KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: bius89, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Szappanmentes arclemosó gél mindennapi használatra, mely gyengéden tisztítja meg a bőrét a felesleges faggyútól és szennyeződésektől, anélkül, hogy kiszárítaná. A citrom hűsítő, pórusösszehúzó hatású és tonizálja a bőrt. A méz mélyen tisztítja és táplálja a bőrt, így bőre puhábbá, egészségtől ragyogóvá válik és felfrissül.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 , Eladó: tinakrisz
Állapot: 2-szer próbáltam, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Banki utalással; készpénzes személyes átvétel esetén
Ár: 700 , Eladó: andreazsofia
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Purrfect

2017. október 8.

2 napja használom, de már most tudom hogy szeretem. :) A sűrű állaga nekem nagyon tetszik, kevés is elég. Az illata is nagyon tetszik. Szerintem újravevős. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Momiji

2017. szeptember 23.

Hm, vegyesek az érzelmeim. Nem is tudom hányszor vettem újra, és most hirtelen elkezdett nagyon szárítani. :( Sajnálom, mert nagyon szerettem. Nem vonok le csillagot emiatt, lehet az én bőrömmel van most valami.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

A kedvenc arclemosó gélem! Imádom, de minden napos használatra nem, mert úgy kicsit szárit még az alapból zsírosodó bőrömet is. Kb 2-3 naponta használom, viszont úgy már nagyon szeretem és nagyon jot is tesz az arcomnak ! Felfrissíti és tiszta érzetet hagy maga után. Szeretem és mindig újra veszem,még most is van a szekrényembe és a mai nap is használtam :) Az arcápolási rutinom egyik kis tagja ! Nekem elég sokáig elég volt. Úgy emlékszem max fél évet húz ki nálam, mivel minden nap nem használom.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Jaslen

2017. augusztus 1.

Esti arclemosásnál szoktam használni. Nem rossz, szépen tisztít, nekem nem szárítja a bőrömet... viszont a szaga... az valami borzalmas! Citromos lévén számítottam valami jó kis frissítő illatra, ehelyett borzasztó erős, szinte fűszeres!A HH egy másik termékével is jártam már hasonlóan, azt elajándékoztam, mert nem bírtam elviselni. Illat miatt nem szeretek lepontozni, de ennél kivételt teszek...

Jaslen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Reginah

2017. július 12.

Nekem bevált,megtiszítja az arcom,és nem okoz irritációt

Reginah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nekem bevált,megtiszítja az arcom,és nem okoz irritációt

Blane

2017. július 10.

Régebben, amikor zsíros volt a bőröm ezt használtam, és azt kell mondanom nálam *5-ös. Használat után nagyon tisztának éreztem a bőröm, és tényleg eltávolította a felesleges faggyút, nem úgy mint más termékek. Semmi allergiát nem okozott és a bőröm nagyon szerette. Sajnos le kellet váltanom, mert időközben száraz/kombinált lett a bőröm és így már szárít, de akinek zsíros bőre van, annak csak ajánlani tudom!

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Alizka

2017. július 3.

Most már épp elfogyott, de korábban 2-3 flakonnal elhasználtam belőle. Szerettem, mert tényleg gyengéd a szappanmentesség miatt, mégis tisztít. Használata után kicsit húzódott a bőröm, ami elmúlt, ha micellás vízzel áttöröltem az arcomat. Így sokat javult a bőröm zsírossága és a mitesszerek mennyisége, pattanások megjelenésének gyakorisága, bár legutóbbit a felnőtté válásnak tudom be inkább. :) Mostanában kipróbálok valami mást, de ezt még biztosan újra fogom venni. Én az illatát is kedveltem.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

malvada

2017. június 22.

Szeretem a Himalaya termékeket, ez is bejött. Bár a kis szemcsék értelmetlenek benne, mert túl kevés van belőlük, hogy radírozzanak. Az illata sem a legkellemesebb, durva szappanillat. A harmadik negatívum, hogy túl sűrű, sokszor egészben kiesik a kezemből, amit kinyomtam. Ezért mostmár először gyorsan szétnyomkodom és felhabosítom a tenyeremben használat előtt. A hibái ellenére szeretem, nem szárít, sok van a flakonban és olcsó.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

trezsofi

2017. június 8.

Nekem is érzékeny, kombinált és aknés a bőröm, de semmi allergiás reakciót nem okozott, ellenkezőleg én csak jókat tudok mondani róla! Újra fogom venni, imádok vele arcot mosni, nagyon jól tisztít és felfrissül tőle a bőröm. Olyasmit pedig nem lehet kijelenteni, hogy akinek érzékeny a bőre az NE vegye meg semmiképp... valakinek kijön egy összetevőre az allergiája, valakinek nem :/ Ki kell próbálni. Én ezt a terméket nem bántam meg egyáltalán. Viszont pl egy himalaya krémre kijött az allergiám, amit mindenki más dícsért.. sose lehet tudni. Ettől még a termék lehet jó, csak nekem nem vált be.

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

natasha

2017. május 7.

Pont mint az előző válaszoló. Egy kis tubus termékmintát kaptam vásárlás mellé. Rettenetesen erős illata van kikönnyeztem az életem mellé a zselé csúszkált a kezemben alig tudtam normálisan felkenni aztán olyan száraz lett a bőröm hogy hámlott hiába kentem arckrémmel és az illat továbbra is érződött még lemosás után is annyira durván erős az allergiámat is kihozta.Ez valami bődületes sz*r. Ez nekik gyengéd? Kb mint ha mosogatószerrel mostam volna le a fejem. 1200 ftért láttam a boltban ...akinek érzékeny bőre van ne vegye meg!!!főleg aki allergiás az illatanyagra!!

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Honey