KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

ivi777

2016. november 6.

Elég jó illata van, viszonylag tartós is. Viszont számomra semmi különleges jegyet nem hordoz magába, olyan semmilyen. Lehet valakin jól áll, de rajtam nagyon semleges.

ivi777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

SGreen

2016. szeptember 27.

Nagyon kellemes illat, rajtam kimondottan jól működik (a párom teljesen megőrült érte). Tény, hogy "csak" egy illatot kerestem a hétköznapokra és ahhoz a parfümériákban kissé borsos az ára, de különböző akciókkal elég kedvező összegért sikerült levadásznom, így beruháztam rá, amit egyáltalán nem bánok. Bár tény, hogy különleges alkalmakra azért nem őt választanám, de a dolgos mindennapokban nem hiszem hogy egy darabig lesz riválisa.

SGreen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Bogyóka

2016. július 1.

2 ml-es mintà hasznàltam el.
Nappali puha viràgos illat, semmi "nuit" èrzès.
Nem rossz, de nem is túl különleges.
Biztonsàgos illat. De nem tartós, gyenge.
Nem vennèm meg.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

2 ml-es mintà hasznàltam el.
Nappali puha viràgos illat, semmi "nuit" èrzès.
Nem rossz, de nem is túl különleges.
Biztonsàgos illat. De nem tartós, gyenge.
Nem vennèm meg.

vikeke14

Korcsoport: < 18
2016. április 1.

Nekem van belőle egy 5-6ml mintám belőle és nagyon megtetszett ez az illat csak az ára...háát öm...az illata nagyon kellemes és finom:)

vikeke14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 1.

zsofi017

2016. február 1.

Vizsgákra általában ezt fújom magamra. Nagyon karakteres illata van első szippantásra, de tényleg nem valami tartós, ezért mire eljutok a suliba már kellemesen sejtelmes marad. Kifinomult illat. Érettebb nőkhöz jól passzol, ez tényleg nem kislányoknak való parfüm karira.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

sziszus_

2015. augusztus 25.

Egy pici 5 ml-es mintám volt belőle, amit a nyáron pont el is tudtam fújkálni - ez volt a táskába dobós illatom. Elsőre imádtam, el is határoztam, hogy megveszem teljes kiszerelésben, úgyis inkább őszre tudnám elképzelni nappalra is.
Viszont most, hogy elfogyott az 5 ml úgy érzem elég is volt... az a baj, minden illattal így érzem egy idő után... pedig jó lenne megtalálni már AZ illatot! :)

sziszus_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

senskin

2015. augusztus 17.

Jó is lehetne, de nem az. Van benne egy illatjegy, ami miatt nem hordanám. Kifinomultabb illatokat szeretem és ő nem az...

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Lory

2015. július 25.

Az üveg alapján valami nagyvadra számítottam,hát nem az....Rajtam a fehér virágos oldalából sok nem érződik,inkább a barackos vonal ami később enyhén fásba megy át.Nem rossz de nem is különleges kreálmány,viszont a tartóssága csapnivaló.1 óra után,nagyon intenzív keresgélés után lehet felfedezni hova lett fújva,így a teljes leszáradásig nem is lehet jellemezni szegényt:(

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

manitia

2015. június 10.

Hát őszintén szólva nekem ez A Parfüm. Sokat kipróbáltam már, de eddig ez tetszik a legjobban. Little black dress. :) Tetszik az illata, nekem egész nap érezhető ott, ahova tettem. Arra nekem nincs szükségem, hogy konkrétan egy parfüm felhő lengjen körbe egész nap. Szerintem az nagyon kiábrándító, ha nem visszataszító is már. Ha valaki után egy illatfelhő leng, mindig az jut esze,be, hogy milyen szagot akar ezzel elnyomni...Nem szeretem, amikor pl ülök a buszon és a mögöttem ülő parfümjét kell egész úton szagolnom, ha tetszik ha nem... Nekem ez a tartósság tökéletes. Csak az érzi, aki belemászik az aurámba. :) Ez így jó. :)

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

annama

2015. június 10.

Amikor először megérzem, tetszik, percenként változik, végig édes, virágos, de a "végig" mindössze fél perc, utána hiába szorítom az orrom a csuklómra... semmi, viszont nagy előnye, hogy legalább nem kellemetlen, nem émelyít és nem zavar. Ártalmatlan, feltűnést kelteni nem lehet vele, jól választottak hozzá színésznőt.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!