KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   560 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 560 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 560 Ft

Növényi olajakat tartalmazó ajakbalzsam, mely táplálja az ajkakat, és megakadályozza azok kiszáradását. Búzacsíraolajat tartalmaz, mely gazdag természetes E-vitamin forrás, továbbá sárgarépamagolajat, mely természetes fényvédő, megvédi az ajkakat a káros UV sugaraktól.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

pMichelle

2018. június 22.

Szépen hidratál és sokáig elég napi 2x-3x használat mellett is. Én nem szeretem a nagyon "csúszós" ajakápolókat így ez kifejezetten kellemes viselet. Nyáron is jól reagál "a kihívásokra" amit a táskám nyújt számára. Matt rúzsok/színezők alatt is jól működik. Az illata szerencsére nagyon enyhe.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

merinikolett

2018. június 22.

Kellemes, enyhe illata van, és nem túl zsíros, nem érzem nehéznek az ajkaimon. Számomra ez az egyik legjobb amit eddig használtam, mindig puhák lesznek tőle az ajkaim

merinikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Aprilla

2018. június 13.

Annyit ér,mint halottnak a csók. Az összes eddig kipróbált ajakápolók közül ez a legrosszabb és még az összetevői között is van,ami káros! Ha lehetne,akkor nulla csillagot adnék rá.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

CsKataa

2018. június 11.

Szuper termék, azonnal hidratál és isteni az illata is. Az összes eddigi ajakápolót magasan veri. Csak ajánlani tudom.

CsKataa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Macska27

2018. április 11.

Szép a termék összetevőlistája.
Kifejezetten tetszik a rágógumis illata.
Kiszáradt ajkaimat 2 nap alatt rendbe hozta.
Éjszakára mindig használom. Az ajkaim egész nap hidratáltak, még ha el is felejtem használni napközben.
Kakaóvajas változatát és mostmár ezt is szeretem. 5*.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Szép a termék összetevőlistája.
Kifejezetten tetszik a rágógumis illata.
Kiszáradt ajkaimat 2 nap alatt rendbe hozta.
Kakaóvajas változatát és mostmár ezt is szeretem. 5*.

szonjecska

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Lefekvés előtt és reggel használom. Kevés kell belőle, még akkor is, amikor szinte cserepesek az ajkaim (pl. ilyenkor télen), így lassan fogy. Hosszútávon hidratál- ha reggel bekenem, az ajkaim egész nap puhák. Illata szinte nincs is. Hamar beszívódik.

szonjecska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

mpetra27

2018. március 9.

Rengeteg ajakápolót próbáltam már ki,de egyik sem vált be. Amikor ezt megvettem kifejezetten azért kerestem valami újat mert a hirtelen hideg miatt durván kicserepesedett az ajkam és erről azt olvastam,hogy volt akinek egy éjszaka alatt sokat javított az állapotán. Éppen le volt értékelve a DM-be amikor megvettem,de teljes áron is tökéletesen megérni, mivel tényleg csak 2 nap kellett neki és helyre rakta a szám állapotát. Nincs zsíros érzetem tőle,amit amúgy utálok az ajakápolókba és nagyon finom illata van. Ha elfogy biztos,hogy újra veszek majd. :)

mpetra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

sophianae

2018. február 25.

Nagyon szeretjük és jók az összetevői!!

sophianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Nagyon szeretjük és jók az összetevői!!

pattelin

2018. február 22.

Nagyon szeretem! Sok ajakápolót kipróbáltam, de ez az a termék, amely valamennyire használ nagyon száraz ajkakra. Sajnos így is sokat kell kennem. Kb. napi 5x. Még keresem a tökéletes terméket, ezért adtam 4 csillagot. Egyelőre ezt használom napi szinten.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

AnnaR

2018. február 21.

Nagyon tetszik az illata, rágógumis de nem tolakodó. Ápolja az ajkaim, nekem eddig tetszik :)
Mostanában nagyon cserepesre száradt az ajkam, rúzsozni sem lehetett rá, ez az ajakápoló pár óra alatt megoldotta a dolgot.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol