KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HiGeen

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Gabesz, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bevizsgált termék, gomba-, vírus- és baktérium ölő. Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetétel: 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nikkii0326

2017. október 6.

Nagyon finom illata van a zold kukacosnak meg a pink elefantosnak iz :) elotte a sima verziot hasznaltam de az nagyon csipte a kezemet mert ekcemas vagyok. De ez egyaltalan nem irritalja :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Berillgem

2017. augusztus 4.

Nem szeretem ezeknek a kézfertőtlenítőknek azt a tömény alkoholos szagát de aztán rátaláltam erre! Régebben használtam ugyan ennek a márkának más termékét is (a "felnőtt" kézfertőtlenítőit) de ez a zöld színű kukacos a legjobb. Lehet hogy gyerekeknek készült de a rágógumis illata nagyon kellemes az az alkoholos szag pedig pillanatok alatt elillan.

Berillgem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

asszumartina

2017. június 13.

Nekem is a kukacos van meg. Előtte ugyan ettől a márkától a "felnőtt" verzió volt meg és úgy gondoltam jó a váltás. Megszagoltam az elefántosat, annak nincs illata csak az alkoholt érezni. Aztán megszagoltam a zöldet és kérdés nélkül landolt a kosárba. Ha valaki szereti/szerette az Orbit, rózsaszín lapokból álló rágót akkor annak kötelező megvenni, mert egy az egyben olyan illata van!!! :D

asszumartina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Regina2222222

2017. június 7.

A kis férges volt meg xd, nem nagyon tetszett az illata és ragadt. De egynek elment.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

karli

2017. június 6.

Kedvencem a kukacos, kellemes illata van, használat után teljesen száraz érzetű a kezem. Igyekszem mindig ilyet venni, néha elcsábulok, főleg ha valamelyik le van árazva, de ez a kedvenc.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. február 20.

Tisztít. Gyorsan megszárad. Nem hagy ragadós érzetet. Baromi finom illata van IMÁDOM!

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 20.

namii

Korcsoport: < 18
2017. február 12.

Imádom. A kukacos zöld van meg, isteni az illata, hamar megszárad, nem ragad. Tökéletes. :) Többször is újravettem már.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 12.

agi92

2017. január 9.

Pár napja vettem egy kukacos verziót a dm-ben 600 ft körüli áron. Nagyon szeretem használni. Jó az illata, az alkohol hamar elpárolog a használata közben. Az nálam plusz pont, hogy nem hagy ragacsos érzetet a kezemen..

agi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

redakkrisztinaa

2016. november 20.

Imádom. Nem szárítja a kezeimet , t , és imádom az illatát (zöld verzió).

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Imádom. Nem szárítja a kezeimet , t , és imádom az illatát (zöld verzió).

katuc77

2016. október 12.

Nagyon jó kis termék, praktikus megoldás a rohanós hétköznapokon, vagy amikor a gyerekekkel elmegyünk valamerre. Én is ezt használom, minden nap velem van a munkahelyemen is. Gyerekek között dolgozom, és most, hogy elég sok a beteg, kifejezetten jó hasznát vesszük. Az illata is egész jó, a gyerekek nagyon szeretik szagolgatni.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezőanyag. Zöld.