KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   drogériák, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

E-vitaminban gazdag búzacsíra olaj és az ártalmas napsugarakkal szemben (UV) természetes védelmet nyújtó sárgarépamag olaj harmonikus együtthatása megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

FloraF

2016. október 25.

Nem a legjobb sajnos, de ha nincs más ezt használom. Az illatát szeretem, de semmi különöset nem csinál.
Olyan érzés, mintha nem szívódna be, a felszínen marad.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Olyan érzés, mintha nem szívódna be, a felszínen marad.

shel8y

2016. október 25.

Általánosságban nagyon meg vagyok elégedve a Himalaya termékekkel, azt hiszem, ez lesz a kivétel :( Állagával, illatával semmi gond, de nekem nem hidratál tökéletesen. Kifejezetten nem tartom rossznak, de nem kedvenc.

shel8y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

sminktudatossag

2016. április 18.

Nagyon kedvelem az illatát, védi az ajkaimat a cserepesedéstől, én könnyű állagúnak tapasztalom, nem hagy a felkenés után utóérzetet.

sminktudatossag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Ingrido

2016. március 3.

Nekem szinte soha nem szárad ki a szám, én nem e célból vettem ezt a terméket. Én krémezem vele a számat, ápolom éjszakára, hogy nappal szép legyen. Erre szerintem tökéletes, símaák és teltek az ajkaim egész nap. Lehet, tényleg csak erre jó, de nekem nagyon bevált.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

Kori

2016. január 5.

Használat előtt mindig mindent megszagolok, és tetszett ez a rágóillat, de nagyon. Sajnos a "hatása" már kevésbé. Egyáltalán nem cserepesek az ajkaim, csak kellene egy kis plusz ápolás télre, de ezzel az ajakbalzsammal ez nekem nem működik. Nem hidratál, nem is szárít, csak úgy van, de ezt elég zavaróan teszi. Nem ragad, de mégsem tudok megfeledkezni róla, hogy ott van a számon. Nem kopik le, nem is ivódik be belőle semennyi. Egy rágó illatú plusz réteg. Ennyi, semmi több.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Eple

2015. október 13.

Nekem nagyon bevált! Az illata csodás, és egy nap alatt helyrehozta a számat, pedig nagyon ki volt száradva.

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

krémparádé

2015. július 12.

Nemrég kaptam ajándékba, a rágógumiillat kellemesen meglepett, mert a csomagoláson látható sárgarépa és búzakalász alapján teljesen másra számítottam. Kevés is elég belőle, mert elég zsíros. Puha, jól táplált ajkakat eredményez. Volt már nagyon hasonlóm az Avontól, az bejött, csak idővel megavasodott, remélem hamarabb elhasználom, mielőtt ilyen sorsra jut.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

wifey

2015. június 6.

Nekem egész jól bejön, igaz még új. :) tetszik a tubusa, meg az illata is nagyon, és pont az állaga miatt lepődtem meg kellemesen, engem nem zavar, hogy ilyen zselészerű, sőt. Tetszik.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

xszemyx

2015. május 14.

Elég zsíros hatású, de csak lefekvés előtt használom, és úgy reggelre teljesen rendbe teszi a száraz, cserepes számat. Az illata pedig gyermekkorunk kedvenc rágója :) Én meg vagyok vele elégedve, de teszem hozzá: nap közbeni használatát én is kerülöm.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

ButtercupSnowfly

2015. január 13.

Nekem viszonylag bevált, nem egy csodaszer, de nekem tetszik a rágógumi illata és nagyjából rendbe tette az ajkaimat. Egynek elmegy.

ButtercupSnowfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Emolliensek: Petrolatum, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Cetyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: BHT

Ceresin 0 0

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.