KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Holika Holika

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2018. április 5.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

SPF30 / PA++ UV-védelemmel ellátott, hidratáló hatású, rugalmasságot növelő, öregedésgátló formula, mely simává és ragyogóvá teszi a bőrt.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, fóliázott, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással előre, a terméket postázom is (postán maradó ajánlott levél súly szerint, posta csomagautomata, foxpost, mpl csomag)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cleo8

2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nem tudom hogy talàltam rá, a missha-t nézegettem, de ez olcsóbb volt és adtam egy próbàt neki. Már 3x rendeltem újra, mindenképp száraz bőrre ajánlott, de van 5 féle így mindenki megtalàlja a bőrére valót.
Nagyon jól működik a pupa púderemmel, le szoktam fixálni azért hogy ne mozduljon el.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.

cleo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Kedvenc BB-krémem.
Nagyon szép dewy hatást ad.
Moisturizing és Clearing volt amit próbáltam mindkettő szuper.