KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Tardie
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Győr környéke, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 500 Ft, ajándék uborkás és mandulás szappan , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Enc

2018. január 20.

Könnyű, illatos, tartalmas hidratálókrém. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Az Eucerin Hyaluron Filler-el felváltva használom, illetve sminkelés előtt hidratálok vele. Nekem 5 csillagos arra, amire használom.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

bearsorry

2018. január 15.

A sok dicséret miatt több terméket is megvásároltam egyszerre a márkától, de sajnos nem nyűgözött le egyik sem, nem csinál konkrétan semmit. Egyszer biztos elfogy, de nem veszem újra. Remélem, hogy akinek ajándékba is vettem belőle nem engem pontoz le.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

vpverapapp2

2018. január 7.

Én 600 forintért vettem kettőt egybecsomagolva leértékelve :OO Egyszerűen csodálatos! Annyi más krémet próbáltam már, sokkal drágábabkat is, és ez a legjobb <33

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Izabellaa

2017. december 29.

Nekem nagyon tetszik. Az illata kellemes az állaga sűrű így nekem ez egy téli arckrém de annak nagyon bevált. Az illata megmarad egy kis ideig amit szeretek és puha lesz tőle a bőröm.

Izabellaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Luszilka

2017. december 28.

Sajnos nekem nem vált be, hamar zsírosít :(

Luszilka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Sajnos nekem nem vált be, hamar zsírosít :(

kurikitty

2017. december 23.

A sok pattanástalanító termék eredménye a száraz,húzódó bőr amin ez a krém nekem sokat tudott segíteni.Imádom ahogy van,örök kedvenc marad . :)
Remek illatú,gyorsan beszívódó,könnyű állagú krém.

kurikitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Remek illatú,gyorsan beszívódó,könnyű állagú krém.

tara95

2017. december 16.

Nem a legszebb inci-s krém, mégis jó. A második helyen álló mineral oil kissé megijesztett, de az én bőröm inkább értékeli a sebgyógyító hatását. Hetente max 2x használom, a vőlegényemnél nyaral a tégely. Könnyed, géles állagú szinte viszont nagyon kevés elég belőle, gazdagon hidratál. Jó sminkalap és éjszakára is megfelel, szép puha bőrt eredményez.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

nikiiabel

2017. december 6.

Nagyon finom illata van. Nem annyira drága és nekem nagyon bevált. Hamar beszívódik és hidratál, viszont már sok fajta kézkrémet kipróbáltam ami miután beszívódott még mindig ragadt. Szerencsére ennél nem ezt tapasztaltam. Elég belőle egy keveset felkenni. Arcra ugyan nem használom de nekem a kezemre, karomra tökéletes.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

ceglediingo89

2017. november 28.

Könnyen beszívódik, jó illata van. De sajnos az én érzékeny bőröm nem szereti, viszket és hámlani kezd.

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

xfxff349

2017. november 25.

Nagyon-nagyon jó illata van. Nagyon szeretném használni, de sajnos nem hidratál sokat, viszket is nagyon a bőröm tőle és totál ki is pirosodik miatta az arcom. :(

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.