KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2018. április 5.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

SPF30 / PA++ UV-védelemmel ellátott, hidratáló hatású, rugalmasságot növelő, öregedésgátló formula, mely simává és ragyogóvá teszi a bőrt.

tyukanyo

2018. szeptember 13.

Most vettem észre hogy eddig rossz holika holika bb krém alatt volt a véleményem 😃Sajnos két fényvédőmmel nem működött jól, mert alapjáraton zsíros a bőröm és a fényvédő is olajos hatást keltett, ezért a bb krém mászkált és beleült a ráncokba. Ezen tudtam korrigálni púderrel, de nagyon nem szerettem púderezni. Ha este alkalomra mentem, akkor később olajosodott át. Kíváncsi vagyok hogy az új fényvédőmmel hogy fog majd működni. Nagyon szép egységes bőrképet ad, igazi babaarcom lesz tőle. Kellemes viselni, nem is érzem hogy rajtam van. Nyáron nem használtam, inkább 25 fok alatt volt kellemes a viselete, de ez minden alapozónál így van nálam. A fedését közepesnek mondanám.
Zsíros bőrre lehet nem a legjobb megoldás, csak sajnos nem tűnt fel hogy nem az eredeti rendelést kaptam meg. Tanulópénznek jó volt, de legközelebb jobban figyelek mit küldenek nekem, de biztos nem őt fogom újravenni, mert nagyon hamar átfényesedett.
Ami még említésre méltó, hogy tényleg csak hófehér bőrűeknek ajánlott.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Ami még említésre méltó, hogy tényleg csak hófehér bőrűeknek ajánlott.

Kencifice

2018. szeptember 13.

Tényleg mindent, szépen elfed, de az én bőrömnek túl világos. Pedig alapból fehér bőrű vagyok. Kicsit hulla hatás. Pirosítóval már kicsit jobb. Hidratál, nem húzódik a bőröm sem érzetre sem látszatra, cserébe délre szép fényes lesz az arcom. Szivaccsal viszem fel, és nagyon kevés kell belőle. Arra kezdek rájönni, h talán ezek a szuper és olcsó koreai termékek inkább fiatal korosztálynak hatásos. Idősebb (40+) korosztálynak talán a drágább lehet hatásos... Nem tudom, próbálkozom még a koreai kozmetikumokkal. :)

Kencifice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

cleo8

2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nem tudom hogy talàltam rá, a missha-t nézegettem, de ez olcsóbb volt és adtam egy próbàt neki. Már 3x rendeltem újra, mindenképp száraz bőrre ajánlott, de van 5 féle így mindenki megtalàlja a bőrére valót.
Nagyon jól működik a pupa púderemmel, le szoktam fixálni azért hogy ne mozduljon el.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.