Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sepi

2018. szeptember 18.

Testápolóként használom. Táplál, finom puha lesz tőle a bőr. Praktikus a tégelyes kiszerelés, az illata pedig igazán finom.

Sepi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

adri0419

2018. szeptember 17.

Testápolóként használtam. Úgy szerettem. De nem egy nagy durranás. Az én zsíros arcbőrömre tuti nem kenném fel.

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Nekem nem vált be. Pattanásokat és irritációt okozott. Az illata jó nagyon de sajnos ez nem elég.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Nincs valami hipi-szupi hatása, de nem rossz,egyáltalán nem rossz. A legjobb krém illat számomra. a bekuckozós délutánokat juttatja eszembe. Szeretem.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Scent

2018. augusztus 11.

Szinte megfojtja a bőrömet, bárhová kenem. A nővérem odavan érte. Lehet nem is a testvérem a nővérem 😆 ?
Vegyes véleménnyel vagyok a Himalaya termékeket illetően. A szappanaik remekek, ez a krém számomra az Armageddon.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Luna11

2018. augusztus 3.

Mivel a másikja nagyon bevált, úgy döntöttem, hogy ezt is kipróbálom, de sajnos nem igazán jött be. A másikhoz képest ez egy sokkal vizesebb állagú krém, az illata jó és gyorsan beszívódik, viszont nem hidratál olyan jól, volt amikor teljesen fölöslegesnek éreztem a használatát.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Lovemyhair

2018. június 2.

Végre megtaláltam a tökéletes krémet. Az arcomra használom, nem lesznek tőle pattanásaim, pedig nagyon zsíros a bőröm, mégis nagyon jól hidratál. Minden télen nagyon csúnya, kiszáradt volt az arcbőröm, de amióta használom nyoma sincs. Szépen kiegyenlíti az arcbőrt, nagyon jó érzés utánna tükörbe nézni, tökéletes arcom lesz tőle. Alapozó alá is használom és úgy is tökéletesen megállja a helyét. Már a másodikat használom és tuti újravevős. Amíg ezt a hatást nyújtja addig biztos, hogy nem cserélem le.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

nagymariannka

2018. május 16.

A tökéletes tápláló krém, télen is megállja a helyét, amikor már semmi más nem használ.

nagymariannka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Foglaltezis

2018. május 4.

Másodjára vettem meg,mert én szerettem,de most nagyon ledöbbentem.Nem tudom,hogy ez normális-e,de az első tégelyben nem voltak ilyen só darabok.Ebben viszont bőven,és nem értem ezt...Tudom,hogy elvileg tartalmaz,de így???Kenem fel,és karcol...Valaki?Vagy ez normális?Vagy én fogtam ezt ki?

Foglaltezis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Platina890413

2018. április 30.

Ajándékba kaptam a férjemtől egy Himalaya Herbals csomagot. Abban volt ez a krém is,egyszer használatos. Nekem nem vált be,illata kicsit erős ,viszonylag gyorsan beszívódik, viszont semmi hidratálást nem vettem észre.

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.