KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 979 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 979 Ft

Ár: 979 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FanniBorbala1222

2017. november 21.

Tökéletes bőr alapkelléke.Nagyon jó.

FanniBorbala1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Tökéletes bőr alapkelléke.Nagyon jó.

ancsika678

2017. november 21.

Minden nap használom. Általában este, néha reggel is. Nagyon szép, ápolt a bőröm a használata után. Jól hámlaszt. Nekem nagyon bevált. :)

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Traveler5

2017. november 17.

Nagyon szeretem! Szerintem úgy 6-7 éve mindig van itthon egy tubus. Kíméletes de hatékony, nem szárit és az illata is finom. :)

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Kissé szkeptikus voltam eleinte, mert akitől kaptam neki nem vált be. Viszont azóta már újravettem, nagyon finom illata van, gyengéd mégis hatásos.

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

kirrach

2017. október 6.

Imádom! :) Lassan egy éve használom, eredetileg egy +50 ml-s ajándék kiszerelést vettem, jó árban volt, és nagyon jól tisztított.
Van olyan fekete szappanom, amit csak ez visz le, illetve sminket is el tudok vele tüntetni. :) Tényleg arclemosó, jó kis krémes állaga van és imádom azokat a pici golyókat is benne! :D Azóta újravettem, de egy tubus nekem kb. fél évig elég is, azért mégse használom minden nap :)

kirrach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Beka12

2017. október 2.

Szerintem csodaszer, igaz kicsit szárít, de megfelelő hidratálás mellett tökéletesen működik. :)

Beka12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

anitaanett

2017. október 1.

Az egyik legjobb arclemosó, amit eddig használtam. 2-3 naponta szoktam használni, kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, a bőrömet még egyszer sem szárította ki, pedig a más márkájú bőrradírok mindig kiszárították. Az illata kellemes, megéri az árát.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Momiji

2017. szeptember 23.

Egyáltalán nem vált be. :( A másik Himalaya arctisztítót szoktam használni, de mivel épp elfogyott, ez meg akciós volt mondom teszek egy próbát. Fogalmam sincs hogy, de nekem totál zsírosította a bőröm. Nem venném újra.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

Imádom! Nagyon jó krémes állagú, és közben tele van radírozó szemcsékkel. Bár a műanyag szemcséknek nem örülök... Mindennap használom, nagyon jól tisztít, jók az összetevők. Hidratálókrémet mindig használok utána, nélküle szárítana. Biztosan újra fogom venni, ha újra Magyarországon leszek.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

fruzsina9893

2017. szeptember 12.

Szépen tisztít és radíroz, de nekem néha túlságosan kiszárítja a bőrömet, pedig nem hajlamos ilyesmire az arcom.

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!