KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 809 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 809 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 809 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Tardie
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Győr környéke, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Krémmánia Kedvencek a -től
eperturmix

2017. június 19.

Imádom ezt az illatot,dobozból a natúr e vitaminos gyógyszertári krém illatára hajaz,ami lehet megosztó,én nagy rajongója vagyok.Sajnos bőrön más az illata,kicsit bánom,de egyáltalán nem rossz.Amin meglepődtem,hogy elég testes krém,nyáron max éjszakára tenném fel,de miután egy hülye arclemosó lemarta a fejemről a bőrt kifejezetten jól esett ezt rákenni,hamar megnyugtatta.Egyébként csomagba vettem,igazából a barackot radírra voltam kiváncsi,amivel párba volt,de az olyan avas mint a franc,ez legalább felhasználható,és nem is olyan rossz.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

vándor

2017. június 11.

Kézre használom, de az illata nekem nem jön be, ezért csak akkor veszem elő, ha a körömágyam nagyon ki van száradva, olyankor napi 1-2-szer bekenem vele és szinte azonnal hat. Így elég sokáig is tart, igazi SOS kézkrém nekem, nem marad krémes utána a kezem, könnyen beszívódik, és csak selymes bőrérzetet hagy maga után.

vándor
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

brigsi18

2017. június 10.

Isteni illat,azonnali hatás.

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Isteni illat,azonnali hatás.

trezsofi

2017. június 8.

Arcra használom, de nem szereti a bőröm, nem tudom mi lehet az oka. Az állaga sem jön be, pattanásos a bőröm, és utána olyan érzés mintha jobban begyulladna az arcom, úgyhogy biztos nem bírom valamelyik összetevőjét :/

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

rekathenew

2017. június 7.

Régóta ki szerettem volna próbálni a Himalaya termékeket. Erre esett a választásom, mivel arcra kerestem valami természetközeli hidratálót. Teljesen meg vagyok vele elégedve, talán az illata nekem egy kicsit erős, de ez nem vesz el az értékéből. :

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

verabaranyi93

2017. június 6.

Arcra szoktam használni, nem minden nap, csak ha éppen valahol hámlik a bőröm. Nagyon szeretem, mert azonnal beszívódik, jól hidratál. Néha sminkalapnak is használom, mert nem zsírosítja a bőrömet, persze nem is mattít (nem is ez a funkciója), de ha púderrel rámegyek, akkor tökéletes. Ha azonban valakinek nagyon száradt/hámlik a bőre, akkor az 'intenzív' tesóját javaslom a krémnek :)

verabaranyi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

dorii0106

2017. június 3.

Leginkább testápolóként használtam. Alvás előtt jó vastagon beszoktam vele kenni a kezem és következő napra teljesen rendbe tette.

dorii0106
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Andrea79

2017. május 12.

Jó kis krém ez, így nyáron a kezeimet tökéletesen hidratálja. Az illata is rendben van. Télen viszont nekem hatékonyabb krém kell arra ott van a jó öreg Nivea.

Andrea79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

mrs.imperator

2017. május 8.

Arcra vettem egyszer altalaban nivea softot szoktam venni de kb ua. Ezt is tobbszor kell felkenni mert az arcom meg ker belole szoval annyira nem hidratal tokeletesen. Egy nagy tegely azert eleg sokaig eleg de olyan kozepes termeknek mondanam. Tetszik hogy sok gyogynoveny van benne es probaljak minel termeszetesebbre csinalni. Kezre is detto. Tobbszor kell hasznalni hogy erezd.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Buttercupcosplay

2017. április 17.

Nagyon szeretem, mert szolid, de mégis nagyon jó illata van, és jól hidratál. Főleg kézkrémnek szoktam használni, a kisebb kiszerelések jól elférnek a táskámban, csak nem záródnak vissza megfelelően.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.