KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

tara95

2017. szeptember 20.

Nagyon sok időt töltöttem olyan aloe gél utáni kutatással, amiben nincs parfüm, alkohol és nem tégelyes, valamint az ára is pénztárcabarát. Megvan! Elképesztően dizájnos a tubus, nagyon ötletes és jó ránézni. Alig egy hét alatt megérkezett 3 mintával. Átlátszó, igazi nyúlós állagú cucc. Nappalra és estére is használom, nagyon-nagyon szép az inci, remélem hosszú távon is be fog válni. Egyelőre a hidratáló hatásával abszolút elégedett vagyok, illetve könnyen beszívódik.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Sheilagold

2017. szeptember 7.

Több aloe gélt próbáltam már, de ez nálam a WOW effektust érte el. Fogalmam sincs mitöl jobb mint a többi amit próbáltam, de nekem arcra ez marad a tökéletes. Nappalra éjszakára egyaránt használom, elsősorban amikor zaklatottabb a bőröm. Nem ragad beszívódás után, nincs feszítő érzése és nincs 'megszáradt film réteg maradt az arcomon' érzése.
Nekem is feltűnt, hogy mennyire kellemes üde látványt ad a bőrnek; de erről még az is biztosított amikor összefutottam egy szomszéddal a boltban aki azt mondta, hogy mennyire frissnek és ragyogónak látszom. A valóság pedig az volt, hogy 3 órát aludtam aznap, vacakul néztem ki és smink nélkül voltam, full zombie módban töltöttem az egész napot. Szóval mondom én, csodaszer. :D

Sheilagold
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

hajduanett950804

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, az arcomra is tökéletes hidratálóként, a megégett bőrömre is tökéletes!

hajduanett950804
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

aszilvia

2017. május 13.

Biztos, hogy van nála jobb aloe gél. Tény, hogy jó nagy kiszerelésű, viszont... rendkívül gazdaságtalan, ugyanis, hiába próbálok egy keveset kinyomni belőle, nem sikerül, szőlőszemnyi adag kijön belőle, lehetetlen szabályozni, sokszor nem tudom hogy hova kenjem a maradék zselét, ami az ujjamon marad. Arra drága, hogy testápolóként használjam, és fölösleges helyekre kenjem. Epilálás után bőrömet bekentem vele, sajnos másnap ugyanolyan gyulladt és érzékeny volt, szóval nem tartom egy nagy számnak. Sajnos ezekkel a Holika Holika termékekkel általában befürdök. Legközelebb spray-s változatot veszek. Nagyon kemény a flakonja, lehetséges, hogy azért nem lehet finoman szabályozni a kinyomni kívánt mennyiséget.

aszilvia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Iko

2017. március 21.

Nem, rosz kis cucc epilálás után, bőrnyugtató. Szerettem az illatát is. Mikor megvettem, nagy örömmel kenegettem az arcomra, és úgy három napig nagyon WOW hatása volt, szép hidratált, feszes arcbőr... Már be akartam tartalékolni rekesz számra... de három nap után olyan miteszeresnlett a bőröm mint még soha. Arcra nem kenem többet. Nem veszem ujra, keresek más terméket helyette.

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

tihivici

2017. január 24.

Én 1 hete használom arctisztítás után reggel és este. Megmondom őszintén a legjobb hidratáló amivel eddig találkoztam. Gyorsan beszívódik, nagyon jó az illata, nem ragad, a hidratáló hatásától nem vagyok hasra esve, de még "friss a kapcsolatunk, bármi lehet". Újraveszem ha elfogy. Szuper!

tihivici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Kinekapappne

2016. december 3.

Szuper bőrnyugtató égésre, kidörzsölődésekre, epilálás után. Könnyen felszívódik, és az illata is finom (még a férjemnek is feltűnt és dicsérte:), a csomagolása is nagyon mutatós.

Kinekapappne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

nezili

2016. augusztus 28.

Kedvenc after sun cuccom, tenyleg kaprazatosan nez ki mar a csomagolasa is. Imadom benne, hogy azonnal beissza a borom, nem kell szarakodnom egy csomo ideig mig beszivodik. Ezert nem is szeretek testapolozni, de szerencsere nem is nagyon kell. Kellemesen husit, impozans az osszetevolistaja is, nyaron ez nekem nagyon must have darab volt, remelem meg egy utolso utani strandolas utan tudom majd hasznalni :) kulonben kicsit gyorsan fogy, de lehet csak azert mert a csaladombol is tobben azonnal rarepultek :D

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

_zsulu_

2016. július 4.

Pár hete használgatjuk, de biztos állandó lakója lesz a házi kozmetikának. Géles állaga van, nagyon hasonló, mintha kinyomnánk egynesen a növényből, és kellemes "zöld" illata. Én szőrtelenítés után használom, szépen leviszi a piros pöttyöket, illetve kellemesen megnyugtatja a bőrt. A férjem pikkelysömörre keni, nyilván csodát nem tesz, de a viszketést elmulasztja, és abszolút szinten tartja a dolgot (ezt tudják kb. a gyógyszertári szterioidos krémek, szóval akkor már inkább ez...). Arcra is kentem már, mivel a nagy kánikulában nem volt kedvem krémezni, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést. Ja, csípésre is kentük már, arra is jó :) Szóval univerzális, szép összetevős, szép a csomagolása, és nagyon baráti az ára!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

TakiLi

2016. június 16.

Az itt olvasott vélemények alapján döntöttem úgy, hogy egye fene, én is beszerzem. Ebay-en vettem kb. 2500 Ft-ért, ami tekintve a mennyiségét (250 ml) szerintem abszolút baráti ár. A csomagolása gyönyörű, már attól felüdül az ember lánya, ha csak ránéz :) Az összetevői szintén szépségesek, a hatása pedig szuper. Általában szőrtelenítés után szoktam használni, mert nagyon jól hidratál, és egyből megnyugtatja az irritált bőrt. Ha elfogy, biztos, hogy újra veszem.

TakiLi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.