KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális hatású folyékony szappan és tusfürdő - Zöld tea & Uborka

Minden bőrtípusra ajánlott, Ph-semleges folyékony szappan és tusfürdő, melynek glicerin tartalma a bőrt puhává és bársonyossá teszi.

Eltávolítja a szennyeződést és a kellemetlen szagokat, antibakteriális hatásánál fogva csökkenti a mikrobák számát.

Villango

2014. augusztus 9.

Kézre használom, néha arcra (ha utána nem kell egyből hámlasztót kennem rá....nondjuk nem tudtam hogy PH semleges, na most már ezt is tudom.....és szeretem nagyon. Épp tegnap vettem újra, de ki szerettem volna próbálni más illatúban is.
Nem szárt, és jó az illata, a koszt lehozza. Nem vagyok egy nagy anti-bakteriális mániás, de a kontaktlencse kezelgetése miatt be ruháztam erre a szappankára. Szerintem jól tettem. ;) A kiszerelése is gazdaságos, bionagykerben 500.- körül van az ára.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

2014. április 2.

Imádom az illatát! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Már mindet kipróbáltam, de ennek a legjobb az illata. Az Ázsia Centerben nagyon jó áron lehet megvásárolni.

Sándor777

2014. április 1.

Nagyon különleges, finom uborkás illat. A bőrt nem irritálja , minden bőrtípusra ajánlom. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Sándor777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Lino

2013. október 27.

Csak kezet mosni használom. Jól tisztít és tetszik a zöld teás-uborkás illata. Nem szárítja a kezem, de nem is puhítja ha éppen ki van száradva.

Lino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.