KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hilary Duff

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. november 2.

Fej: gyümölcsös tónusok, fűszer, mangó

Szív: virágos tónusok, fa

Alap: ámbra, tej, pézsma

egyboszorka

2016. március 15.

Az Hermés nílusi kertjéről jutott eszembe, meg a mangós- fűszeres indításról, merthogy ez a parfüm is hasonlót produkál. Minőségi és egyedi illat, nem az a tipikus " másnak is bevált, én is adom a nevemet egyhez " jellegű celebtömegáru", bár ugye az a nílusi hasonlóság.... A leszáradásban van különbség, ez az illat ugyanis végig fűszeres- mangós- gyümölcsös, rajtam a virágos- pézsmás - tejes csapat erősen a kispadon üldögél. A parfum.hu- n elvileg 100 ml- es teszter van raktáron, nagyon akciós, nagyon baráti áron...

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Heloise

2015. november 2.

Az egyik legkülönlegesebb és legegyedibb celebillat. Nem cukorkás inkább fűszeresen édes, a trópusi jegyeket szerencsére elnyomja az ámbra és pézsma keveréke így nem lesz túl Escadasan gyümölcsös. Pont annyira virágos és gyümis amennyire kell, krémesen fűszeres, estére, alkalomra, hidegebb időben telitalálat. Nagyon tartós, órákig érzem magamon mintha frissen fújtam volna fel. Az üvege meseszép, jó kézbevenni ezt a szépen csiszolt üveget. Nagy kár, hogy nálunk pont ezt lehetetlen már fellelni (iparfümérián már csak illatmintában kapható), nem is értem hogy annyi pozitív Youtube és Fragrantica vélemény után miért pont ennek szűntetik meg a forgalmazását... (Lehet talán már nem is gyártják?).. Őszre tudom leginkább elképzelni 20-25-től felfelé, ebből is látszik hogy nem egy tini illat. (Ha valaki találkozna vele kis hazánkban teljes kiszerelésben, kérem hogy ossza itt meg megjegyzésként, biztosan vennék egy üveggel. :) )

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 2.