KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

Alverya

2017. július 1.

A kedvenc parfümöm. Imádom az illatát, rajtam baromira tartós, szerintem nekem találták ki :)

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

ErikaErika

2017. június 16.

Hat jo, jo, hasznalgatom, de nekem kicsit ferfias beutese van. Nem az en stilusom.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Masnuci

2017. május 20.

Csak azért nem lesz egy parfüm "nuit" mert fekete üvege van. Kellemes barackos, üde tavaszi-nyári, tipikusan nappali illat. Nem is értem a parfüm arculatának megtervezőit miért zárták ebbe az üvegbe, a névválasztást meg pláne. Ami viszont az illatot illeti bár nem az én ízlésem tükrözi, de azt kell mondjam nem rossz. Magamon nem tudnám elképzelni, de nem rohantam azonnal a csaphoz lemosni a mintácskámat :o) így arról is meggyőződhettem, hogy a tartósságával sincs baj, sokáig lengedezett körülöttem az a két cseppecske amit felkentem.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 20.

fabiananiko88

2017. május 20.

Ez a nagybetûs PARFÜM. Ez van rajtam randikon, alkalmakon, tudjátok, amikor az ember lánya nagyon kitesz a megjelenéséért. Nagyon kifinomult, tudni kell viselni. Számomra ez a kedvenc, szerencsére nagyon tudok vele azonosulni. Elég drága, de azért ki lehet fogni akciókat. Sokáig elég, tartós illat. Abszolút top kategória.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Adrienna

2017. május 11.

Egyik kedvencem, bár az ára valóban borsos, néha meg fogom venni. :)

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Egyik kedvencem, bár az ára valóban borsos, néha meg fogom venni. :)

GyPanni

2017. március 6.

Nekem ez az alkalmi illatom, ha nem lenne ilyen draga ejjel-nappal ezt hasznalnam...A barataim mindig megjegyzik, hogy mennyire finom!
Szerencsere tartos az illat, imadom!

GyPanni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Szerencsere tartos az illat, imadom!

doratakacs

2017. január 29.

Nekem kedvenc illat, kár, hogy ilyen borsos az ára, de nagyon imádom.

doratakacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Nekem kedvenc illat, kár, hogy ilyen borsos az ára, de nagyon imádom.

KBMona

2017. január 20.

Véletlen ismerkedtem meg ezzel az illattal, végül megvettem magamnak. Nagyon nem az én illatom volt, teljesen idegen volt számomra. Végül kezdtem megszeretni az illatát, azóta ott tartok bármikor újravenném, ha olcsóbb lenne, egyedül az ára hátráltat. :) Tartóssága annyira nem hosszú távú, de ezt eltekintve remek parfüm. :)

KBMona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

GeoNautic

2017. január 8.

Fogalmam sincs, mit gondoljak erről az illatról. Egy éve ismerkedünk és nincs előrelépés. Annyira szeretném pedig szeretni...

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

noemiparducz

2017. január 3.

Párom hozta Franciaországból, ő mindig ilyen friss illatokat vásárol nekem, én inkább az édesebbeket szeretem. A neve és a fekete üvegcse alapján nem ilyen friss , Visszafogott illatra számítottam, de szerintem alapvetően kellemes. Korq tavaszi, őszi napokra tueom elképzelni. Rajtam sem túl tartós, bár nagyon kevés illatot érzek magamon hosszabb ideig...

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!