KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HiGeen

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabesz, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bevizsgált termék, gomba-, vírus- és baktérium ölő. Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetétel: 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

mpetra95

2018. június 12.

Nagyon szeretem az illatát, a barátnők is csodájára járnak :D A kukacos van meg, rágógumi illata van, a drága gyerekkorból..:))) Nekem nem ragad, hamar szárad, nincs más, amit jobban szeretnék tőle, pedig már sokat kipróbáltam. Mindig ezt veszem, mióta rátaláltam, a kezemet sem szárítja. 5* :)

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Kingucii

2018. június 5.

+ adults, azaz felnőtteknek is :))))
A kukacos van a birtokomban :D
Nagyon finom illata van, amit sokáig érzek a bőrömön.
Nem hagy ragacsos érzetet,gyorsan megszarad.
Szeretem. 5*!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

+ adults, azaz felnőtteknek is :))))
A kukacos van a birtokomban :D
Nagyon finom illata van, amit sokáig érzek a bőrömön.
Nem hagy ragacsos érzetet,gyorsan megszarad.
Szeretem. 5*!

Zsepi88

2017. november 29.

Imádom, mindig magamnál hordom a táskámban a zöld kukackásat :) Nagyon gyorsan megszárad, nekem az iillata az energia italra emlékeztet :D

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

glassgie

2017. november 23.

Nagyon szeretem a zöld kukacosat, olyan vidám illata van, a felnőtteknek valót használtam még, ami állítólag gyümölcsös, az csalódás volt, de ez tök jó. Amikor a kutyámnak volt egy kis sebe, arra is ezt tettem, legalább nem nyalogatta le. :)

glassgie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

kovacsnikoletta92

2017. november 23.

Imádom az illatát, felnőtt létemre is inkább ezt a rágógumi illatú rózsaszínt vettem meg :) Nagyon jó az állaga, nem hagy maga után ragasos érzetet, könnyen elpárolog. Negatívuma viszont a csomagolása, nekem nagyon gyorsan letört a kupak, bármilyen finoman is bántam vele, illetve nagyon nagy, így nem igazán táskabarát.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Nikkii0326

2017. október 6.

Nagyon finom illata van a zold kukacosnak meg a pink elefantosnak iz :) elotte a sima verziot hasznaltam de az nagyon csipte a kezemet mert ekcemas vagyok. De ez egyaltalan nem irritalja :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Berillgem

2017. augusztus 4.

Nem szeretem ezeknek a kézfertőtlenítőknek azt a tömény alkoholos szagát de aztán rátaláltam erre! Régebben használtam ugyan ennek a márkának más termékét is (a "felnőtt" kézfertőtlenítőit) de ez a zöld színű kukacos a legjobb. Lehet hogy gyerekeknek készült de a rágógumis illata nagyon kellemes az az alkoholos szag pedig pillanatok alatt elillan.

Berillgem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

asszumartina

2017. június 13.

Nekem is a kukacos van meg. Előtte ugyan ettől a márkától a "felnőtt" verzió volt meg és úgy gondoltam jó a váltás. Megszagoltam az elefántosat, annak nincs illata csak az alkoholt érezni. Aztán megszagoltam a zöldet és kérdés nélkül landolt a kosárba. Ha valaki szereti/szerette az Orbit, rózsaszín lapokból álló rágót akkor annak kötelező megvenni, mert egy az egyben olyan illata van!!! :D

asszumartina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Regina2222222

2017. június 7.

A kis férges volt meg xd, nem nagyon tetszett az illata és ragadt. De egynek elment.

Regina2222222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

karli

2017. június 6.

Kedvencem a kukacos, kellemes illata van, használat után teljesen száraz érzetű a kezem. Igyekszem mindig ilyet venni, néha elcsábulok, főleg ha valamelyik le van árazva, de ez a kedvenc.

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezőanyag. Zöld.