KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: noriko, az összetevőket feltöltötte: bojtoskinga, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Kettős hatású hámlasztó és tisztító arcradír, mely kifejezetten problémás bőrre lett kifejlesztve. A nim növény a barackmag szemcsékkel együttesen gyengéden távolítja el a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és a beágyazódott szennyeződéseket, hogy bőre puha, tiszta, friss és problémamentes lehessen.

Ár: 1399 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Soly77

2017. november 11.

Teljesen rendben van! Ajánlom másoknak is, viszont ha nem veszem ujra akkor az azért lesz mert a többi Himalaya terméket is ki szeretném próbálni!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon bejött, mint a többi Himalaya termék is, viszont sokallom az árát.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon bejött, mint a többi Himalaya termék is, viszont sokallom az árát.

Reginah

2017. július 12.

Használtam már jobb arcradírt,de ez sem rossz

Reginah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Használtam már jobb arcradírt,de ez sem rossz

muchacha91

2017. július 3.

Nekem nagyon bejött! Szépen tisztít, nem "szedi le a bőröm", és frissítő érzést hagy maga után. Egyedül az illata miatt vonok le egy csillagot.

muchacha91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

carolinett33

2017. február 26.

elég helytálló a 3 csillag, kevés benne a szemcse, és elég nehéz érzetű a krém. a barackos sokkal jobb. de azért viszonylag hatásos, nem okozott semmi kellemetlen tünetet.

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

pandoraserein

2017. február 26.

Nincs sok tapasztalatom az arcradírok terén, de nekem nincs vele semmi gondom, szépen leradírozza az arcomat. A "krém" része nekem egy kicsit túl zsíros, ezért levonok egy csillagot.:)

pandoraserein
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Vika

2017. február 11.

Az arcpakolását évek óta használom, gondoltam megveszem mellé a peeling-et is. Hát, sajnos mellényúltam: nem csinál gyakorlatilag semmit a bőrömmel + picit csípte is az arcom. Szerintem el sem fogom használni. Maradok az Yves Rocher arcradírjánál. Ár értékben sem gazdaságos.

Vika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Merlotwine

2017. február 5.

A neem maszk helyett vettem meg én is véletlenül, mert ugye egyforma a csomagolásuk. Teljesen meglepődtem otthon, hogy mit vettem.
Azért elhasználtam, de konkrétan semmit nem ért. Nem radíroz. Ilyen fura krém szerű dolog, benne elvétve zöld bogyókkal. Nem is értem, mert a Himalaya termékek szinte mind hiperszuperek, de ennél igazán nem tudom, mire gondolhatott a költő.
Vegyétek a maszkot! Az kifejezetten 5 csillagos, és én néha arcradírnak is használom. Sokkal jobb, mint ez.

Merlotwine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Bibike

2017. január 2.

Korábban a barackos változatot használtam, ám egyszer pont nem volt a boltban, így gondoltam kipróbálom ezt. Nagyon bejött, szépen puhít, mattít és tisztít. Pont az ilyen szemcséseket szeretem :)

Bibike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

laracroft

2016. december 18.

A sima barackosat szeretem, de ez borzasztóan kiszárította a bőrömet, aminek a vége túlzott faggyútermelés lett. Az illata sem az igazi, bár én inkább a kívánt hatás elmaradása miatt pontozom le, az én bőrömnek nem tett jót.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak