KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: SoLy
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

klaudiamr9

2018. július 19.

A célnak tökéletesen megfelel, kifejezetten jó az összetevőlistája, és teszi a dolgát.. nekem bevált :))

klaudiamr9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

cintia91

2018. július 19.

Kellemes íze van olyan gyógynövényes frissítő érzés.Egy idő után olyan mint ha tényleg fehérebbek lennének a fogaim.
Akciósan vettem kettőt összecsomagolva 1000 forintért nagyon megérte szeretem.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Akciósan vettem kettőt összecsomagolva 1000 forintért nagyon megérte szeretem.

niksss00

2018. július 15.

Nekem nagyon régen ez a kedvenc fogkrémem. :) Az íze frissítő és finom, jobban szeretem mint a klasszikus erős mentolos ízt. Nem csodaszer, de megfelelően tisztít és szerintem valamennyit fehérít is. Folyamatosan újravevős.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

anneshirley

2018. július 12.

Utálom, pedig általában be szoktak válni a Krémmánián hype-olt termékek. Olyan az íze és a szaga is, mintha a Wick VapoRub kenőcsöt - amivel anyukám gyerekkoromban kenegette a mellkasomat, ha köhögtem - valaki fogkrémes tubusba rakta volna át. Úgy érzem, nem tisztít rendesen, ráadásul nagyon szárítja a számat. Nekem az állaga is fura, kicsit vizes. A csomagolásról amúgy hiányzik a szavatossági idő. Kuka.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

muszika

2018. július 6.

Kedvenc fogkremem. Nem verzik az inyem miota ezt hasznalom es szepen feherit is.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

zorica85

2018. július 6.

Teszi a dolgát, de nekem nagyon édes az íze, én a mentolosabb fogkrémeket jobban kedvelem. Fehérítést egyelőre nem tapasztaltam, de jól tisztít, eléggé habzik. Csak azért 4 csillag, mert van olyan fogkrém amit jobban szeretek ettől a márkától.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

javi

2018. július 5.

Az íze engem a fahéjas rágóra emlékeztet. Jobban habzik, mint a többi fogkrém amit eddig használtam. Fontos számomra az is, hogy vegetáriánus és c-f. A tisztítását viszont csak 4-esre értékelném, fehérítést se igazán tapasztaltam még, de ilyen téren nem is vártam el nagyon sokat tőle.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

hennniii

2018. július 2.

Nagyon kellemes és olyan jól tisztít, hogy másnap reggel is simák a fogaim. Valamint nem érzem szükségét a szájvíznek utána, de mivel már megszoktam, így azért nem hagytam el. Az ára is nagyon jó, igaz, hogy drága sok fogkrémhez képest, de még így se haladja meg az én 1000 Ft-os lélektani határomat, szóval csak ajánlani tudom mindenkinek, kevés is elég belőle, szóval jó darabig ezt fogom használni.

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Enci76

2018. július 1.

Tényleg szuper ez a fogkrém! A párom megdicsért, végre rátaláltam az egyik legjobb fogkrémre-mondta. Kellemes mentolos utóíz, nem az a maró mentolos, ami más fogkrémeknél jellemző, csikorgósra tisztit, hogy fehérít-e, még nem tudom, mert pár napja használjuk. Az incije is nagyon baráti. Egyelőre maximumon. ;)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Pdori888

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Nincs az a vad mentolos íze, inkább gyógynövényes. Szépen fehérít. Már a 2. tubust használom, és szemmel látható az eredmény. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!