KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   19 300 Ft, 28 700 Ft és 39 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 szeptemberében megjelenő virágos illat nőknek, mellyel a Hermès a fiatal generáció tagjait kívánta megcélozni. A parfüm mögötti Orr Christine Nagel, aki azzal a céllal hozta létre a Twilly d'Hermès-t, hogy egy optimista, vidám és fiatalos, ugyanakkor kicsit sem átlagos illatot alkosson. A kompozíció három fő összetevőn alapszik.

Fejjegyek: gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa

Hermès Twilly D'hermès EDP 50 ml
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Ellen120
Állapot: bontatlan, celofános, Helyszín: --, fizetés: előre utalással
Minta Hermès Twilly D'hermès EDP
Ár: Leírásban , Eladó: rdm
Állapot: Leírásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, fox post

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackbird

2017. november 4.

Pikáns, gyömbéres tubarózsa. Hermés megcélozta a fiatalokat, és milyen jól tette! Nem egy korszakalkotó illat,ez igaz, de nem baltával faragták,ez egy kifinomult, nem túl bonyolult, könnyedén viselhető ujjgyakorlat. Hermés illatai valahol a senkiföldje- pláne ma, amikor a mainstream illatok legtöbbje elnagyolt és összecsapott- a niche és drogériákban kapható illatok között.Az illatai alaphangon egy jóval kifinomultabb, és némileg idősebb- korosztályt céloznak meg,akiknek nem probléma ,ha egy parfüm nem filléres,nem olcsó. Nem tetszés,vagy nemtetszés a kérdés,hanem ,hogy a designon kívül feccoltak-e pénzt,és energiát másba is? És itt igen , abszolút azt gondolom, hogy igen. Nem egy elrettentően elvarázsolt,vagy túlgondolt illat, a csomagolása ötletes, nem erőltetett, az illat maga is friss, játékos, szerethető, átgondolt,és nem egy cukorba fojtott gejl valami,amit egy színésznő -életérzés ad el. Szerintem több,mint becsülendő,hogy bátrak és elegánsak voltak polcra tenni ma ezt az illatot.
Szépen bontakozik ki, nem lehet belefojtani az egész bkv vonalat,..
Ízlésesen összerakott illat, egy nagyon kifinomult szantálos kifutással.
4 csillag lenne, ha nem törne utat a közönséges illatok tengernyi üvegében.Így meg 5. Hajrá ,ötletek! Hajrá igényesség!

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Szépen bontakozik ki, nem lehet belefojtani az egész bkv vonalat,..
Ízlésesen összerakott illat, egy nagyon kifinomult szantálos kifutással.

emb1p3

2017. október 26.

Hát a (pipere)asztal nem szakad be alatta, az biztos, se nem nagyon érdekes, nem is túlságosan szofisztikált, de azért van benne Hermes-tartás, mert a friss, játékos attitűd alatt ott a gondosan összerakott koncepció. A 18 éves húgomnak megvenném, ha értékelné az ilyesmi, én már kiöregedtem belőle.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Burya

2017. szeptember 23.

Hát én ennek úgy megörültem, mint parfümnek már régen! Kifújva óóóó de isteni gyömbéres csoda! Haza is hoztam a kis tesztcsíkot további tanulmányozásra. Egy óra múlva azonban a gyömbérnek szinte már nyoma sincs, éppen csak ott lapul a háttérben a tubarózsa mögött. Még így is nagyon kellemes, zöld virágillat, csak hát... én a gyömbért vártam benne, az tetszett, attól volt különleges. Mostanában már kezdek besokallni a tucatszámra megjelenő virágos, gyümölcsös vagy sziruposan édes illatoktól, de ez más volt, valami különleges, aminél nem éreztem azt, hogy hát jó, szép meg kellemes, de én ezt már 15 másiknál is éreztem. Annyira sajnálom, ha maradna a gyömbér a szívillatban is, beruháznék rá, de így csak 4 csillag és megvenni sem fogom.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

deluna

2017. szeptember 19.

Nagyon oda vagyok érte... én nem feltétlenül skatulyáznám be.. igaz a megszokott old, porosabb vonal ebben a parfümben nem dominál... és jobban el tudom képzelni fiatalabb generáción, de azt hiszem az az elegancia és egyedi illat vonal megmaradt amit megszoktunk ... attól függetlenül, h könnyű gyömbéres... rajtam a virágos jegy is megmarad... egy óra múlva picit szúrós gyömbéres felhő marad a bőrömön...sokáig... a Hermés parfümöket tudni kell viselni ... ha fiatal vagy azért... ha korosabb azért...

deluna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

MissNuit

2017. szeptember 14.

UP...jajj nekem, szegénykém így leírtam,pedig olyan érdekes illat..finom :) Adtam neki egy újabb esélyt, és itt a várt csodácska, elsőre olyan nekem nem tetsző illat,de utána átváltozik szelíd érzéki lesz. Kicsit talán szappanos tisztaság illat,de mégis van benne valami csavar. Szerintem télen csodás illat lesz,a meleg nem kedvez neki.Azért nem lesz az álmaim parfümje,de adok még neki csillagot,megérdemli. Üvege meg olyan Twiggy :))

Ez volt az első hogy ismeretlen illatot csak úgy veszek. Vártam valami poison girl illatkát,mert hogy fiataloknak lett (tervezve) Még a Dior és Chanel új parfümjei csodálatos illatok,ez valami izé..Nekem nem lett barátom :( Ezért költözik is. Üvege csodás,csak azért a kettő csillag

MissNuit
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bernikrém

2017. szeptember 12.

Általában nem szoktam a Hermes kollekcióból hozzám illőt találni,de ez..Telitalálat. Különleges, nem tucat illat.
A gyömbér nagyon karakteres benne, nagyon tetszik. A bőrömön nagyon tartós, fürdés után is éreztem. Az üveg és a csomagolás is szerintem nagyon jól eltalált, tényleg a fiatalokat célozza meg, és az is vonzott hogy kipróbáljam.Ajánlom mindenkinek :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

2017. szeptember 8.

Nagyon vártam a megjelenést, mert imádom a gyömbér illatát és sajnos elég kevés parfümben van érezhetően jelen. Mielőtt sikerült megillatolnom, elég különböző véleményeket olvastam róla, Wishes írta itt a diszkós lányok illata hasonlatot, egy FB csoportban valaki azt írta hogy a L'Artisan Seville A L'Aube-hoz hasonlít (amit egyébként szeretek), szóval nagyon nem tudtam mire számítsak. Papírcsíkra fújtam először, kifújáskor túlnyomóan a narancsvirágot éreztem ki belőle, az volt a benyomásom, hogy ez egy nagyon-nagyon legyengített, édesebb Seville-dupe. Elkönyveltem, hogy nekem ez nem, de azért fújtam a csuklómra belőle, mert hát a bőrön való próba nélkül nem lehet igazán megítélni egy illatot. Szaglászás után elmentünk vacsorázni, aztán moziba, aztán egy idő után meg-megcsapott egy édeskés, ártatlan kis illatocska. Nem értettem honnan jön, mert a közvetlen közelemben nem volt senki, aztán meglepődve jöttem rá, hogy ez bizony a Twilly, ami totális metamorfózison ment keresztül. Ami végül a bőrömön kialakult az egy valóban ártatlan, kellemes kis illat, ami teljesen általános iskolás koromban annyira imádott szagos radírokra emlékeztet. Ami kellemes meg minden, de én nem akarok szagos radír-illatú lenni. :-D A 14 éves keresztlányomon pl. el tudnám képzelni, neki még jól is állna. Persze biztos hogy van akin izgalmasabb, más arcát mutatja, de rajtam nagyon felejtős. Bajban vagyok a pontozással, nem akarom lehúzni nagyon, úgyhogy kap egy közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

googles

2017. szeptember 6.

Tetszik ez is, de jó! Pikáns kis illat, van benne csavar, nekem folyton a menta ugrik be, pedig az nincs is benne. Kicsit fanyar, kicsit edes, jo az alap, kulonleges illat es bohokas. Minden stimmel. Kivansaglistaba vele!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szeliger

2017. szeptember 6.

Tetszik. Ez a kísérletezgetős, pajkos útkeresés jó irányban halad, csak nehogy Mme Nagel megtorpanjon, nagyon drukkolok és bízom abban, hogy még sok szép illatot kapunk tőle. Az üveget imádom, minden tökéletesen klappol, a fricska a kalappal a tetején, a kicsinyített csupaszín twilly bohókás masnira kötve, a barackos-rózsaszínes alapszín világ, stílusos és minőségi, sehol egy fölösleges él, simulós és szépen kidolgozott.
Az illat rajtam kifújáskor friss zöld, majd hamarosan megjelenik a buborékos, könnyed áramlat, ami szinte felemeli az embert. Én aztán nem tudtam, hogy gyömbér, csak azt, hogy jó érzés viselni és az idő múlásával egyre jobb lesz. Picit édesedik, de a virágról sem mondtam volna meg, hogy tubarózsa, csak valami fehér virágos jegyet tippeltem. A szantálos alap pedig szépen megágyaz az előző kettőnek, az illatjegyek pontosan kimérve folyamatosan erősítik egymást, egyik sem harsogja túl a másikat. Simán érezni a csupán csuklóra fújt illatot is, megbízható, de nem tolakodó az illatfelhő és a tartósságára sem lehet rossz szavam.
Jó illat, bátor próbálkozás, nemcsak fiatal lányoknak, hanem az idősebb korosztálynak is, nappalra nagyon szívesen viselném!

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Donna

2017. szeptember 2.

Bementem ma a boltba, eladó egyből érkezett, hogy mit szeretnèk. Mondom a Hermes új illatát. Ne is pazaroljuk az időt a papírcsíkra, egyből a karomra kérem. Természetesen, de ez az illat nem igazán Hermes, olyan modern, fiatal lányos illat..mondta. Nem tudom, mit értett az alatt, hogy nem igazi Hermes, ha nem sietek talán megkérdezem. De útközben hazafele rájöttem magam is. Nekem ez nagyon hasonlít a Poison Girl-re. Egyébként nem rossz, ha a lányom 16 éves lenne most (nem 1) akkor megvenném neki.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Coumarin, Citral, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.