtam, úgy látom, hogy egészen jól kitisztítja a pórusokat, és finom, puha lesz utána a bőr. A hámló részeket is eltávolítja szépen (szárazságra enyhén hajlamos a bőröm, kivéve a t-zónában). Az egyetlen, ami miatt végül is már más arcradírt használok, az az, hogy kicsit sok az illata. Egyébként jó lenne, mert édes köményt éreztem benne, amit szeretek, és a bőrömet nem irritálta, de rendszeres használattal már kicsit zavaró volt ez az erős illat.

. Egyébként a pakolásból is jobb a méregtelenítő, mint a normál.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

. Egyébként a pakolásból is jobb a méregtelenítő, mint a normál.

verka01

2015. június 5.

Szeretem, finom puha, selymes lett az arcom utána, szépen tisztította is. A szemcséi pont jók, alaposan, de nem durván radíroz. Kis kiszerelést vettem belőle, utána meg másfajtát használtam, de vissza fogok erre térni.

verka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

katica131

2014. október 17.

ez egy CSODA! nem akarok tőle megválni, SOHA!
nekem nagyon nagyon csúnya aknés az arcom, és vele olyan pihepuha és egyenletes a bőröm, hogy sírni tudnék :) !!!!

katica131
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

ez egy CSODA! nem akarok tőle megválni, SOHA!

kiscsibe

2013. június 28.

A lányom használja rendszeresen és nagyon szereti. Szép tisztán tartja a bőrét. Vegyes, nagyon érzékeny, pattanásra hajlamos bőre van. Nem szárítja szét a bőrét. Szépen tisztítja, ápolja. Ő csak ezt használja. Sokat próbált, de ez vált be a legjobban. A Problémás Bőrre való pakit használja utána, külön-külön is nagyon szuperek. Együtt is tökéletes. Szép tiszta, makulátlan ápolt, selymes bőre lesz tőle ( tőlük ).

kiscsibe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

pink sunrise

2012. július 29.

Szerettem azt hogy igazi"füves"illata volt.Tette a dolgát,de azért nem veszem újra,mert pár használat után egyre jobban kiszáradt,annak ellenére hogy mindig gondosan visszazártam.Ezen kivűl nem éreztem higiénikusnak hogy bele kellett nyuljak kézzel(az állaga miatt) .Én jobban szeretem a praktikus,"kinyomós"megoldásokat,ugy adagolni is könyebb.

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése iszap keverék.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Nem szabályos INCI név. Valamifél tartósító komplexet takar (részletes infó róla itt).