KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 25.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: alma, barack
Szív: narancs, szilva
Alap: vanília

Hugo Boss Boss Orange EDT
Ár: 6500 Ft+pk. , Eladó: BMEszter
Állapot: Használt, 50 ml/kép, Helyszín: Szentendre, fizetés: Banki utalás után postázom/személyes átvétel Szentendrén, Budapesten

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

UPanda

2018. március 29.

Amikor találkoztam vele a drogériában, nagyon megtetszett. Azonnal hazavittem magammal, gondoltam, jó kis nyári illat lesz... De aztán mégsem lett kedvenc. Valahogy nem elég elegáns, nem elég kifinomult. Hamar zavaró lett az illata, így elajándékoztam.

UPanda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Bonzee

2018. március 16.

Nos, kipróbáltam.
Kicsit olyan élmény volt, mint amikor végre-valahára leülök megnézni egy hihetetlenül beharangozott filmet.
És csak nézem, nézem... várom, hogy mi lesz a cselekmény, mikor fog végre történni valami... aztán egyszer csak Vége főcím, stáblista.
Elmaradt az ováció. Ennyi volt??....
Lapos, kétdimenziós illat. Az én bőrömön az "alig valami"-ből indult, és az "Avonos dupla semmi"-be enyészett, meg sem legyintve az ingerküszöbömet.
Sebaj, legalább nem fog a nyavalya törni utána, hogy megkaparintsam magamnak. :)

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Nos, kipróbáltam.
Elmaradt az ováció. Ennyi volt??....

hellokitty77

2018. március 16.

Az egyik legesleges legjobb parfüm amim valaha volt :) egyszerűen tökéletes :)

hellokitty77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Az egyik legesleges legjobb parfüm amim valaha volt :) egyszerűen tökéletes :)

emeseee6

2018. március 9.

Olyan cuki illat :D Teljesen a narancsot érzem benne.Ennyivel kb össze is tudtam foglalni. Semmi extra,semmi kiemelkedő,a személyiségemhez a legkevésbé sem passzol. 90%ban utálom a citrusos illatokat,na ez az átlagnál jobb,legalább nem olyan,mint egy wc illatosító. De semmikor semmilyen körülmények között nem fújnám magamra.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

b5bea

2017. december 16.

Első fújásra citrusos illat érződik, én sajnos a narancsot nem érzem ki. Amíg az üzletben nézelődtem, szaglásztam, de sajna nagyon hamar elillant, alig érződött valami fél óra elteltével... Rajtam nem működik. :(

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

eszterker

2017. november 1.

Évek óta a kedvenc illatom, tartós, de nem hivalkodó.

eszterker

Évek óta a kedvenc illatom, tartós, de nem hivalkodó.

Zsana1

2017. október 9.

Imádom az illatát!!!És nagyon tartós.A férjem szerint ez az illat Én vagyok!!

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Imádom az illatát!!!És nagyon tartós.A férjem szerint ez az illat Én vagyok!!

skin

2017. július 27.

Krémes narancs illat a jófajtából Amikor először találkoztam vele a M. polcán árválkodott sőt mi több porosodott. Manapság már nem veszek parfümöt anélkül,hogy ne olvasnám el a KM-ás véleményeket. Néha nem vagyok rest hála a mobilnetnek az üzletben előkapni a telefonom hogy ránézzek a kiszemelt áldozatom értékelésére. Így történt vele is. Nekem első percben tetszett mert a narancsos pohárkrém jutott eszembe róla tinikorom kedvenc cukrászdájából. Semmit műhatás csak egy nagyon szerethető napsütéses időre való illat. Minőség az egyből érződik ,semmi futó divat diktálta kényszer receptúra,hanem gondosan megkreált könnyed nyári napokra tervezett illat. A sors is úgy akarta ,hogy az enyém legyen hiszen itt cseréltem és boldog vagyok amikor viselem. Könnyű nem orrbamászó parfüm,olyan az élet szép érzéssel. A tartósságát illetően is nálam abszolút bizonyított . Egy parfüm kire milyen hatással van az nagyon szubjektív ,egyeseknek tetszik míg másoknak nem . Meg lehet kövezni érte ,de pusztán sznobizmusból nem tudok szeretni vagy utálni egyetlen parfümöt sem . Ezért lehet ezt f@s-ozni ,de felesleges ,mert szerencsére azért vagyunk ennyire különbözőek,hogy parancsra nem tudunk behódolni egyetlen illatnak sem,ahhoz meg kell hogy érintse a lelkünket és ebben ez a csodálatos.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Kingucii

2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

A rendelésemhez járt egy 7ml-es termékminta.
Finom, kellemes nőies illata van, nem hivalkodó.

werus

Korcsoport: >54
2017. június 7.

Már régóta kedvelem ezt az illatot. Nem hivalkodó, kellemes, nőies illat. Sokadik üveggel vettem már belőle. Néha elcsábulok, mást is megpróbálok, de vissza-vissza térek ehhez az illathoz. A HB már sok verziót kiadott, de az eredeti orange a legjobb.

werus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)