KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbsgarden

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balkanfan, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, bőrszerkezet javító és feszesítő hatású szemkörnyékápoló krém mindennapos használatra. A gondosan válogatott alapanyagok szinergiája stimulálja a sejtek oxigén ellátását, lazítja az izmok feszültségét és kisimítja a ráncokat.

A transzepidermális vízveszteség megállítása nem lehetetlen, de szakértelmet, gondosan megválasztott kozmetikumokat és rendszeres törődést igényel. Az Herbsgarden Szemkörnyékápoló antioxidánsokban és hatóanyagokban gazdag összetétele megoldást nyújt ezen érzékeny bőrfelület kíméletes táplálására. Használatával a szemkörnyék hidratálttá válik, megnyugszik és kisimul.

Mindennapi használatával serkenti a bőr öngyógyító képességét és megerősíti a bőrben lévő kollagén rostok hálózatát. Kitölti a dehidratált barázdákat és megakadályozza a nedvesség távozását a bőrből, így javítva a bőr szerkezetét. Hatása már 1-2 nap után látható, érezhető. Orbáncfűolaj tartalma miatt, a napra érzékenyek éjszakára alkalmazzák.