KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   560 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Növényi olajakat tartalmazó ajakbalzsam, mely táplálja az ajkakat, és megakadályozza azok kiszáradását. Búzacsíraolajat tartalmaz, mely gazdag természetes E-vitamin forrás, továbbá sárgarépamagolajat, mely természetes fényvédő, megvédi az ajkakat a káros UV sugaraktól.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Airyn08

2018. december 6.

Nekem már a szappanjuk és a bőrradírjuk is bevált nagyon, szóval gondoltam, hogy ebben sem fogok csalódni és tényleg nem! Megvettem a simát és a kakaóvajasat is, azt hittem, az utóbbi fog jobban tetszeni, de azt végül a páromnak adtam - neki nagyon tetszik és iszonyatosan cserepes száját 2 nap alatt rendbe tette - magamnak pedig megtartottam ezt a sima, rágógumi illatút. :D Én imádom az édes illatát, ami amúgy nem érződik sokáig, vagy csak tíz percig! De végre egy olyan ajakbalzsam, amit öröm felkenni, nem áll össze a számon zsíros darabkákká, de sokáig tart, nem szárít, és hú, az az illat nekem nagyon bejön, olyan csajos. :D És azóta a számon se tépkedem a bőrt, hurrá! :D

Airyn08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

gabriellakalman

2018. november 23.

Szuperül hidratál, csak a rágógumi illatával nem vagyok kibékülve.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Szuperül hidratál, csak a rágógumi illatával nem vagyok kibékülve.

szilvida

2018. október 7.

Találomra vettem meg, mert mindenképpen valami természetes ajakápolót szerettem volna. Nem volt túl nagy választék, így aztán erre esett a választásom, amit egyáltalán nem bántam meg. Nagyon kellemes rágógumi illata van és nagyon tartós. Számomra talán túlságosan is, mert kicsit sokáig marad zsíros tőle az ajkam, de ez mondjuk engem nem zavar különösebben.
Hamar helyre hozta a száraz ajkaimat, így biztosan újra veszem, ha elfogy!

szilvida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Hamar helyre hozta a száraz ajkaimat, így biztosan újra veszem, ha elfogy!

Rita0126

2018. október 6.

Tökéletesen hidratál és szuperek az összetevői.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Tökéletesen hidratál és szuperek az összetevői.

kepszakadas

2018. október 2.

A barátom vett ilyet először, mert kedveljük ezt a márkát. Pár hónapig használta, de nekem annyira megtetszett az illata, hogy nekem is kellett egy. Nagyon jó kis összetevői vannak, nekünk szuperül működik eddig. Még nyáron is használtam (nagyon rossz állapotban volt a szám) és nem tudom megunni sem az illatát, sem a puhaságot.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Demonshadow

2018. szeptember 21.

Tudom, hogy nyáron nem igazán mutatja meg a hatását egy ajakbalzsam, de pár használat után nagyon bizakodó vagyok.
A Carmexet váltottam le erre a csúnya összetevői, borzalmas illata és íze (nem, nem ettem, csak ha véletlenül lenyaltam, egyszerűen beleette magát a nyelvembe az a borzalmas petróleum íz) miatt, meg egy idő után bevallom, nem igazán vettem észre, hogy bármit is hatna. Ráadásul tégelyes verzióm volt, ami több mint egy évig kitartott, viszont utáltam folyton belenyúlni, mert ki tudja, mi mindent vittem bele a bőrömről, hiszen nem mindig tudtam valahol megmosakodni használat előtt, pláne nem utána, így maradt folyton a zsepibe való ujjtörölgetés. De Himalaya Herbals!
Az első élményem fantasztikus volt, ugyanis ahogy lecsavartam a kupakot, és megéreztem az illatát, mintha a gyerekkori emlékeim doboza vágott volna fejbe. Hát nem olyan illata van, mint a régi rózsaszín Orbit rágónak? Jó, lehet, hogy nem teljesen, de engem abszolút arra emlékeztet, amit régen imádtam, így most is örömmel kenem fel a számra. Egyébként hosszabb távon nem érződik, úgyhogy aki tart a gejl, édeskés illattól, annak nem igazán kell félnie a cukormázas ajkaktól.
A hatásával eddig nagyon meg vagyok elégedve, mert nem kell mindennap használnom, elég két-háromnaponta este felkenni, és utána napokig ápoltak az ajkaim. Bár az igazi megpróbáltatás majd a hideg, téli szezon lesz, de ha változnak a tapasztaltak, úgyis frissíteni fogom a véleményt, addig meg megy az öt csillag.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Bátyám csak ezt használja mert neki is olyan az ajka mint a sivatag viszont szerintem ez csak pénzkidobás. Nekem speciel az illata nem tetszik, olyan semmilyen a hatása meg...Szerintem még a legolcsóbb Niveas ajakápoló is jobb, bár ha az ember küzködik a száraz ajkakkal akkor semmiképpen sem ajánlanám ezt. Ha csak kell valami, hogy egy kis fényt adjon meg esetleg legyen valami rajta akkor annak jó.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, szárazabb időszakban nem kell 10 percenként kenegetnem a számat, hanem akár 2-3 napig nem is kell hozzányúlnom, míg más ajakápolókat 10 percenként kell télen használnom, hogy ne száradjon ki az ajkam.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

viviiisanta

2018. július 18.

Mennyei ez a termék. Hidratált lesz tőle az ajkam. Téli szezonban vettem és NEM okozott csalódást. Folyamatosan hidratáltak maradtak tőle az ajkaim.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

pMichelle

2018. június 22.

Szépen hidratál és sokáig elég napi 2x-3x használat mellett is. Én nem szeretem a nagyon "csúszós" ajakápolókat így ez kifejezetten kellemes viselet. Nyáron is jól reagál "a kihívásokra" amit a táskám nyújt számára. Matt rúzsok/színezők alatt is jól működik. Az illata szerencsére nagyon enyhe.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol