Huda Beauty

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CRD, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   £24
Kiszerelés:   2 x 2 ml
Lelőhely:   online külföldről

Duo végű krém szemhéjfestéket tartalmazó termék. Az egyik végén matt a másik végén fémes hatású krém található hasonló színárnyalatban.

CRD

2019. február 7.

Több árnyalatban megvan, mert valami csoda!! A legnagyobb kedvenc a Faux Fur/Bamboo Hoops, ami minden szempontból fantasztikus! Abszolút multifunkciós; csodás szemre, szájra, highlighternek. Ugyanúgy a Bubble Bath/Champagne duo. A mentákból is tervezek venni, nyárra, nyaralásra nagyon jó lehet, irodába nekem annyira nem... A kiszerelés praktikus, utazáshoz nagyon ideális, tartóssága maximális, nálam a Huda állandó kedvenc!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.