KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
doora87

2017. április 27.

Nagyon szereti az egesz csalad.
A legjobb fogkrem amit eddig hasznaltunk.
Valoban fehérit a fogakat.
Kicsit gyumolcsos ize van,aki nem nagyon szereti az eros mentolos fogkremet annak biztosan tetszeni fog:-)

doora87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Nagyon szereti az egesz csalad.
A legjobb fogkrem amit eddig hasznaltunk.
Valoban fehérit a fogakat.

innafiz

2017. április 27.

Szupppppper! :) A fluoridmentesség volt a szempont. Jól habzik, jó ízű, mióta (pár éve) ezt használom egyáltalán nem érzékenyek a fogaim és nem is vérzik soha az ínyem. Előtte a classis, natúr, barnás színű változatot használtam, de ha jól emlékszem azért hagytam abba, mert abban van fluorid. És nem hámlik belülről a szám, mint sok nagy nevű agyonreklámozott brutál fogkrém után.
A fehérítésről nem tudok nagyon nyilatkozni, a fogaim alapszíne sajnos eleve nem hófehér, mint anyukámé (lassan 60 éves, de világítanak neki, nem tudom hogy csinálja, pedig kávézik... :D) szóval nem tudom. Pár hónapja szoktam le a kávéról, ennek a hatását viszont látom, lehet egymást kiegészítik.
Mindenesetre, jó cucc, ajánlom.

innafiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Mindenesetre, jó cucc, ajánlom.

FrauNika

2017. április 26.

Jó termék! Tényleg fehérít és nekem az ízével sincsen bajom!
Szeretem és valószínűleg újra is fogom vásárolni.

FrauNika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Jó termék! Tényleg fehérít és nekem az ízével sincsen bajom!
Szeretem és valószínűleg újra is fogom vásárolni.

szandracska

2017. április 25.

Nagyon jó, valóban fehérít. Kicsit furcsa volt először, hogy nem a megszokott mentolos ízt érzem a számban, de megszoktam. Hatalmas mennyiség van a tubusban, jó sokáig elég lesz.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Dia11

2017. április 23.

Nagyon rendben van. Eddig a legjobb fogkrém amit használtam. Nincs zavaróan erős mentolos íze, remekül tisztít és az én fogaim láthatóan fehérebbek lettek tőle. Csakis 5 csillag

Dia11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Zsokaa

2017. április 23.

Két tubussal használtam már el. Az íze kellemesnek mondható, az állagával és a habzásával sincs baj. De valahogy mégis olyan semmilyennek mondanám. A végén már alig vártam, hogy elfogyjon. De nem lett érzékenyebb tőle a fogam.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Lunacska

(!)
2017. április 23.

Az íze nagyon különleges, nem túl mentolos, de kellemes, nem mesterséges. Minimálisan, természetesen fehérít, az összetevőit imádom!

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

czalexa

2017. április 21.

Alapból is szépek a fogaim, de vannak termékek amelyek még ragyogóbbá és fehérebbé teszik a fogaimat. Nekem ez az egyik olyan termék!! Mellesleg nagyon tetszik az íze! :P

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

jnka

2017. április 21.

Kb. 2 hete használom. Fehérítő hatását még nem tapasztaltam, de maga a fogkrém ettől függetlenül nagyon jó. Nem durván mentolos, de nagyon jó, hosszan tartó friss érzést biztosít. Kipróbálom a többit is a márkától.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Nagyon szeretem, a Himalaya termékek közül szerintem a fogkrémek érnek a legtöbbet. Főként ezt a változatot használom, de a többi fogkrémet is próbáltam már. Lassan három éve használom a HH fogkrémeket.
Ez a fogfehérítős változata körülbelül másfél hét alatt látványosan fehérítette a fogaimat. Tisztít, friss leheletet biztosít, bár van egy kis fura utóíze, de szerintem kellemes. :D És ami miatt nagyon imádom, az az, hogy nem csípi, nem marja az ínyemet. Jár az öt csillag. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!