KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hillvital

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hillvital, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A holt-tengeri iszap az egyik legértékesebb kozmetikai hatóanyag, és ez már bizonyított. Többek között azért híres, és értékes, mivel van egy természetes vízmegkötő képessége, ami lehetővé teszi, hogy egyszerre tisztítson, hidratáljon, ugyanakkor nem szárít, de ez még nem minden! A holt-tengeri iszap kalcium és magnézium tartalma nagyon magas. A magnézium például hozzájárul a bőr öregedésének a késleltetéséhez, illetve nagyrészt a kalciumtartalmának köszönheti a legendás vízmegkötő képességét.

Ahogyan a többi HillVital Kézműves szappan, ez a szappan is 35%-ban tartalmaz 100%-os termelői kecsketejet, ami egy természetes alapanyagú ápoló, és hidratáló „hatóanyag”. Tartalmaz aminosavakat, vitaminokat, telítetlen zsírokat, amelyek nagy része bőrön keresztül is felszívódhat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre