KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Huggies

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parlandorka, Módosítva: 2016. március 7.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Baba törlőkendő shea vajjal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ella

2017. május 19.

Nagyon jó illata van, vastag, kellően nedves, nem irritál. Imádtam, de mostanában nem látom, pedig vennék belőle a kisfiamnak.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Parlandorka

2016. március 10.

Nagyon puha, alaposan át van itatva a shea vajas haóanyaggal, ezért nekem nagyon jól hidratálja a bőröm.
Írtam róla egy kis tesztet is: https://parlandorka.wordpress.com/2016/02/25/136/

Parlandorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract