KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Ndr

2017. október 18.

Nem reg vettem meg a sok jo velemeny miatt, egyenlore varom a hatasat, az ize nagyon jo nem az az eros mentol. A feherito hatas miatt vettem meg fokent, egyelore meg nem vettem eszre hogy feheritene, de amugy tetszik

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

bgabryellla

2017. október 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá.. de semmi extra.. Viszonlag kellemes íze van, de nem az a tipikus friss leheletet adó fogkrém. Vártam a fehérítő hatást, de elmaradt.. sajnálom..

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

ylexe

2017. október 7.

Nem elég ízes számomra, nem fehérít, és nem frissít eléggé.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Nem elég ízes számomra, nem fehérít, és nem frissít eléggé.

PiciBaba

2017. október 4.

Fogkémek fogkrémje! Már régóta használom ezt a fogkrémet, és teljes szívemből ajánlom mindenkinek. Fehérítő hatást én nem vettem észre (nem igazán sárgák a fogaim) lehet valakinek bevált. A fluor mentessége miatt vásároltam meg legelőször. Szeretem, mert pont annyira mentolos mint amennyire lennie kell. Jól tisztít, kellően habzik. Amit szeretek benne, reggelre nem lesz cafatos a szám. Vannak fogkrémek amik szétmarják este a számat és ilyen bőr darabkákkal ébredek ami gusztustalan. Ennél a fogkrémnél nem tapasztaltam ilyet. Árát teljesen megéri!

PiciBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Niki1123

2017. október 1.

Sok szempontbó a tökéletes fogkrém. Körülbelül fél éve szerettem volna fogkrémet váltani, amihez a krémmániát használtam segítségül és a vélemények alapján esett a választásom erre. A fehérítő hatása miatt választottam elsősorban, tetszett, hogy fluoridmentes és nem a szokásos fogkrém íze van. Ajánlom mindenkinek !!

Niki1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Vicus

2017. szeptember 29.

Legeslegjobb fogkrém! Kedvencemmé vált, mivel nagyon jó íze van és eszméletlenül simára képes tisztítani a fogaim felületét. Kezdtem kételkedni benne, hogy vajon ez hosszútávon nem jár-e negatív hatással, szóval megkérdeztem a fogorvosomat, aki azt mondta, hogy használjam nyugodtan, ő is használja és szereti ezt a terméket. Szóval maradok nála, anyukámnak is megvettem :)

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

springee

2017. szeptember 27.

Nagy plusz pont számomra a fogkrémnél, hogy alapvetően egyfajta gyógynövényes, fűszeres íz dominál, nem a megszokott mentolos, amit én annyira személy szerint nem szeretek. Ami pedig a beígért fehérítő hatást illeti, nos csodát nem tett, de azt nem is fogkrémtől várok. Jól tisztít, hosszan tartó kellemes leheletet biztosít, jól habzik, nem a megszokott mentolos ízzel dolgozik. Ennél többet egy fogkrémtől nem kérek, hajlandó vagyok megállapodni emellett, noha új termékekkel is szívesen kísérletezek, de az ebben az esetben puszta kíváncsiságból van, nem pedig elégedetlenségből. Illetve csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, mióta ezt a fogkrémet használom, azóta minimális fogínyvérzést sem tapasztalok

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Momiji

2017. szeptember 23.

Fehérítő hatást én nem vettem észre, de ettől függetlenül ezt használjuk. Jó, hogy fluoridmentes. :)

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

dotdorothea

2017. szeptember 22.

Kedvenc fogkrémem, már évek óta csak ezt használom. Fluoridmentes, nem hagy kellemetlen érzést, nem szárítja ki a torkom. Kevés is elég belőle, így sokéig kitart.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

Ez a nagybetűs FOGKRÉM. Olyan simák voltak a fogaim a használata után, hogy wow! Nagyon hatékonyan eltávolítja a lepedéket. Az íze legelőször fura volt a fahéj miatt, de nagyon megszerettem. Fehérítő hatását nem vettem észre. Összetevői tökéletesek. Egy borsónyi mennyiség bőven elég, mert nagyon jól habzik. Egy tubus kettőnknek egy hónapig kitart. Kár, hogy itt Svájcban nem lehet kapni. De amint hazamegyünk, betárazok belőle, az biztos.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!