KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hagane1994

2018. március 9.

IMÁÁDOM.
Lassan egy hete használom és egyszerűen imádom. Nagyon sok van a flakonba és kb egy borsónyi adag elég az egész arcra. Először ragacsos érzetet hagy a bőrőn,de miután beszívódik nagyon puha és kellemes lesz a tapintása szóval biztosan újra fogom venni.

hagane1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

IMÁÁDOM.

Csobanka

2018. február 10.

Egész rendes mennyiségű mintát kaptam, ami nagyon tetszett, aztán rendeltem is belőle egy 50ml-est.

Sokszor húzódik az egyébként mitesszerekkel tarkított, sokszor hormonális aknéktól elrondított arcom. Ilyenkor vetem be este vagy reggel, szérum gyanánt, arckrémemalá. A krém is jobban beszívódik és kellemes érzést biztosít. Önmagában nekem kevés lenne de mindennapra túl sok a krémmel együtt. Hetente háromszor használom, általában is szeretem.

Alapos sminklemosás és Bha savas arcmaszk után különösen regeneráló.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Alapos sminklemosás és Bha savas arcmaszk után különösen regeneráló.

Ezra

2017. november 13.

Termékmintaként kaptam meg és próbálhattam ki, el kell mondjam, hogy lenyűgöző. Imádtam az illatát, egyszerűen mesés. Könnyen felszívta a bőröm és utána tényleg olyan puha lett tőle a bőröm, hogy le a kalappal. Csak ajánlani tudom.

Ezra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

tara95

2017. szeptember 20.

Nagyon sok időt töltöttem olyan aloe gél utáni kutatással, amiben nincs parfüm, alkohol és nem tégelyes, valamint az ára is pénztárcabarát. Megvan! Elképesztően dizájnos a tubus, nagyon ötletes és jó ránézni. Alig egy hét alatt megérkezett 3 mintával. Átlátszó, igazi nyúlós állagú cucc. Nappalra és estére is használom, nagyon-nagyon szép az inci, remélem hosszú távon is be fog válni. Egyelőre a hidratáló hatásával abszolút elégedett vagyok, illetve könnyen beszívódik.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Sheilagold

2017. szeptember 7.

Több aloe gélt próbáltam már, de ez nálam a WOW effektust érte el. Fogalmam sincs mitöl jobb mint a többi amit próbáltam, de nekem arcra ez marad a tökéletes. Nappalra éjszakára egyaránt használom, elsősorban amikor zaklatottabb a bőröm. Nem ragad beszívódás után, nincs feszítő érzése és nincs 'megszáradt film réteg maradt az arcomon' érzése.
Nekem is feltűnt, hogy mennyire kellemes üde látványt ad a bőrnek; de erről még az is biztosított amikor összefutottam egy szomszéddal a boltban aki azt mondta, hogy mennyire frissnek és ragyogónak látszom. A valóság pedig az volt, hogy 3 órát aludtam aznap, vacakul néztem ki és smink nélkül voltam, full zombie módban töltöttem az egész napot. Szóval mondom én, csodaszer. :D

Sheilagold
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

hajduanett950804

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, az arcomra is tökéletes hidratálóként, a megégett bőrömre is tökéletes!

hajduanett950804
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

aszilvia

2017. május 13.

Biztos, hogy van nála jobb aloe gél. Tény, hogy jó nagy kiszerelésű, viszont... rendkívül gazdaságtalan, ugyanis, hiába próbálok egy keveset kinyomni belőle, nem sikerül, szőlőszemnyi adag kijön belőle, lehetetlen szabályozni, sokszor nem tudom hogy hova kenjem a maradék zselét, ami az ujjamon marad. Arra drága, hogy testápolóként használjam, és fölösleges helyekre kenjem. Epilálás után bőrömet bekentem vele, sajnos másnap ugyanolyan gyulladt és érzékeny volt, szóval nem tartom egy nagy számnak. Sajnos ezekkel a Holika Holika termékekkel általában befürdök. Legközelebb spray-s változatot veszek. Nagyon kemény a flakonja, lehetséges, hogy azért nem lehet finoman szabályozni a kinyomni kívánt mennyiséget.

aszilvia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Iko

2017. március 21.

Nem, rosz kis cucc epilálás után, bőrnyugtató. Szerettem az illatát is. Mikor megvettem, nagy örömmel kenegettem az arcomra, és úgy három napig nagyon WOW hatása volt, szép hidratált, feszes arcbőr... Már be akartam tartalékolni rekesz számra... de három nap után olyan miteszeresnlett a bőröm mint még soha. Arcra nem kenem többet. Nem veszem ujra, keresek más terméket helyette.

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

tihivici

2017. január 24.

Én 1 hete használom arctisztítás után reggel és este. Megmondom őszintén a legjobb hidratáló amivel eddig találkoztam. Gyorsan beszívódik, nagyon jó az illata, nem ragad, a hidratáló hatásától nem vagyok hasra esve, de még "friss a kapcsolatunk, bármi lehet". Újraveszem ha elfogy. Szuper!

tihivici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Kinekapappne

2016. december 3.

Szuper bőrnyugtató égésre, kidörzsölődésekre, epilálás után. Könnyen felszívódik, és az illata is finom (még a férjemnek is feltűnt és dicsérte:), a csomagolása is nagyon mutatós.

Kinekapappne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.