KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

A legjobb fogkrem amit valaha hasznaltam. Fel evvel ezelott az itteni velemenyek hatasara vettem eloszor a nagy fogfeheriesi lazam keretein belul:) Nem mentolos(ami nalam a fo szempont ugyanis hanyingerem van a mentoltol)kellemes iz,nagyon jol habzik igy mindenhova jut. Saajnos fogfeheritesi hatast nem tapasztaltam honapok alatt sem ,mar nem is varom de minden mast hoz amit iger , csucs termek.

Evelynblondeglam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Anett920921

2017. augusztus 1.

Direkt azért vettem meg, mert a mentolos fogkrémektől hányingerem volt fogmosás után. Ennek nagyon tetszik az íze, olyan, mintha picit fahéjas lenne. Viszont legutoljára ehelyett véletlenül a hasonló csomagolású erős mentol ízű Active White-ot vettem meg.....Lehetne egy kicsit különböző a csomagolásuk....

Anett920921
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

ildi98

2017. augusztus 1.

Nekem kicsit csalódás volt, nem tisztít olyan rosszul, de találkoztam már sokkal jobbal ebben árkategóriában, és az íze valami szörnyű. Nagyon nem szeretem. Alig vártam, hogy elfogyjon az a tubus.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Sztellaaaaa

2017. július 15.

Az itt elolvasott pozitív visszajelzések miatt vettem meg a DM-ben az első tubust.
Most járok a másodiknál és nyugodtan kijelenthetem hogy az eddigi legjobb fogkrém amit valaha használtam, mostantól fogva csak ezt fogom venni, nagyon jól tisztít, felfrissíti a leheletemet és nem utolsó sorban nincs maga a paszta semmilyen színezékkel telenyomva. Nem utolsó sorban valamilyen szinten fehérít is ha a megfelelő fogkefével, esetleg szájvízzel kiegészítjük, azonban aki kávézik, teázik vagy sok olyan ételt illetve italt fogyaszt napi szinten amelyek elszínezik a fogat azok ezt a hatását éppen ezért nem biztos hogy fogják látni, ezt én is tapasztaltam amikor egy időben sok teát ittam.
És az ok amiért valójában megvettem az volt, hogy ne bántsa a fogínyemet, ne roncsolja a zománcrétegemet és ne tartalmazzon káros anyagokat. Teljes mértékben eleget tett az elvárásaimnak. Az illata nagyon kellemes, gyógynövényes illata van, az íze is finom, jól habzik, kevés is elég belőle ezáltal egy 75ml-es tubus nálam napi 2szeri használat mellett is bő 2 hónapig vagy 2 és fél hónapig kitart.
Ár-érték arányban is viszi a pálmát.
Legjobb!

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Ár-érték arányban is viszi a pálmát.
Legjobb!

Christi

2017. július 13.

Nagyon szeretem kb. 2 éve csak ezt használom. Jol tisztít. Bár igazi frissességet szájvízzel egybekötve tudom elérni. Most 100ml-es verziót vettem meg a dm-be. Tapasztalta már más is esetleg, hogy más íze van mint a 75ml-es kiszerelésűnek?

Christi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

nanana

2017. július 12.

A sok pozitív vélemény miatt gondoltam kipróbálom én is. Abszolút bevált, pár hét után láthatóan fehérebbek lettek a fogaim, és sokkal erősebbek is. Tuti befutó! :)

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Másodjára vettem meg ezt a terméket, és valószínű még jó ideig meg is fogom. A fogaim sokkal erősebbek és fehérebbek lettek. Az íze nem a megszokott fogkrém íz, de semmi bajom vele.

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

lilyrosedepp

2017. július 12.

IMÁDOM!! Másfél éve csak ezt használom. :) Azelőtt szinte félévente jártam fogtömésre, sajnos ilyen rossz a fogtípusom. De ezt imádom, nem is érzékenyek a fogaim már a hideg-melegre. Ráadásul nekem három hét után látványosan látszódott hogy fehérebbek a fogaim. Az ismerőseim is kérdezték hogy mikor fehérítettem ki :D

lilyrosedepp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

jnka

2017. július 6.

Kb. 2 hete használom. Fehérítő hatását még nem tapasztaltam, de maga a fogkrém ettől függetlenül nagyon jó. Nem durván mentolos, de nagyon jó, hosszan tartó friss érzést biztosít. Kipróbálom a többit is a márkától.

Update: Fehérítő hatás még mindig semmi, már nem is várom, de a tisztító hatását, ízét én szeretem. Viszont azt hiszem, legközelebb egy másikat próbálok ki ebből a márkából.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

vanillia

2017. július 3.

Fehérítő hatás csak hosszabb távon érhető rl vele, rendszeres használat mellett. Csodát nem kell várni, de eddig ez a leghatásosabb fehérítő fogkrém amit használtam. Az íze pont jó 👌 Nem túl erős, és nem is gyenge. Tisztít, de nem szárítja ki szám, mint egyes társai. Az ára reális. Úgyhogy eddig ez a favorit nálam.. abszolút 5*! :)

vanillia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!