KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lovemyhair

2018. június 2.

Végre megtaláltam a tökéletes krémet. Az arcomra használom, nem lesznek tőle pattanásaim, pedig nagyon zsíros a bőröm, mégis nagyon jól hidratál. Minden télen nagyon csúnya, kiszáradt volt az arcbőröm, de amióta használom nyoma sincs. Szépen kiegyenlíti az arcbőrt, nagyon jó érzés utánna tükörbe nézni, tökéletes arcom lesz tőle. Alapozó alá is használom és úgy is tökéletesen megállja a helyét. Már a másodikat használom és tuti újravevős. Amíg ezt a hatást nyújtja addig biztos, hogy nem cserélem le.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

nagymariannka

2018. május 16.

A tökéletes tápláló krém, télen is megállja a helyét, amikor már semmi más nem használ.

nagymariannka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Foglaltezis

2018. május 4.

Másodjára vettem meg,mert én szerettem,de most nagyon ledöbbentem.Nem tudom,hogy ez normális-e,de az első tégelyben nem voltak ilyen só darabok.Ebben viszont bőven,és nem értem ezt...Tudom,hogy elvileg tartalmaz,de így???Kenem fel,és karcol...Valaki?Vagy ez normális?Vagy én fogtam ezt ki?

Foglaltezis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Platina890413

2018. április 30.

Ajándékba kaptam a férjemtől egy Himalaya Herbals csomagot. Abban volt ez a krém is,egyszer használatos. Nekem nem vált be,illata kicsit erős ,viszonylag gyorsan beszívódik, viszont semmi hidratálást nem vettem észre.

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

blackberry

2018. április 21.

Az illata elég erős nekem, emiatt főként éjszakai krémként használom. Reggelre puha, kisimult tőle az arcom. Egy kis olajos érzet marad a bőrön, de nem zavarò.

blackberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

balazskrisztii

2018. április 18.

Ajándékba kaptam, örülök, hogy végre elhasználtam. Volt, hogy kiütéseket okozott. Az illata kellemes és az állaga is jó volt. Magamnak nem fogom megvenni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

WVV

2018. április 16.

Már pár használat után nagyon megszerettem ezt a krémet és szinte minden reggel már vártam hogy használhassam! Én arcra is használtam (csak keveset) és olyan lett tőle az arcom, mintha egy jót aludtam volna, gyönyörűen kisimított ;) nyárra szerintem sok lesz, de télen, kora tavasszal nekem nagyon bevált :)

WVV
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Briginam

2018. március 28.

Az arcomra hasznaltam eddig de csak kezkremnek vagy testapolonak fogom hasznalni ezentul.
Nagyon nehez, zsiros erzetet ad az arcomon. Nehezen szivodik be, zsiros lesz tole a borom. Az illata elmegy de jobban preferalnam, ha illat mentes lenne.

Briginam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

egyedorsolya96

2018. március 19.

Kedvenc testápolóm! Puha, selymes lesz tőle a bőröm nem hagy zsíros érzetet sem. Illata is nagyon kellemes!

egyedorsolya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

dettusbettus

2018. március 17.

Nyáron egész jó, de télen egyáltalán nem hatásos. A hideg hónapokban krémezés után puha, selymes lesz a kezem, azonban az első kézmosás után ismét ugyanolyan száraz, mint előtte volt.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.