KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

Ár: 1299 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt, Helyszín: Szeged, Budapest (hétvégén csak), fizetés: személyes átvétel vagy postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsokaszabo

2017. július 17.

Amikor még használtam bőrradírokat, ez volt a kedvencem. Ez az első olyan bőrradír, ami úgy távolította el az elhalt hámsejteket, hogy utána sem volt száraz érzete a bőrömnek.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Merengo95

2017. július 16.

Arclemosóként használom és tökéletes is lenne,ha nem szárítaná annyira a bőröm

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Arclemosóként használom és tökéletes is lenne,ha nem szárítaná annyira a bőröm

nicolekitti

2017. július 16.

Nagyon érzékeny a bőröm. Sokszor még ha bekenem krémmel is úgy kipirosodik, mintha leégett volna.
Ez az első olyan arclemosó ami után nem rákvörös az arcom.
Évek óta használom, és ragaszkodom hozzá!

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Ez az első olyan arclemosó ami után nem rákvörös az arcom.
Évek óta használom, és ragaszkodom hozzá!

Mabina

2017. július 13.

Reggel és este használom. Semmi extra, teszi a dolgát, tisztítja az arcom :)

Mabina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Reggel és este használom. Semmi extra, teszi a dolgát, tisztítja az arcom :)

lilyrosedepp

2017. július 12.

3 hónapja csak ezt használom szappan helyett. Reggel és este lemosom vele az arcom, ezután persze hidratálom Himalaya krémmel. Észrevettem hogy sokkal egységesebb lett az arcom, nincsenek száraz részek és zsírosak. Szeretem hogy a szemcséi nem durvák, és olyan frissítő érzetet kelt utána.

lilyrosedepp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

noriri

2017. július 11.

Fizikai radírként használom, régóta megvan. Kicsit szárítja az alapvetően száraz bőrömet, a szemcsék nem nagy méretűek, annak ellenére sem durvák, hogy természetes eredetűek.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

panda03

2017. július 7.

Nekem nagyon bevált és mióta ezt használom annyira egymásra találtunk a termékkel,hogy más arclemosót nem is vagyok hajlandó használni.:D
Egy éve rendszeresen használom és a rakoncátlan,pattanásos, akkoriban még elég zsíros bőrömet gyönyörűen helyrehozta.
Kíméletesen tisztít,nem szárít ,kellemes a használata és egyszerűen imádom.
Azóta 1-1 kis pati ha véletlenül felbukkan nagy ritkán..de nem jellemző.
Többször újravásároltam és ez valószínűleg ezentúl is így lesz!:)

panda03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Kíméletesen tisztít,nem szárít ,kellemes a használata és egyszerűen imádom.
Azóta 1-1 kis pati ha véletlenül felbukkan nagy ritkán..de nem jellemző.
Többször újravásároltam és ez valószínűleg ezentúl is így lesz!:)

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. június 26.

Durvak a szemcsei, karcolnak es semmi hatast nem erzek igy 1 honap hasznalat alatt. Nagyjabol meg a negyede van meg, ami eleg gazdasagos napi hasznalat mellett. Legalabb nem okoz tobb pattanast, de nem is segit. Az osszetevoi se nagyon tetszettek, de a hatasa se. Egynek elment, nem veszem ujra.

sparksy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 26.

nusi96

2017. június 16.

Nem jövünk ki jól :/ Többször is megpróbáltam használni, de mindig ugyanaz lett a vége. Nem volt még olyan arclemosóm ami ennyire szárította a bőröm. Olyan száraz foltok jelennek meg az arcomon, amiket hetekbe telik orvosolnom.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

annamasni

2017. június 9.

Félek, hogy megszokja a bőröm, de eddig csak jót tudok mondani. Szépen belemasszíroztam az arcomba és miután lemostam nagyon puha lett. Teljesen beleszerettem, tényleg remélem, hogy hosszú távon is bírni fogja. Az illata nagyon bejön, valamire emlékeztet, de még nem jöttem rá mire. :D

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!