KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1398 Ft

Ár: 1398 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

babyari

Korcsoport: < 18
2018. február 8.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeit! Ezt és a nimes arclemosót használom feváltva. Nekem bejönnek.

babyari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 8.

FooZoGo

Korcsoport: < 18
2017. december 27.

Jó, jó, mint a legtöbb, de semmi extra.
Illatával és állagával nincs gond.

FooZoGo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 27.

Jó, jó, mint a legtöbb, de semmi extra.
Illatával és állagával nincs gond.

Carrie

2017. december 20.

Sokszor újravettem már, igaz, néha elcsábulok más márkák felé, de mindig visszatérek hozzá.😀 Szebb a bőrképem is, amikor huzamosabb ideig ezt használom.

Carrie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

julcsa95

2017. december 20.

Jó áron szép nagy adagot kapunk. Semmi extra élményt nem nyújtott, igaz nem is vártam. Kellemes állagú, nem irritált, viszont a szemcsék semmire nem jók benne, engem egyáltalán nem radírozott. Elhasználgattam, mert ártani nem ártott a bőrömnek, de nem hiányzik most, hogy nincs.

julcsa95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

ditan

2017. december 20.

Nekem nagyon bevált ez a termék, bátran ajánlom mindenkinek :)
Kellemesen zselés állagú, egyáltalán nem durvák a kis szemcséi. Ami a legjobb benne, hogy szép sima, puha lesz tőle a bőröm. A mitesszereimet is kordában tartja anélkül, hogy feszülő érzetet hagyna maga után. Egy borsónyi mennyiséget szoktam használni 1-2 naponta. Ha a mostani flakonnak is a végére érek biztosan kipróbálom majd a kék tubusos, kombinált bőrűeknek javasolt verzióját.

ditan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Nekem nagyon bevált ez a termék, bátran ajánlom mindenkinek :)

Rosas

2017. december 18.

Húha... hát, nem mintha szüksége lenne ennek a csodaszernek az én ömlengésemre is, de nem bírom ki... Imádom, már másfél éve :) Nagyon alaposan tisztít, igazi kis bababőröm lesz tőle. Én dekoltázsra is használom ;)
Igaz, hogy nagyon enyhén nekem is szárítja a bőrömet, de annál nem jobban, mint maga a tél. A hidratáló amúgy is elkerülhetetlen, szóval én ezzel az aprósággal nem foglalkozom. :)

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

xfxff349

2017. december 4.

Nagyon jó illata van, szépen és alaposan tisztít, a gyöngyök nem túl durvák benne, szóval az érzékenyebb bőrűek is simán használhatják. Irritálni nem irritál, nincsenek allergiás reakciók sem és szerencsére nem szárít. Állagra jó sűrű, kevés kell belőle, így sokáig elég. Szerintem nagyon megéri.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

FanniBorbala1222

2017. november 21.

Tökéletes bőr alapkelléke.Nagyon jó.

FanniBorbala1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Tökéletes bőr alapkelléke.Nagyon jó.

ancsika678

2017. november 21.

Minden nap használom. Általában este, néha reggel is. Nagyon szép, ápolt a bőröm a használata után. Jól hámlaszt. Nekem nagyon bevált. :)

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Traveler5

2017. november 17.

Nagyon szeretem! Szerintem úgy 6-7 éve mindig van itthon egy tubus. Kíméletes de hatékony, nem szárit és az illata is finom. :)

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!