KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
Lane

2017. június 18.

vettem belőle az itteni vélemények alapján, csak 500 forint volt két darab a dm-ben.
nagyon jól habzik, finom íze van, én látom rajta a fehérítő hatást (kávétól elszíneződött fogaim vannak), amiket az eddigi blend-a-med és colgate nem hozott. meg jó érzés tudni, hogy ápolja a fogakat és nem fluoridos.

Lane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

TundiPapp

2017. június 10.

Nagyon jo gyogynovenyes ize van. Nekem sokkal jobban tetszik, mint az atlagos fogkremeke, viszont a feherito hatast en sem tapasztaltam.
Evente ketszer megvasarolom csak az ize miatt, 4*ot er max!

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Evente ketszer megvasarolom csak az ize miatt, 4*ot er max!

anitakiara

(!)
2017. június 10.

Terméktesztes nyeremény gyanánt jutottam hozzá. Elsőre meglehetősen fura volt a gyógynövényes íz, de hamar megszoktam. Az én legnagyobb problémám az, hogy az olcsóbb kategóriás fogkrémektől pár nap/hét utàn az egész fogsorom elkezd fájni, valamit nem tolerál jól a szervezetem. Így hát magasról indult a szint, ugyanis egy elég jól bevált Lacalut white-ot váltotta fel ez a termék, és imádkoztam hogy jó legyen. Abszolút beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, jól habzik, nem fájnak a fogaim tőle és megszerettem az ízét is. Annyira, hogy azóta újra is vettem a terméket és maradok ennél :) nagy fogfehérítésekről nem tudok beszámolni, de balgaság lenne ezt elvárni egy fogkrémtől.

anitakiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

verabaranyi93

2017. június 6.

Szeretem. Nem az a tipikus fogkrém íz, de nagyon is kellemes, és fehérítő hatása is van, de azt azért még ki szoktam egészíteni mással is :)

verabaranyi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

candus

2017. május 31.

Régóta szemeztem vele, két hete megvettem és azóta is csak ehhez a fogkrémemhez nyúlok. Kellemes az íze, jól habzik, és tényleg fehérít, illetve szépek az összetevői is. Újravevős termék lett :)

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Elyana

2017. május 31.

Nagyon jó fogkrém! Az íze kellemes, lágy, nem erős mentolos. A hatásáról annyit, hogy fogmosás után olyan mintha védőréteg lenne a fogaimon, és ezt még nap végén is érzem, ebből feltételezem, hogy a lepedékképződéstől hatékonyan véd egy napon át. A fehérítést is érzékeltem pár nap után. Nekem ez az egyik kedvencem a Dentomin por mellett, egyértelműen 5 csillag.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

KovatsV

2017. május 30.

Nemrég vettem meg, talán később update-elek róla, ha változik a véleményem.
Most tesztelem ezt a márkát, még ismerkedem vele, eddig 2 termékük van meg, és mindkettővel elégedett vagyok. Ennek a fogkrémnek egy hátránya van, hogy NAGYON habzik. Számomra ez kicsit előny is, mert én utálom, ha száraz érzéssel kell fogat mosnom, mintha nem is nyomtam volna fogkrémet a kefére, pedig telenyomtam, viszont mivel itt-ott azt írják, hogy nem túl jó, ha habzik egy fogkrém, így én is szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. További előnye lehet ennek az is, hogy sokáig elég, mert kevés is elég belőle alkalmanként.
Az illata/íze elsőre furcsa volt, de számomra nem a használhatatlan (Parodontax) kategória, így ennek örültem. Érdekes, hogy ha fogat mosok, és pár perccel később visszamegyek a fürdőszobába, akkor megcsap a fogkrém illata. Én mondjuk szeretem a menthol illatát és ízét, de ezzel is elvagyok. Nem jelenthetem ki biztosra, mert csak pár napja használom, de amióta használom, nem vérzik az ínyem, így ha ezt a tulajdonságát megtartja, akkor nálam befutó termék lesz. :)

KovatsV
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Nemrég vettem meg, talán később update-elek róla, ha változik a véleményem.

giny96

2017. május 27.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, már rengetegszer újravettem. Mivel nem szeretem az erős, mentolos fogkrémeket, örülök hogy neki ilyen kis kellemes íze van. Fogfehérítő hatását viszont hónapok múlva sem vettem észre, ezért kap csak 4 csillagot. :)

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Sztellaaaaa

2017. május 27.

Nemrég kezdtem el használni nagyon meg vagyok vele elégedve

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Nemrég kezdtem el használni nagyon meg vagyok vele elégedve

Gina22

2017. május 23.

Eddig háromszor vettem újra. Szeretem, mert nagyon kis finom, enyhe íze van, természetesen édeskés, nem mű, mint a márkás édesítőszer-ízűek. Az utóíze is kellemes. Ínyvérzésem gyakran volt régebben, bár nem hozom összefüggésbe a fogkrémmel (inkább a fogkefe használatával és az erek állapotával), mindenesetre sem nagyon fordul elő mostanában.
Nálam szempont volt az is, hogy végre ne mentolos fogkrémem legyen, (meguntam, és szétcsípik a számat :D) + a flouridmentesség is jó pont. Barátságos összetevők.
Fehérítő hatást én sem nagyon észleltem, nem tartom csodaszernek.
Előtte másik bio fogkrémet használtam, amit nagyon szerettem, csak azt nem mindig találtam meg boltokban, ez pedig több helyen is kapható.
Bár az olcsó márkafogkrémeknél mérföldekkel jobb, még nem maradok meg ennél, ki fogok próbálni mást is.

Gina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Fehérítő hatást én sem nagyon észleltem, nem tartom csodaszernek.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!