KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   2 x 50 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HarleyQuinn, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   2 x 50 g
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pórusösszehúzó, tojásfehérjét tartalmazó arclemosó.Simává és feszessé varázsolja az arcot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hobi

2016. november 17.

A csomagolása annyira imádni való :D
Az illata kellemes, nekem gyöngyvirágos-citrusosnak tűnik. Teszi a dolgát, az orromon szépen összehúzza a pórusokat.

Hobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

A csomagolása annyira imádni való :D

inimini

2016. február 7.

Jó kis arctisztító ez,kellemes az illata,könnyű használni és nagyon cuki a csomagolása. A T-zónában zsíros a bőröm,de ezt úgy normalizálta ez a szappan,hogy közben nem szárította szét az egész arcomat. Rendszeres használat mellett is sokáig elég a 2 tojás.

inimini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

gabriellabn

2015. augusztus 27.

Óóó, hát ez valóban egy kis csoda! Ajándékba kaptam, nem vártam tőle sokat de valóban összehúzza a pórusokat (bár nem tudom, hogy nagyon tág pórusokon hogy működne), nagyon szépen habzik és szép puha bababőrt hagy maga után :) Nekem sokkal egységesebbnek tűnik utána a bőröm. Nagyon szuper. Szerintem újraveszem :)

gabriellabn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

HarleyQuinn

2014. augusztus 19.

Ez a tojás egy valódi kis csoda!Nagyon aranyos,pici tojástartóban érkezik,szépen be vannak csomagolva.Az első használat után azt tudom mondani hogy nagyon jó barátság lesz a miénk.Féltem hogy szárítani fog,hiszem mégis csak szappan,de nem,épp ellenkezőleg!A habja nagyon krémes,tiszta illatú.A használata után a bőröm olyan volt mint a babapopsi.A pórusaim szinte el is tűntek,és szép matt és üde volt az arcom.Határozottan csodaszer kategória!

HarleyQuinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauric Acid ti I eu 4 1