KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szappanmentes arclemosó gél mindennapi használatra, mely gyengéden tisztítja meg a bőrét a felesleges faggyútól és szennyeződésektől, anélkül, hogy kiszárítaná. A citrom hűsítő, pórusösszehúzó hatású és tonizálja a bőrt. A méz mélyen tisztítja és táplálja a bőrt, így bőre puhábbá, egészségtől ragyogóvá válik és felfrissül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dorci1987

2017. augusztus 7.

Hát nagyon felemásak az érzéseim. Arctisztító keféhez vettem, mert nem tudtam, milyen arclemosót érdemes vele használni, és úgy láttam itt a KM-en, hogy ezt többen használjátok hozzá. Beruháztam. Az első érzésem az volt, hogy borzalmas illata van, viszont nagyon szépen tisztít. Pár nap alatt megszoktam, sőt, megszerettem az illatát, kicsit szappanos, amit utána is lehet érezni, és ez finom, ápolt érzetet kelt. Továbbra is nagyon szépen tisztít, viszont annyira nagyon gyorsan fogy, hogy igazából nem is értem ezt a kis kiszerelést :( Egy hét alatt simán elpancsolom, és ha minden héten veszek belőle egyet, akkor viszont már iszonyatosan drága. Szóval emiatt csak 3*, pedig tényleg szépen dolgozik. Időközben pedig rájöttem, hogy az Alverdés arctisztító hab is tökéletes keféhez, ami amúgy a legkedvencebb kedvencem, szóval ezt sajna biztosan nem veszem újra.

Dorci1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Violet 1

2017. május 26.

Meg kell védjem! Először is, nekem tetszett a pici kiszerelés, utazáshoz pont jó, táskában elfér. Az illata is tetszett, szerintem olyan púderes, nekem kifejezetten megnyugtató. A hatásával is elégedett vagyok. Friss, tiszta érzés. Szerintem az ilyen habos lemosóktól ne azt várjuk,hogy minden sminket, piszkot leszed, alapjában véve a könnyű használat és a friss érzés miatt szoktam az ilyen fajtákat venni. Nyáron ezeket sokkal jobban szeretem. Első használatnál például a barackos himalaya radírral együtt próbáltam és másnap reggel a kettő kombójától pihe puha kipihent bőröm lett

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Amadea

2016. október 20.

Hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás volt, gondoltam, a Himalaya Herbalsszal nem nyúlhatok mellé. Nem totális mellényúlás, de nem tartozik a kedvenc arclemosóim közé, ez szárítja legjobban a bőrömet, és nagyon tolakodónak érzem az illatát, pedig én még a körömlakk szagával is jól elvagyok. Elhasználom, de tuti, hogy nem veszem újra. A pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok beszámolni, mert nehezen veszem rá magam, hogy használjam, de majd update-elek, ha lesz miről.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Nyuszoka

2016. május 20.

Én reggel és este is használom kb. egy hónapja, a bőröm sokkal tisztább és szebb azóta, alapjában véve elégedett vagyok vele, de egy kicsit azért szárította a bőrömet.

Nyuszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

nagyheni92

2016. május 14.

Háth, elöszőr nagyon kevés az adagja! Meg ..... Igazából semmit nem érzek amikor megmosom vele az arcom! Se illatot, se azt hogy lenne az arcomon vmi! Tulajdonképpen egy semmit sem érzek. Ma reggel viszont a kupakja is leesett 😐 És kicsit kifolyt belőle. Biztos, hogy nem veszem újra, mert ez tulajdonképpen egy semmi. Se rosszabb se jobb nem tőle az arcom.

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Matilda

2015. július 1.

A géles arclemosók nem jöttek be ettől a márkától, mert nagyon szárítottak és még jobban zsírosították a bőröm. Viszont ez a habzó lemosó egész jó, szerintem azért, mert így nem olyan koncentrált a lemosó és nem szed le olyan zsírokat is a bőrömről amit nem kellene. Az illatán meglepődtem, nekem kicsit olyan 'nagymama' illata van, de egyáltalán nem zavar. Megfelelően tisztít, könnyű adagolni, praktikus és nem húzódik utána a bőröm. Újravenni szerintem fogom, mert annyira nem fogott meg, de amíg van, szívesen használom.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!