KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: SoLy
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, foxpost

Banszky

2018. október 3.

Nagyon jó íze van,gyerekkoromból emlékeztet valamire. Észrevehető egy pici fogfehérítő hatása de ami engem a legjobban meglepett,hogy ugyanúgy mosok fogat,mint eddig de ez valahogy jobban leszedi a lepedéket,mint más fogkrémek pedig ugyanúgy "sikálom" a fogaim. 😀

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Nina1988

2018. október 3.

A legjobb fogkrém, amit eddig próbáltam. Egy ideje figyelek arra, hogy fluoridmentes, és minél természetesebb összetevőkkel rendelkező fogkrémet használjak. Eddig a Neobio egyik fogkrémjét használtam, de azt annyira nem szerettem. Ez viszont szuper minden szempontból: jó ár-érték arány (a dm-ben fixen 699 Ft), szép összetevők, megfelelő habzás és tisztítás, és én az enyhén fahéjas ízét is imádom. Néha már unalmas az a túl erős mentol íz a többi fogkrémnél, ez után legalább nem zsibbad le a szám. :-)

Nina1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Sziszikee58

2018. szeptember 25.

590 Ft-ért vettem meg akciósan próbaként, és nem csalódtam. Aggódtam hogy a gyógynövények miatt nem lesz jó íze, de szerencsére ez nem így lett. Jól tisztít, és valamennyire fehérít is.

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

puderecset

2018. szeptember 16.

Fogkrém, semmiféle fehérítő hatása nincs...egyáltalán nem érte meg az árát...két csillagot csak azért kap, mert finom az íze...

puderecset
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Airyn08

2018. szeptember 13.

Annyira borzalmas az íze szerintem, hogy inkább kiköptem. Valami édeskés, vagy nem tudom, de nem mentol... Pedig egy fogkrém legyen jóízű, hogy szeressen vele az ember fogat mosni.

Airyn08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

mateanita2119

2018. szeptember 4.

Imádom, nagyon friss íze van, jól tisztít és némi fehérítő hatást is véltem felfedezni. :)

mateanita2119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

adri0419

2018. szeptember 2.

Az egyik kedvenc fogkrémem. Felváltva használom a Dr. Organic fogkrémmel. Lepedékmentesek, egészségesek tőle a fogaim és az ínyemet is rendbetette. Az íze is szuper, a színe mondjuk nem a szokványos fogkrémszín. De ebből is látszik, hogy természetes. Mindig újravevős.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Szandika12

2018. augusztus 27.

Hú, nem tudtam hogy ennyire természetes fogkrémet használok, szeretem az illatát, nagyon jól tisztít és megfelelően fehérít is. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

tara95

2018. augusztus 18.

Óriási kedvencem, utálom a mentol minden formáját. Isteni édeskés íze van, mégis nagyon jó vele fogat mosni. Teljesen tisztít és nem értettem, hogy a korábban picit elszíneződött fogaim mitől ragyognak és fehérebbek. Hát ettől. Tényleg csodaszer.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

szonyecska

2018. augusztus 7.

Sokadszorra veszem újra, sokkal jobban szeretem, mint a mentolos fogkrémeket. Az íze picit fahéjas, kellemes, és nálam ténylegesen látható a fehérítő hatás. (De hozzá kell tennem, hogy nem dohányzom, nem kávézom, vörösbort sem fogyasztok, és alapból is világosak a fogaim. Szóval inkább úgy fogalmazok, hogy ez a fogkrém segít kihozni a fogaim színében a max. fehérséget.)
Valaki írta lentebb, hogy a mini, minta változatban szemcsék vannak. A normál kiszerelésben nincsenek, nagyon lágy, krémes, teljesen homogén, jól habzó fogkrém.

szonyecska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!