KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

MomofNini

2018. december 7.

Nagyon szeretem az illatát, nem tolakodó és gyorsan beszívja a bőröm. Arcra használom, gyorsan smink alá. Nem zsírosodik és fénylik utána az arcom, nagyon jó krém.

MomofNini
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

erikag23

2018. november 26.

Nagyon rákattantam a himalaya termékekre. Könnyen beszívódó krém, száraz bőrön azonban már nem segít, én inkább kézfejre és kézre használom, ott jól elvagyok vele, de berepedt bőrön már nem segített. Egy 4-es fölét megérdemel.

erikag23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

SimonO

2018. november 22.

Jó krém, multifunkciós, könnyen beszívódik a bőrbe, nem érzek ragacsos érzetet használata után. Az illatával sem volt gondom, hidratáló funkciójának megfelel. Alapozó alá is megfelelő.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Fruzsina89

2018. november 19.

Szeretem, egyszerű kis krém, arcra is használom, nem lesz tőle pattanásos és zsíros sem.
Anyumnak nagyon érzékeny a bőre, neki is bevált.

Fruzsina89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Anyumnak nagyon érzékeny a bőre, neki is bevált.

Tercsi

2018. november 12.

Nagyon jó kis krém. Kellemes illatú, szép összetevőkkel rendelkezik. Arcomra használom, T-zónára nem teszek, hogy ne zsírosítja. Puhák és tápláltak lesznek az orcáim.

Tercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Rosas

2018. november 7.

Az illatáért megőrülök!!
Kézkrémként használom, plusz a könyökeimet kenegetem vele, mert azok nagyon hajlamosak a száradásra. Amire nekem kell, arra nagyszerű.
Ráadásul nekem komolyan már az illatáért megéri használni!

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Az illatáért megőrülök!!
Ráadásul nekem komolyan már az illatáért megéri használni!

Mjölnira

2018. október 24.

Egy könnyű krémet kerestem, amit használhatok a melegben is. Jó választás volt, a neve alapján féltem, hogy nehéz és zsíros lesz, de egyáltalán nem nevezhető annak.
Update: Hát ezt a krémet már régóta nem használom. Szerintem valamit változtattak a krém összetételén, és nem igazán hidratál.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Kuro

2018. október 15.

egy hígabb/gyengébb nivea creme-nek mondanám.
a másik fajtáját, a sötétebb tégelyeset imádtam, de most épp ez volt leértékelve, így ezt hoztam haza. mivel a sötétebb testvérének jobb hatása van, így ez csak 4 csillagot kap.
állagára egy zsíros, mégis könnyen kenhető krém, szerintem nem olyan testes, mint ahogy azt írták előttem, de kinek mi. arcra nem ajánlom, de nem is arra való - univerzális hidratáló krém, testre bárhova mehet.
a hatása háát. nem egy nagy durranás tényleg, egy napi gyorssegély, ne várjunk tőle nagy csodát.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

egy hígabb/gyengébb nivea creme-nek mondanám.

Mimik

2018. szeptember 26.

Up.: Egy ideig nem használtam, most újra elkezdtem, de nem vált már be. Apró pattanások jöttek elő és elég zsíros lett az arcbőröm tőle.

Arcra szoktam használni és meg vagyok vele elégedve, tudom ajánlani :)

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Arcra szoktam használni és meg vagyok vele elégedve, tudom ajánlani :)

Sepi

2018. szeptember 18.

Testápolóként használom. Táplál, finom puha lesz tőle a bőr. Praktikus a tégelyes kiszerelés, az illata pedig igazán finom.

Sepi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.