KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 25.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: alma, barack
Szív: narancs, szilva
Alap: vanília

Ár: 7000 Ft , Eladó: csillagocska84
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 3600 Ft + postaktg , Eladó: Piszke
Állapot: Az üveg 50 ml, fele van meg., Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott küldeményként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsana1

2017. október 9.

Imádom az illatát!!!És nagyon tartós.A férjem szerint ez az illat Én vagyok!!

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Imádom az illatát!!!És nagyon tartós.A férjem szerint ez az illat Én vagyok!!

skin

2017. július 27.

Krémes narancs illat a jófajtából Amikor először találkoztam vele a M. polcán árválkodott sőt mi több porosodott. Manapság már nem veszek parfümöt anélkül,hogy ne olvasnám el a KM-ás véleményeket. Néha nem vagyok rest hála a mobilnetnek az üzletben előkapni a telefonom hogy ránézzek a kiszemelt áldozatom értékelésére. Így történt vele is. Nekem első percben tetszett mert a narancsos pohárkrém jutott eszembe róla tinikorom kedvenc cukrászdájából. Semmit műhatás csak egy nagyon szerethető napsütéses időre való illat. Minőség az egyből érződik ,semmi futó divat diktálta kényszer receptúra,hanem gondosan megkreált könnyed nyári napokra tervezett illat. A sors is úgy akarta ,hogy az enyém legyen hiszen itt cseréltem és boldog vagyok amikor viselem. Könnyű nem orrbamászó parfüm,olyan az élet szép érzéssel. A tartósságát illetően is nálam abszolút bizonyított . Egy parfüm kire milyen hatással van az nagyon szubjektív ,egyeseknek tetszik míg másoknak nem . Meg lehet kövezni érte ,de pusztán sznobizmusból nem tudok szeretni vagy utálni egyetlen parfümöt sem . Ezért lehet ezt f@s-ozni ,de felesleges ,mert szerencsére azért vagyunk ennyire különbözőek,hogy parancsra nem tudunk behódolni egyetlen illatnak sem,ahhoz meg kell hogy érintse a lelkünket és ebben ez a csodálatos.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

Kingucii

2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

werus

2017. június 7.

Már régóta kedvelem ezt az illatot. Nem hivalkodó, kellemes, nőies illat. Sokadik üveggel vettem már belőle. Néha elcsábulok, mást is megpróbálok, de vissza-vissza térek ehhez az illathoz. A HB már sok verziót kiadott, de az eredeti orange a legjobb.

werus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

egetoerika

2017. május 17.

Máglyára kerülök, tudom, de ez nekem tetszik... Úgy édes (nem túl édes!), hogy közben fanyar. Nem hiszem, hogy túl sokan használják a lenti véleményeket látva. Szerintem érdemtelenül van ennyire lealázva. Nem tudom melyik évszakban viselném, mert nyárra nekem nem elég friss, télre pedig nem igazán mély. Talán kora ősz? Mégis tetszik ahogy mondtam! Már érzem a lángok nyaldossák a talpam...😌

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Mezily

2017. március 21.

Rajtam nem túl tartós, hamar elillan. :( amúgy kellemes, nem tolakodó illat.

Mezily
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Rajtam nem túl tartós, hamar elillan. :( amúgy kellemes, nem tolakodó illat.

fannc22

2017. március 20.

Nem vagyok elragadtatva tőle...Az egyik drogériában nagyon jó áron jutottam hozzá, kiárusítás végett. Gondoltam jó lesz, kis narancsos illatka, tavaszra elfújkálom. Tetszett is, ahogy teszteltem a csuklómon. Aztán este ezzel fújtam be magamat és nagyot csalódtam. Rajtam annyira mű az egész és ahogy előttem is írták, elég émelyítő. A tartóssága sem az igazi, pár órát bír csak ki rajtam. (Bár ez annyira nem is baj...) Nem lettünk barátok sajnos.

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

jazmin2013

2017. január 17.

Nekem mar evek ota ez a parfum a kedvencem! Nagyon tartos, egyaltalan nincs gagyi szaga, szerintem kifejezetten nem erezheto rajta a narancs illat. En csak ajanlani tudom!!! :)

jazmin2013
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

mikkamakka75

2016. november 17.

Hogy mekkora nagy különbsèg van narancsviràg és narancsviràg között!! Visszavonom amit Elie Saab Le Parfum-höz irtam. Ha valami, hàt a Boss Orange valoban egysiku, unalmas és szuros narancsviràg. És ahogy többen is irtàk, annak ellenére, hogy nem tul édes, mégis émelyitö. Az én börömön egy az egyben olcso narancsos wc spray szaga van, de annyira, hogy le kellett mosnom.
Lehet, hogy jobban viselkedik màskor, màs idöben vagy valaki màson, de ma rajtam olyan rossz volt, hogy szivem szerint minusz 5 csillagot adnék neki. De mivel olyant nem lehet, meg nem vagyok gonosz, kap 2 csillagot, mert szép az üvege :)

És ha ez 2, Elie Saab minimum! 4*. Àt is javitom..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

És ha ez 2, Elie Saab minimum! 4*. Àt is javitom..

kinderino

2016. szeptember 27.

Ma szokásos illatvadászaton voltam. Ez a parfüm a polc legalján csücsült a D-ban, szinte már porosan. Talán ezért, de még sohasem vettem észre. Gondoltam kipróbálom...
Nah, ez az az illat, amitől sajnos hányingerem van. A narancsot a vaníliával nagyon szeretném, de ez rajtam sajnos csakis alma. Szinte minden parfümben/illatban megtalálom, ami tetszik, de van két olyan illat összetevő, amit nem bír a gyomrom. Az alma az egyik.

kinderino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)