KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hillvital

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hillvital, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Képzeljük el, hogy kombináljuk a mézet kecsketejjel, néhány ideillő illóolajjal, és az eredmény egy wellness szállodát megszégyenítő luxusélmény a zuhany alatt, aminek a végén még fiatalabb lehetsz! Szinte főnyeremény.

Figyelem: első érintkezéskor előfordulhat, hogy ellenállhatatlan vágyat érzel arra, hogy beleharapj, és megedd, ami nem csoda, hiszen bódítóan kellemes az illata, csodálatosan habzik, és rendkívüli mértékben hidratál és kényeztet.

Az illata a narancs, a szegfűszeg és a fahéj kombinációja, a shea vaj, és kakaó vaj pedig gondoskodik arról, hogy a legnagyobb mértékben kényeztesse a bőrödet. Ezen felül a méznek van egy olyan kozmetikai tulajdonsága, hogy feszesíti a bőrt, ezért rendszeres használata mellett felveheti a versenyt a legmodernebb ránctalanító krémekkel."