Himalaya Herbals

Ár:   560 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Növényi olajakat tartalmazó ajakbalzsam, mely táplálja az ajkakat, és megakadályozza azok kiszáradását. Búzacsíraolajat tartalmaz, mely gazdag természetes E-vitamin forrás, továbbá sárgarépamagolajat, mely természetes fényvédő, megvédi az ajkakat a káros UV sugaraktól.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Demonshadow

2018. szeptember 21.

Tudom, hogy nyáron nem igazán mutatja meg a hatását egy ajakbalzsam, de pár használat után nagyon bizakodó vagyok.
A Carmexet váltottam le erre a csúnya összetevői, borzalmas illata és íze (nem, nem ettem, csak ha véletlenül lenyaltam, egyszerűen beleette magát a nyelvembe az a borzalmas petróleum íz) miatt, meg egy idő után bevallom, nem igazán vettem észre, hogy bármit is hatna. Ráadásul tégelyes verzióm volt, ami több mint egy évig kitartott, viszont utáltam folyton belenyúlni, mert ki tudja, mi mindent vittem bele a bőrömről, hiszen nem mindig tudtam valahol megmosakodni használat előtt, pláne nem utána, így maradt folyton a zsepibe való ujjtörölgetés. De Himalaya Herbals!
Az első élményem fantasztikus volt, ugyanis ahogy lecsavartam a kupakot, és megéreztem az illatát, mintha a gyerekkori emlékeim doboza vágott volna fejbe. Hát nem olyan illata van, mint a régi rózsaszín Orbit rágónak? Jó, lehet, hogy nem teljesen, de engem abszolút arra emlékeztet, amit régen imádtam, így most is örömmel kenem fel a számra. Egyébként hosszabb távon nem érződik, úgyhogy aki tart a gejl, édeskés illattól, annak nem igazán kell félnie a cukormázas ajkaktól.
A hatásával eddig nagyon meg vagyok elégedve, mert nem kell mindennap használnom, elég két-háromnaponta este felkenni, és utána napokig ápoltak az ajkaim. Bár az igazi megpróbáltatás majd a hideg, téli szezon lesz, de ha változnak a tapasztaltak, úgyis frissíteni fogom a véleményt, addig meg megy az öt csillag.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Bátyám csak ezt használja mert neki is olyan az ajka mint a sivatag viszont szerintem ez csak pénzkidobás. Nekem speciel az illata nem tetszik, olyan semmilyen a hatása meg...Szerintem még a legolcsóbb Niveas ajakápoló is jobb, bár ha az ember küzködik a száraz ajkakkal akkor semmiképpen sem ajánlanám ezt. Ha csak kell valami, hogy egy kis fényt adjon meg esetleg legyen valami rajta akkor annak jó.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, szárazabb időszakban nem kell 10 percenként kenegetnem a számat, hanem akár 2-3 napig nem is kell hozzányúlnom, míg más ajakápolókat 10 percenként kell télen használnom, hogy ne száradjon ki az ajkam.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

viviiisanta

2018. július 18.

Mennyei ez a termék. Hidratált lesz tőle az ajkam. Téli szezonban vettem és NEM okozott csalódást. Folyamatosan hidratáltak maradtak tőle az ajkaim.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

pMichelle

2018. június 22.

Szépen hidratál és sokáig elég napi 2x-3x használat mellett is. Én nem szeretem a nagyon "csúszós" ajakápolókat így ez kifejezetten kellemes viselet. Nyáron is jól reagál "a kihívásokra" amit a táskám nyújt számára. Matt rúzsok/színezők alatt is jól működik. Az illata szerencsére nagyon enyhe.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

merinikolett

2018. június 22.

Kellemes, enyhe illata van, és nem túl zsíros, nem érzem nehéznek az ajkaimon. Számomra ez az egyik legjobb amit eddig használtam, mindig puhák lesznek tőle az ajkaim

merinikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Aprilla

2018. június 13.

Annyit ér,mint halottnak a csók. Az összes eddig kipróbált ajakápolók közül ez a legrosszabb és még az összetevői között is van,ami káros! Ha lehetne,akkor nulla csillagot adnék rá.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

CsKataa

2018. június 11.

Szuper termék, azonnal hidratál és isteni az illata is. Az összes eddigi ajakápolót magasan veri. Csak ajánlani tudom.

CsKataa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Macska27

2018. április 11.

Szép a termék összetevőlistája.
Kifejezetten tetszik a rágógumis illata.
Kiszáradt ajkaimat 2 nap alatt rendbe hozta.
Éjszakára mindig használom. Az ajkaim egész nap hidratáltak, még ha el is felejtem használni napközben.
Kakaóvajas változatát és mostmár ezt is szeretem. 5*.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Szép a termék összetevőlistája.
Kifejezetten tetszik a rágógumis illata.
Kiszáradt ajkaimat 2 nap alatt rendbe hozta.
Kakaóvajas változatát és mostmár ezt is szeretem. 5*.

szonjecska

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Lefekvés előtt és reggel használom. Kevés kell belőle, még akkor is, amikor szinte cserepesek az ajkaim (pl. ilyenkor télen), így lassan fogy. Hosszútávon hidratál- ha reggel bekenem, az ajkaim egész nap puhák. Illata szinte nincs is. Hamar beszívódik.

szonjecska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol