Hortobágyi Kecsketejes

Ár:   870 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

• A kamilla gyulladásgátló hatású, elősegíti a fertőzés megszűnését.
  • A cickafarkfű a legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit.

ALettah

2018. július 12.

Egy ideje foglalkoztat a környezettudatosság, és apró lépésként megpróbálom csökkenteni a műanyagfogyasztásunk, ezért kerestem tusfürdő helyett jó minőségű szappant mosakodáshoz. Ezt még ajándékba kaptam, ezért kézenfekvő megoldás volt. Teljesen odavagyok érte! Nagyon kellemesen tisztít, nem szárítja a terhesség óta sokkal érzékenyebb bőrömet, és legfőképpen: mennyei az illata! Teljesen olyan, mint gyerekkoromban, amikor a mezőn kószáltunk nyáron és leheveredtünk az illatos, száradó szénába. Csodálatos!
Hogy a tartalmazott cickafarkfű mennyire befolyásolja a kismedencei szerveim, azt nem tudom, de komolyan gondolkozom rajta, hogy ha elfogy, újra beszerzem, pedig macerás lenne, mert nem élek Magyarországon.
Ja, és persze jóval kevesebb műanyag, mint egy tusfürdős flakon. Öt csillag, nagyon ajánlom!

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.