KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jns.melinda, az összetevőket feltöltötte: bius89, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Szappanmentes arclemosó gél mindennapi használatra, mely gyengéden tisztítja meg a bőrét a felesleges faggyútól és szennyeződésektől, anélkül, hogy kiszárítaná. A citrom hűsítő, pórusösszehúzó hatású és tonizálja a bőrt. A méz mélyen tisztítja és táplálja a bőrt, így bőre puhábbá, egészségtől ragyogóvá válik és felfrissül.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: andreazsofia
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Orsolypapp

2018. május 16.

Drogériákban kapható leghatékonyabb arclemosó zsíros, pattanásos bőrre:)

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Drogériákban kapható leghatékonyabb arclemosó zsíros, pattanásos bőrre:)

bcsillus

2018. április 17.

Szuper, nekem nagy kedvencem. Nem szárítja túlságosan a bőröm, szépen tisztít és kellemes az illata is :) Minden nap használom.

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

donett0629

2018. március 5.

Hamar krémes állagúvá változik, így könnyű eloszlatni az arcon. Illata kellemes, a benne található radírozó szemcsék igazán kicsik, érezni lehet őket arctisztítás közben, de olyan finoman fejtik ki hatásukat, hogy használat során egyáltalán nem zavaróak. Inkább kifejezetten kellemes érzést nyújtanak. Kedvenc! :)

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Louisa

2018. február 28.

Hetente 2x hasznalom arctisztito kefere teve nedves arcboron. Egy ujjbegynyi mennyiseg eleg az egesz arcomra. Erdekes, olyan sok mindennel kiserletezo vagyok, ez a termek viszont 2 eve allando. Nem ettol varok csodaszeru javulast a borom allapotaban. Amit iger teljesiti.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

vpverapapp2

2018. január 7.

Én már egy tubussal elhasználtam, nekem nagyon bevált ^^ Koreai arcápolásos rutinomba építettem be, tehát más terméket is használok, és nekem nincs nagyon problémás bőröm, és nekem megfelel, ha kijön bármi, azt rendesen mérsékeli. Hosszútávon is fantasztikus eredménye van. Lehet, újra fogom venni, talán ez vált be a legjobban a márkának az arclemosójai közül.

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

javi

2018. január 7.

Tényleg frissítő, de a szemcsék benne túl kicsik és kevés van belőlük. Mindennapi használatra jó, kellemes, de emellé kell egy nagyobb tudású termék is.

javi

bearsorry

2018. január 1.

Reggel és este használom, az állaga jó, az illata számomra frissítő, viszont az arcomat nem frissíti.
Nem találtam még meg a megfelelő arctisztítót számomra, de annyi csalódás után azért jó volt egy amúgy jó terméket vásárolni, végre.
Még nem tudom eldönteni, hogy újravásárolom-e.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Még nem tudom eldönteni, hogy újravásárolom-e.

Purrfect

2017. október 8.

2 napja használom, de már most tudom hogy szeretem. :) A sűrű állaga nekem nagyon tetszik, kevés is elég. Az illata is nagyon tetszik. Szerintem újravevős. :)

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Momiji

2017. szeptember 23.

Hm, vegyesek az érzelmeim. Nem is tudom hányszor vettem újra, és most hirtelen elkezdett nagyon szárítani. :( Sajnálom, mert nagyon szerettem. Nem vonok le csillagot emiatt, lehet az én bőrömmel van most valami.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

A kedvenc arclemosó gélem! Imádom, de minden napos használatra nem, mert úgy kicsit szárit még az alapból zsírosodó bőrömet is. Kb 2-3 naponta használom, viszont úgy már nagyon szeretem és nagyon jot is tesz az arcomnak ! Felfrissíti és tiszta érzetet hagy maga után. Szeretem és mindig újra veszem,még most is van a szekrényembe és a mai nap is használtam :) Az arcápolási rutinom egyik kis tagja ! Nekem elég sokáig elég volt. Úgy emlékszem max fél évet húz ki nálam, mivel minden nap nem használom.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Honey