KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

Ár: 1299 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt, Helyszín: Szeged, Budapest (hétvégén csak), fizetés: személyes átvétel vagy postai úton
Krémmánia Kedvencek a -től
piroslili

2017. május 14.

Majdnem tökéletes, egy jobb van nála, a Dr. Organic Teafa arclemosója, de az kétszer ennyibe kerül. Nekem a mitteszereket csak az húzza le, de hámlasztással együtt ez is. Yamuna hámlasztóval szoktam használni, úgy 5*, anélkül csak 4*, de ebben az árkategóriában továbbra is szerelem.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Betty05

2017. május 9.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeket nagyon elégedett vagyok akármit is veszek le a polcról tőlük,! Kíméletesen tisztíja a bőrt! Nagyon elégedett vagyok vele!!! :)

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Lexyke89

2017. április 22.

Rengeteg bőrradírt kipróbáltam már, de számomra ez hozta meg a kívánt eredményt. Nem csak az arcomat tisztítom vele hanem a hátamat és a mellkasomat is. Gyönyörű simává varázsolja a bőrömet. Hetente kb. háromszor használom, nem kell naponta. Egyáltalán nem szárít.

Lexyke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

AnnamariaGalik

2017. március 20.

Több termékkel próbáltam rendszeressé tenni az életemben a bőrradírozást, s végül ez lett a befutó, azonban nem hibátlan. A termék egyébként kellemes állagú, illatos, és számos természetes magos összetevőjével reklámozzák, amik valóban kecsegtető látványt nyújtanak. Bele szeretni, mi tagadás, bele lehet. :)
Eleinte - viszonylag hosszabb ideig, majd' fél évig - az ígért hatással szolgált. Kíméletesen tisztított, nem szárította agyon a bőröm, és valóban simábbnak, puhábbnak, szebbnek látszódott utána az arcom. Viszont ezután a fél-háromnegyed év elteltével már nem olyan látványos az eredmény. Ugyan továbbra sem szárít ki, de kevésbé tisztít, se látványra, se érzésre nem nyújtja az első élményt. Azonban, amíg nem találok jobbat, ezt fogom használni, csak ritkábban.

AnnamariaGalik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Ruzsorult

2017. március 18.

Hetente csak egyszer használom, nem annyira miteszeres/pattanásos a bőröm, viszont ami van azt szinte el is tűnteti, emelett még sima is lesz az arcom :)

Ruzsorult
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

Dorcikaa

2017. március 11.

Hetente 2x szoktam hasznalni es nagyon szeretem. Elkepesztoen puha lesz tole a borom. Biztos , hogy ujra veszem es benevezek a markatol meg egy tonikra is .

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Boombapple

2017. március 3.

Nagyon kíméletes az arcbőrömmel és közben alaposan tisztít, de nem szárít.
Esténként fáradtan dőlök az ágyba, így szerettem volna egy olyan arcápolási rutint kiépíteni, ahol nem kell 23féle lemosót és krémet használni az arcomra. Így megvettem ezt és az Alverde vadrózsás arcolaját. Heti egyszer mély tisztítást alkalmazok az RDL gépével és zseléjével.

Száraz a bőröm, de ebben a radírban van valami hidratáló összetevő, amitől nagyon puha lesz az arcom, viszont nem zsírosítja hosszútávon, még úgy sem, hogy arcolajat használok krém helyett.

UP.: Mint minden drogériás bőrradír, ez a csoda sem tartott sokáig. Egy idő után már semennyit sem tisztított és ugyanolyan maradt a bőröm, mintha le sem tisztítottam volna ezzel, ráadásul nagyon zsírosította is. Ugyanolyan, mint a Baleás bőrradírok: semmit sem ér, inkább otthon csinálok saját bőrradírt.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Nagyon kíméletes az arcbőrömmel és közben alaposan tisztít, de nem szárít.

szandi08

2017. február 28.

Nekem nagyon szárít, de úgy érzem a pattanásokat gyorsan eltünteti. A zöld arclemosóval használom együtt.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

cintialaura

2017. február 17.

Először nem szerettem az illatát, de nem kellett sok idő hogy ez megváltozzon. :) Télen nem ajánlom, mert szárít. 2-3 naponta használom, és nagyon jó érzést hagy maga után, szeretem. Utána jöhet a hidratáló, főleg a hívősebb időszakokban.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Aprile

2017. február 15.

Kellemes, visszafogott illata van, ami szuperül körbeleng a használata alatt. Maga a motyó géles állagú, apró, de jól masszírozó kis gyöngyökkel. Gyengéden, de alaposan tisztítja az arcom, s a használata után rendszeresen a fejemhez kapok, hogy milyen szép, tisztává varázsolta a bőröm.:) Jó használni, szép eredményt hoz, de kedvenc nem lett, mert néha kicsit húzódó, száraz érzete lesz tőle az arcbőrömnek.

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract