KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsizi, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A kígyópálma gyökerének rostjából készült természetes szivacs, amely:

• mélyen tisztítja a pórusokat,
  • gyengéden radírozza a bőrt,
  • stimulálja a mikrokeringést,
  • segíti a sejtmegújulást.

zsizi

2018. június 23.

Nagyon kis puha, kíméletesen tisztító termék. Az ára egy picit magas, ellenben szerintem nagyon hosszú ideig ki fog tartani, mert a rostok erősen összetartják és így nem tud szétmállani vagy törni a termék. Tehát hosszú távon megéri beruházni rá. Jópofa, ahogyan kopogós, kemény alapállígából egy perc alatt nagyon puha, selymes verziót vesz vel, imádom. A vegánsága is nagyon becsülendő; se műanyag, se szilikon, semmi mesterséges alapanyag.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.