KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   25,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. május 8.

Ár:   $65
Kiszerelés:   25,2 g
Lelőhely:   online külföldről

18 részes paletta 8 matt, 6 gyöngyházfényű, 3 duo-chrome és 1 glitter textúrájú szemhéjfestékkel.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Andzsella

2018. május 20.

Krisztinától vettem itt KM-n nagyon kedves volt és minden jól ment :)
Hudát mindig is kedveltem és a palettája megéri a hype-ot az árát :) Vmi fantasztikus! Jó a tükör, a színek is (és visz. nagy kiszerelésben találhatóak meg). Pigmentáltak, de építhetőek, a Nefertitit még arcra is lehet highlighterként használni :) A szemhéjpúdert sminkfixáló után tettem ma fel (Solone szemhéjalappal), és így is nagyon tartós volt és bármilyen megpróbáltatást kibír :) Imádom!!! Zseniális minőségi :)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Krisztinától vettem itt KM-n nagyon kedves volt és minden jól ment :)

pszabina

2018. április 17.

Magas ár, de a minőség is magas. Nagyon bejönnek az árnyalatok, remek kis paletta, amiben nem volt olyan szín, amit ne viseltem volna. A matt és a csillámos , szatén színek pont megfelelő arányban vannak, remekül építhetőek. Nekem eddig a Royal a kedvenc!

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

lareina

2018. január 4.

Miután a Rose Gold paletta a kedvencem lett és megláttam Desert Duskot egyértelmű volt, hogy előbb utóbb bekerül a kollekcióba. A Rose Gold sok kritikát kapott az ára miatt illetve a csomagolás miatt. Erre mindenképpen figyeltek :a palettába bekerült egy tükör és az egész csomagolás sokkal masszívabb 'high end' hatású lett. Nem potyog vagy porzik, hihetetlen egyszerű az eldolgozása a színeknek. Brutálisan tartós és pigmentált( bár ez az előző paletta után szinte elvárás volt). Imádom imádom imádom ha lehetne 6 csillag járna neki.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

NoraVarga

2017. október 31.

Imádom! Csodálatos, sokrétű sminkeket lehet elkészíteni vele. Viszont némelyik szín lepereg, így ajánlatos először a szemsminket megcsinálni, és csak azután a bőrt. Drága, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert kiváló minőségű, és nagyon sokáig elég, ráadásul egész nap fenn is marad.
Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!

NoraVarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!

csutkababaa

2017. október 11.

Csoda imádom! Tökèletes minden alkalomra, pigmentáltsága hihetetlen. Megéri az árát én mindenkinek csak ajánlani tudom :)

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

viszvirag1

2017. szeptember 30.

Sephorába szereztem be és tökéletes döntés volt a borsos ára ellenére!
Pigmentált erősen ezen felül egyáltalán nem pereg le. Könnyen építhető és az erős színek ellenére a barnás-rezes árnyalatokból összelehet rakni egy jó kis őszi sminket is amit a csillogós színekkel fel lehet dobni amiből a kedvencem a Cashmere.

viszvirag1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Sephorába szereztem be és tökéletes döntés volt a borsos ára ellenére!