KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $65
Lelőhely:   online külföldről

18 részes paletta 8 matt, 6 gyöngyházfényű, 3 duo-chrome és 1 glitter textúrájú szemhéjfestékkel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NoraVarga

2017. október 31.

Imádom! Csodálatos, sokrétű sminkeket lehet elkészíteni vele. Viszont némelyik szín lepereg, így ajánlatos először a szemsminket megcsinálni, és csak azután a bőrt. Drága, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert kiváló minőségű, és nagyon sokáig elég, ráadásul egész nap fenn is marad.
Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!

NoraVarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!

csutkababaa

2017. október 11.

Csoda imádom! Tökèletes minden alkalomra, pigmentáltsága hihetetlen. Megéri az árát én mindenkinek csak ajánlani tudom :)

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

viszvirag1

2017. szeptember 30.

Sephorába szereztem be és tökéletes döntés volt a borsos ára ellenére!
Pigmentált erősen ezen felül egyáltalán nem pereg le. Könnyen építhető és az erős színek ellenére a barnás-rezes árnyalatokból összelehet rakni egy jó kis őszi sminket is amit a csillogós színekkel fel lehet dobni amiből a kedvencem a Cashmere.

viszvirag1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Sephorába szereztem be és tökéletes döntés volt a borsos ára ellenére!