KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Testápolók

Könnyedén beszívódó lágy testápoló, mely hidratálja, hűsíti és frissíti bőrét, és a használatot követően nem ragad. Az aloe vera hidratálja és nyugtatja, míg az uborka hűsíti és felfrissíti a bőrt, továbbá segít fenntartani a bőr természetes hidratáltságát, hogy az puha, friss és lágy tapintású lehessen.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű.

Szityike

2016. október 16.

Most fogyott el nálam. :( Minden tapasztalatom pozitív vele kapcsolatban. :D
Egész nyáron ezt használtam, mert szuperül nyugtatta és táplálta a melegtől és víztől kiszáradt bőrömet és nem ragadtam utána a 30 fokban sem! Zselés állagát is imádtam és a friss, krémes- ubis- aloés illatát is! Még akciósan vettem tavasszal, ezért nekem nagyon bejött ár- érték arányban is. Gondolkodom rajta, hogy jövő nyáron (akár teljes áron is) beruházzak rá, mert tényleg minden szempontból tökéletes és amúgy is kedvelem a Himalaya termékeit! :)
Az összetevők listája is igazán barátságos, ezért jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Most fogyott el nálam. :( Minden tapasztalatom pozitív vele kapcsolatban. :D

Vyvcsyke

2016. január 14.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeit, sokat rendszeresen is használok belőlük, de ez a kedvenc testápolóm! Az illatát imádom, (nekem a tengerpartot juttatja eszembe:). Nagyon nagy pozitívum, hogy nem ragad és szinte egy perc alatt beszívódik, az illatával nem tudok betelni, és az is csak plusz pont, hogy több óráig érzem a bőrömön!:) Szép sima és fényes lesz tőle a bőröm, és kellően puhává is válik.

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Porka

2015. március 16.

250 ftért vetted, az nem semmi! Én is a TESCOból vettem 400 ftért. Én is szeretem, de inkább ilyen nyári krémnek jó ez szerintem, nem sűrű krém, finomabb lágyabb, könnyen szívódik.

Porka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

honey88

2015. március 13.

Nem volt szükségem új testápolóra, de 250Ft-ra leárazva találtam rá a Tescoban, így nem tudtam otthagyni.:)
Kellemes illatú, könnyed kis krém, tetszik!

honey88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Kellemes illatú, könnyed kis krém, tetszik!

szivecske

2014. december 16.

Kellemes, friss illat, könnyen beszívódik, bár nem tartós a bőrön, de nem is baj. Ha nagyon száraz épp a bőröm, akkor valami testes darabhoz nyúlnék, de a napi szintű ápoláshoz tökéletes ez a darab is. Most a Rossmannban éppen kiárusítják az összeset, a kakaós kivételével, így vettem én is potom 399-ért.

Egy alapos testradírozás után kentem magamra is nagyon nagyon érzem a hűsítő hatását, lehet emiatt inkább nyári időkre alkalmasabb lenne, de emiatt semmiképp nem pontozom le, mert a hidratálásán és egyéb előnyein nem változtat

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

szusmus

2014. október 26.

Jó kis krém, hidratál, könnyen beszívódik, nem marad utána zsíros érzet. Ennyit kell tudnia egy testápolónak. Ja, és az ára is nagyon kedvező!

szusmus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

AyaDid

2014. október 6.

Egyszerűen imádom, a kakaóvajas társával egyetemben. Azon ritka folyékony állagú testápoló, amit kész élvezet használni. Rendesen beszívódik, puhít. Tökéletes. Illata miatt inkább a kakaóvajas társára szavaznék, de ez nem változtat a véleményemen, hogy 5-ös.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Általában véve szeretem a Himalaya Herbals termékeket, de a testápolójával nem voltam kibékülve. Állaga, hatása átlagos. Nagyon nem tetszett az illata. Pedig megszagoltam a boltban. Minek vettem meg?

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

gyulzsuzsi

2014. április 4.

Az illata kellemes, a bőr feszülését megszünteti.
Most az összes társával akciós a Rossmann-ban.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Az illata kellemes, a bőr feszülését megszünteti.
Most az összes társával akciós a Rossmann-ban.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.