KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom
hulcsi

2014. október 22.

Úristen....hogy ez mekkora egy sz..! Nem illik és nem is szokásom illatra ilyet írni, de ez....az igazság az, hogy felidegesített. Összetétel és a leírások alapján, valami kellemesre gondoltam, ami kis lötyike ugyan, de azért legalább valamilyen. De ez!? Semmi, abszolút egy gyengébb locsoló kölni...Nem tudok ehhez többet szólni....

hulcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 28.

Ahhoz képest,hogy nem passzolnak a bőrömhöz a fehérvirágos-fás illatok, nagyon meglepődtem, de ez bejön! Nem bolondulásig tetszik, de nagyon kellemes. A barack és a fehér-virágos oldala dominált rajtam, picit később kis fássággal. Nem kifejezetten tartós az árához képest, olyan 3 óra. Bőrközel 5ó, de csak ha a bőrömre nyomom a nózim ezerrel,sajnos más már nem érezte rajtam már korábban sem.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Villango

2014. szeptember 3.

Maga az illat tetszik, hugomtól kaptam, ez inkább az ő illata. :) A baj vele az, hogy nem tartós. Nagyon nem. Amit nem értek....dehát ez van.
Amúgy tipikus őszi-téli parfüm, bár én össze vissza használom a nyáriakat is télen, a télieket is nyáron.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Aletta

2014. szeptember 1.

Tavaly kaptam Karácsonyra a barátomtól. Imádom az illatát, egyszerű, de nagyszerű, elegáns, nőies :-))

Aletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

diesel22

2014. augusztus 30.

Egyre jobban kezdem megkedvelni ezt az illatot, bár még nem birtoklom, de szerintem jó őszi-téli parfüm lenne belőle. Van benne némi melankólia, nem egy szokványos illat. Úgy gondolom az őszi-téli parfümjeim közé illene, terveim szerint 4-5 illatot forgatok majd ebben a két évszakban: Jessica Simpson Fancy Nights, Kim Kardashian Pure Honey, Madonna Truth or Dare Naked, Madonna Truth or Dare, Hugos Boss Nuit Pour Femme és Boucheron Place Vendome EDP, ha sikerül az utolsó kettőt beszereznem végre.

diesel22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

sz.rita33

2014. március 23.

Imádom, mert amellett, hogy szolid, nőies, finom illata van, az üvege is elképesztően egyszerű és elegáns. Már sokadszorra vettem újra.

sz.rita33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Monchochi

2014. január 13.

Karácsonyra kaptam a páromtól, a Lancome la vie est belle illatával szemben győzedelmeskedett a kiválasztásnál nálam.
Nekem első szaglásra olyan volt, mint az avonos célebré, de annál jóval kifinomultabb.
Ez egy finom illat, elegáns, nőies.
A tartóssága pedig... még este is érzem magamon, nagyon szuper.

Monchochi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Ez egy finom illat, elegáns, nőies.
A tartóssága pedig... még este is érzem magamon, nagyon szuper.

rozuska

2014. január 13.

Most akkor szombaton leesett, hogy ez az Avon Incandessence (vagy ezt már írta valaki?) aluljárós változata. Komolyan, magamra fújtam és leesett, hogy nekem volt ilyenem. A fehér már nem is érdekel... -1 csillag.
2012. szeptember 7.: Nekem tetszene ez az illat, mert egy nagyon fekete-dögös-vadító illatra számítottam - amitől még kicsit távol vagyok - és ahhoz képest egy könnyed illatot kaptam, ami abszolút tetszik, viszont a tartóssága rajtam konkrétan zéró.

rozuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 13.

azoszlardori

2014. január 5.

Nagyon szeretem. Hosszan tartó, isteni gyümölcsös-édes, de nem kislányos illat. A barátomtól kaptam ajándékba, és imádom érte. Új kedvenc!

azoszlardori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

timibaby

2013. október 23.

Alapvetően én nem ezért a parfümért indultam útnak, hanem a sok jó vélemény a Lancome Hypnose mellett annyira felcsigázott, hogy gondoltam teszek egy próbát. Az igazat megvallva nekem az nem tetszett. Majd elkezdtem bolyongani a három emeletes frankfurti Douglasben, és már teljesen el voltam keseredve, hogy semmi olyan illatot nem fogok találni, ami az aktuális ízlésemnek jó lenne. Aztán utolsóként odatévedtem a hatalmas Gwyneth képével ellátott Boss-ékhoz :) Megérte, szerintem isteni illata van, és nekem annyira tartós, hogyha reggel befújom magam, este még simán érezni lehet. Egyszerűen imádom :)

timibaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!