KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: dio14, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

Selymesen sima finish-sel és mélyhidratáló, nyugtató hatással rendelkezik, valamint növeli a bőr rugalmasságát. Könnyen eldolgozható. SPF30 / PA++ UV-védelmet nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

canaille

2017. november 3.

Hú ez jó cucc. :) Meglepően jó a fedése, én csak egy picit használok belőle, főlé még kerül fényvédő is.
Könnyű eloszlatni. A száraz részeket picit kiemeli, de nekem most náthás időszak után az orrom egyébként is romokban, tehát nem meglepő (de figyelni kell rá annak, aki erre hajlamos). Nekem rozáceás, eléggé érzékeny bőröm van, de semmilyen irritációt nem okozott eddig még. Mélyhidratáló hatását nem érzem, mondjuk használok alá ezt-azt, tehéát erre nincs is nagyon szükségem.

Update: nagyon durván jól fed. Nekem nagy fedésre egyáltalán nincs szükségem, inkább egy ki egységesítésre, ezért nagyon -NAGYON keveset, oszlatok el a tonik-szérum-hidratáló főlé. Így ez a mennyiség egy évig tuti elég lesz. Egy pici gyulladáscsökkentő hatást vettem még észre (vagy a sok kence együtt ilyen jó). Ennyi pénzért ajándék.

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.