KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Tardie
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Győr környéke, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Téli arckrémem, de mindenhova lehet kenni. Sűrű, de könnyen beszívódik és jól is hidratál. A negatívuma hogy ha picit is többet viszel fel az arcodra akkor egy nagyon furcsa és kellemetlen érzést hagy, ezért nyáron nem is érdemes használni. Összességében viszont szeretem, az ára is nagyon jó.

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

borzsu95

2017. október 26.

Nem tudom azt írni, h nem vált be, mert semmit se csinált, pedig szorgosan kentem mindenhova... arcra, kézre, karra... de semmi.. se pozitív, se negatív. :/

borzsu95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Marietta1977

2017. október 2.

Nagyon jó minőségű, szuper állagú, könnyen felszívódik, mindennapos használatra imádom. Akár kézkrémnek is jó, vagy ha csak kicsit úgy érzem, hogy kiszáradt a karom.
Az illata is kellemes, ráadásul nem is drága.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Az illata is kellemes, ráadásul nem is drága.

elizabetorban

2017. szeptember 21.

Én nem hittem el, hogy ilyen alacsony áron lehet jót kapni. Először csak kéz és nyakkrémként használtam, aztán egyszer rákentem az arcomra is. Olyan jól beszívta a bőröm és olyan szép pha lett, hogy az hihetetlen. Mindenkinek ajánlom, kevésbé a zsíros bőrűeknek.

elizabetorban
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nati93

2017. szeptember 7.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nekem nagyon nem vált be. Kis kiszerelése pont megfelelő volt utazáshoz, így ezt vittem magamnak mint kézkrém/arckrém/testápoló. Az illata nekem túl erős. A kezem kiszáradásához gyenge, a doboz felét rá kéne kenni, hogy jó legyen, az arcomon pedig hatalmas, fájdalmas pattanások keletkeztek. Testápolónak elment.

Nati93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

andreazsofia

2017. szeptember 5.

2db összecsomagolva volt 600 Ft,ezért megvettem.A szám nagyon ki volt cserepesedve reggelről estére,már fájt,más nem volt kéznél csak ez....bekentem vele enyhén és a húzódó,feszülős,kiszáradt ajkaim már selymesek ,nem húzódik,nyoma sincs kellemetlenségnek.Tudom nem erre való,de nincs rajta melyik régiónkra használjuk,hirtelen kellett és segített viszont ! :)

andreazsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

AzAKismacska

2017. augusztus 31.

Èvek óta ez az őszi-tèli kedvenc kèzkrèmem/ testápolóm. Az illatát is nagyon szeretem.
Kicsit sokáig "síkos" tőle a kezem, naponta többször kell használni.
Nyilván vannak gyorsabban beszívódó, sokkal jobban hidratáló krèmek, de ár- èrtèk arányban nagyon jó.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kicsit sokáig "síkos" tőle a kezem, naponta többször kell használni.

Enci18

2017. augusztus 26.

Arckrémként használom és nekem bevált! Hidratalja az arcomat és nagyon kellemes az illata.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

pisonce

2017. augusztus 11.

Arkrémnek, kézkrémnek és testápolónak is bevált!! Szuperséges! :)

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Arkrémnek, kézkrémnek és testápolónak is bevált!! Szuperséges! :)

bejjuska

2017. augusztus 8.

Szuper az illata, könnyű a textúrája, hamar beszívódik, de a hatása nem tart sokáig. Mindennapos kézkrémnek oké.

bejjuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.