KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Huda Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinyblackpaw, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Különösen selymes, ultra finomra őrölt porpúder, mely ideális "baking"-hez, apróbb ráncok halványításához és a smink tartósabbá tételéhez.

• Tökéletesen egybeolvad a bőr textúrájával, puha, bársonyos réteget hagyva maga után
  • Kontrollálja az arc kifényesedését
  • Nem szárít, nincs "cakey" hatás
  • Nem hagy fehér réteget a bőrön, nincs "flashback" effekt a fotókon

Parabénmentes, nem komedogén.

8 árnyalatban kapható

Ár: 10000 Ft + postaköltség , Eladó: beutyaddict
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Postával küldöm

CRD

2018. december 6.

Az illata nagyon finom, ugyanolyan mint az alapozóé, nagyon szeretem és, őszintén, el is várom egy ilyen árkategóriás terméktől hogy parfümöd legyen. Az én bőröm nem érzékeny, nem irritálja még a levegő is...
A Huda elott a Laura Mercier Loose powdert használtam, és az is nagyon jó volt, de ez picit még jobb. A LM a szemem körül hajlamos estére megülni a szemem körüli kis ráncokban de a Huda nem. Egyszer sem fordult még elő! 10-12 óra után sem. Pontosan úgy használom ahogy javasolt,és akkor valóban tökéletes-még a Huda alapozó nélkül is!! Elég drága, de nekem maximálisan megéri, a Huda valóban nagyon jó márka, csak ajánlani tudom!👍

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

bonitabalazs

2018. november 29.

Mint minden Huda termék, nekem ez is nagyon bevált.
Elötte a MAC x Patrickstarrr Setting Powderét használtam és az semmi ehez képest.
Az illata a mamám egy régi kozmetikumához hasonlít, de nem bánom! :)
Nálam ez egy 5 csillagos termék!

bonitabalazs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Mint minden Huda termék, nekem ez is nagyon bevált.
Az illata a mamám egy régi kozmetikumához hasonlít, de nem bánom! :)
Nálam ez egy 5 csillagos termék!

lulley93

2018. augusztus 15.

én biztos, hogy valami vaníliás illatot választottam volna, ha már a bakinget nyomja (mint lopott ötletet). de leginkább nem tennék illatanyagot, mert minek, csak potenciális irritáló. nem rossz, de szem alatt nem minden korrektorral működik. néhány korrektorral (pl shape tape) száraz hatása lesz, pedig sosem száraz a szemem alatt a bőr.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.