KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. december 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Krisztikeee

2017. március 5.

Iszonyat gyorsan feloldódott.A kád alján kiült,mint a homok.Enyhén kellemes illat járta át a fürdőt,de a vízben ezt nem éreztem.Engem nem szárított,de hidratálni sem hidratált semmit.A víz pedig csúnya sárga tőle.Ezt nem fogom újra venni,az tuti.1290ft iszonyat pénz érte! :(

Krisztikeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

kismackoful

2015. december 23.

Sokkal többet vártam tőle:( A boltban sokat gondolkodtam melyik golyót vegyen meg, míg a végén rá esett a választásom. Kár. Se színe se szaga az egész. Homok a kád alján, sárga víz. Hatása nulla.Pont. 2*.

kismackoful
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Lills

2015. július 16.

Nekem nem volt egy nagy élmény, az illata golyó formában még nagyon finom mézes, viszont a vízben feloldódva ebből már semmit sem lehet érezni, és fürdés után a bőrön sem, sajnos. A vizet átlátszó sárgára színezi, és picit tényleg szárít. Van ennél jobb is.

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 16.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 11.

egész jó kis fürdőbomba, sötét sárga lesz tőle a víz, kicsit tényleg pisire emlékeztető xD Kellemes mézes-citrusos illata van ami a feloldódás után már sajnos nem igazán érezhető. Tisztító hatása érezhető, kicsit szárít.

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

szisszike1

2012. december 23.

Nekm ez is tetszik, az illatát pedig egyenesen imádom.

szisszike1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

Nekm ez is tetszik, az illatát pedig egyenesen imádom.

horzso

2012. január 8.

Apolkával ellentétben én szeretem ez a golyóbist. :) Kicsit iszapos lesz tőle a víz, valóban fura a színe, de én kedvelem az illatát, és a bőröm is szerette.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 8.

apolka

2010. december 28.

Hát ez a fürdőgolyó abszolút csalódást jelentett. A vizet olyan világos pisi színűre szinezte, nincs különösebb illata, és a bőröm sem lett különösebben selymes... A legrosszabb Lush fürdőgolyó, amit eddig próbáltam.

apolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Honey