KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

veresbetti

2017. december 7.

Az én problémás ínyem és fogsorom elégedett. :D Fogmosás közben nincs ínyvérzés, utána nem érzékenyek annyira a fogaim, ami már nálam nagyon nagy dolog. Nem a fehérítés miatt vettem meg, de minimális hatása megfigyelhető már pár használat után. Váltogatom a fogkrémeimet, de gyakran visszatérek hozzá.

veresbetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

macskusz

2017. december 7.

Ez az első fogkrém, amitől tényleg fehérebbek lettek a fogaim, pedig még a tubus fele sem fogyott el. Csillognak, mintha frissen lennének polírozva. Kicsit drágállom, de újra fogom vásárolni, amikor akciós.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

DayanaComplow

2017. december 4.

Azért vettem meg, mert azt hallottam fehéríti a fogakat. Ez sajnos nem volt igaz rá, de az, hogy ilyen kellemes ananász íze van, hatalmas plusz pont. Nem szeretem a mentolt, egyedül rágóban tűröm el, de ott is ha tehetem, gyümölcsöset veszek. Mindig húzom a számat mikor neki kell állni fogat mosni, de mióta ezt használom, ez megszűnt, szeretem az ízét. Az ára viszont szerintem azért húzós kicsit. Mindent összevetve 4 csillagot adok neki, ha lesz leárazva, újraveszem.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Messy2214

2017. november 1.

Utáltam. Túl mentolos és nem éreztem hogy megfelelően tisztít. Rettenetesem szárította a szám szélét és az ajkaimat. Nem fogok többet ettől a márkától fogkrémet próbálni,mert az borzasztó volt.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

prne0919

2017. október 29.

A kedvenc fokrémem lett, rendszeresen ezt használom, és a fogínyvérzést teljesen megszüntette, a fehérítés viszont nem annyira látványos, de nem is vártam ezt tőle.

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

vinetta

2017. október 28.

Használtam egy darabig,de az SLS a lista elején elrettentett.Ennyit a nagy természetességről...

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Bubucim

2017. október 28.

Már nagyon sokszor újravásároltam. Aki nagyon erős fogkrémekhez szokott, semmiképpen nem ajánlom neki. Nagyon enyhe, viszont a tisztító hatása szuper. :) Nem látom, hogy fehérítene, mégis mikor másik fogkrémet használok, elszíneződik a fogam. Én azt tapasztaltam, hogy segít a fogat fehéren tartani. Megnyugtató, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz. Nagyon sokszor szokott akcióban lenni. Ilyenkor kb. 500 Ft. Szerintem teljesen megéri, hiszen vannak nála sokkal, de tényleg sokkal rosszabb fogkrémek akár tízszeres áron is.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

kviktoria

2017. október 20.

Nincs utána friss érzés, nincsenek fehérebb fogak. Mintha nem is mostam volna meg.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

TheUltimatePizzacat

2017. október 19.

Többször újravásároltam már, nagyon szeretem ezt a fogkrémet, habár semmiféle "extra fehérítő" hatást nem fedeztem fel, de nem is ezért eset rá a választásom hanem, mert fluormentes és nagyon kellemes az íze, valamint szuper jól "habzik" és sokáig elég mivel nem kell belőle túl sokat nyomni a fogkefére. (:

TheUltimatePizzacat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Ndr

2017. október 18.

Nem reg vettem meg a sok jo velemeny miatt, egyenlore varom a hatasat, az ize nagyon jo nem az az eros mentol. A feherito hatas miatt vettem meg fokent, egyelore meg nem vettem eszre hogy feheritene, de amugy tetszik

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!