Herbsgarden

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balkanfan, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, bőrszerkezet javító és feszesítő hatású szemkörnyékápoló krém mindennapos használatra. A gondosan válogatott alapanyagok szinergiája stimulálja a sejtek oxigén ellátását, lazítja az izmok feszültségét és kisimítja a ráncokat.

A transzepidermális vízveszteség megállítása nem lehetetlen, de szakértelmet, gondosan megválasztott kozmetikumokat és rendszeres törődést igényel. Az Herbsgarden Szemkörnyékápoló antioxidánsokban és hatóanyagokban gazdag összetétele megoldást nyújt ezen érzékeny bőrfelület kíméletes táplálására. Használatával a szemkörnyék hidratálttá válik, megnyugszik és kisimul.

Mindennapi használatával serkenti a bőr öngyógyító képességét és megerősíti a bőrben lévő kollagén rostok hálózatát. Kitölti a dehidratált barázdákat és megakadályozza a nedvesség távozását a bőrből, így javítva a bőr szerkezetét. Hatása már 1-2 nap után látható, érezhető. Orbáncfűolaj tartalma miatt, a napra érzékenyek éjszakára alkalmazzák.

zonga

2018. augusztus 29.

Pár napja használom, így a hatásáról még nem tudok beszámolni, de tetszik. Kellemes gyógynövényes illat (de nem tolakodóan erős), könnyed állag. Gyorsan beszívódik, könnyű kenni. Irritációt nem okoz. Hatalmas adag, kétszerese a szokásos szemkörnyékápolóknak, így ezer évig elég lesz! :) A sok jó hatóanyag biztosan jót tesz, én nagyon bízom benne. Egy gondom van, a pumpás kiszerelés. Ha a legminimálisabbat nyomom ki, akkor is sok jön ki egyszerre. Én csak vékonyan szeretem bekenni a szemem környékét (is).Nehéz adagolni. De azért kárba nem vész, a szemhéjaimra, meg a maradékot az arcomra rákenem.Egyébként jó terméknek tűnik, remélem, használ is. Pozitívuma a cégnek, hogy magyar, természetes összetevőket használ, és mindenből van kis kiszerelés, bár az arckrémekből inkább minit mondanék (6 g). Azok elég drágák, de kipróbálni jó.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 29.