KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lili28, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Ajakápolók

Ez a krémes állagú, tubusos ajakápoló balzsam azonnali enyhülést hozhat a kiszáradt, berepedezett ajkaknak. Természetes aktív növényi hatóanyagai teljes védelmet biztosítanak még a hideg, szeles időben is.

hejamkoa

2018. február 14.

Kicsit erős az illata, de nagyo szépen ápolja és puhítja az ajkakat. Szélben, fagyban is nagyon jól véd, szeretem.

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

mpn

2018. február 4.

Tél elején vettem, és mivel a szám eléggé hajlamos a kiszádasásra, volt dolga rendesen. Az elején meg kell szokni a masszív rágógumi illatot, de onnantól fogva fantasztikus :)
Ára elég baráti, csak ajánlani tudom.

mpn
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

Ára elég baráti, csak ajánlani tudom.

Lili28

2018. január 14.

A Carmexet váltottam le erre a termékre. Nagyon jól hidratálja az ajkaim, jó az illata és az ára is nagyon baráti.
Az összetevői is sokkal szebbek a Carmexnél, örülök, hogy rátaláltam...ha elfogy tuti újraveszem.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Cetyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: BHT

Ceresin 0 0