KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2017. október 1.

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"A fejjegy a BOSS nő azon izgatott várakozását jelképezi, amikor a különleges alkalomra készülődik. A barack zamatossága az aldehides akkorddal kombinálva egy friss és pezsgő hatást kelt. A szívjegy a nőies kifinomultságot képviseli a jázmin és a fehér virágok bukéját elegyítve, s mindehhez az ibolya egy érzéki lágyságot biztosít. A meleg fás jegyek és a krémes szantálfa biztosítják a lágy gyengéd befejezést."

Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

manitia

2015. június 10.

Hát őszintén szólva nekem ez A Parfüm. Sokat kipróbáltam már, de eddig ez tetszik a legjobban. Little black dress. :) Tetszik az illata, nekem egész nap érezhető ott, ahova tettem. Arra nekem nincs szükségem, hogy konkrétan egy parfüm felhő lengjen körbe egész nap. Szerintem az nagyon kiábrándító, ha nem visszataszító is már. Ha valaki után egy illatfelhő leng, mindig az jut esze,be, hogy milyen szagot akar ezzel elnyomni...Nem szeretem, amikor pl ülök a buszon és a mögöttem ülő parfümjét kell egész úton szagolnom, ha tetszik ha nem... Nekem ez a tartósság tökéletes. Csak az érzi, aki belemászik az aurámba. :) Ez így jó. :)

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

annama

2015. június 10.

Amikor először megérzem, tetszik, percenként változik, végig édes, virágos, de a "végig" mindössze fél perc, utána hiába szorítom az orrom a csuklómra... semmi, viszont nagy előnye, hogy legalább nem kellemetlen, nem émelyít és nem zavar. Ártalmatlan, feltűnést kelteni nem lehet vele, jól választottak hozzá színésznőt.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

fannc22

2015. május 19.

Nőies és elegáns illata van, azonban rajtam egyáltalán nem tartós sajnos :( Pedig annyira jó illata van és úgy szeretném mindig érezni magamon! Sok embernek tetszett, de inkább csak az üvegéből illatozták meg, mert valamiért sajnos rajtam egyszerűen alig érződik. Kb. fél óra után már elillan az illata. :(

UPDATE: Mióta megvettem, alig használtam...csak ott áll a polcomon. Nincs hozzá kedvem. Nem lett a kedvencem egyáltalán. Olyan kis semmilyen, a "szürke hétköznapokba beleolvadós"...

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

hulcsi

2014. október 22.

Úristen....hogy ez mekkora egy sz..! Nem illik és nem is szokásom illatra ilyet írni, de ez....az igazság az, hogy felidegesített. Összetétel és a leírások alapján, valami kellemesre gondoltam, ami kis lötyike ugyan, de azért legalább valamilyen. De ez!? Semmi, abszolút egy gyengébb locsoló kölni...Nem tudok ehhez többet szólni....

hulcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 28.

Ahhoz képest,hogy nem passzolnak a bőrömhöz a fehérvirágos-fás illatok, nagyon meglepődtem, de ez bejön! Nem bolondulásig tetszik, de nagyon kellemes. A barack és a fehér-virágos oldala dominált rajtam, picit később kis fássággal. Nem kifejezetten tartós az árához képest, olyan 3 óra. Bőrközel 5ó, de csak ha a bőrömre nyomom a nózim ezerrel,sajnos más már nem érezte rajtam már korábban sem.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Villango

2014. szeptember 3.

Maga az illat tetszik, hugomtól kaptam, ez inkább az ő illata. :) A baj vele az, hogy nem tartós. Nagyon nem. Amit nem értek....dehát ez van.
Amúgy tipikus őszi-téli parfüm, bár én össze vissza használom a nyáriakat is télen, a télieket is nyáron.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Aletta

2014. szeptember 1.

Tavaly kaptam Karácsonyra a barátomtól. Imádom az illatát, egyszerű, de nagyszerű, elegáns, nőies :-))

Aletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

diesel22

2014. augusztus 30.

Egyre jobban kezdem megkedvelni ezt az illatot, bár még nem birtoklom, de szerintem jó őszi-téli parfüm lenne belőle. Van benne némi melankólia, nem egy szokványos illat. Úgy gondolom az őszi-téli parfümjeim közé illene, terveim szerint 4-5 illatot forgatok majd ebben a két évszakban: Jessica Simpson Fancy Nights, Kim Kardashian Pure Honey, Madonna Truth or Dare Naked, Madonna Truth or Dare, Hugos Boss Nuit Pour Femme és Boucheron Place Vendome EDP, ha sikerül az utolsó kettőt beszereznem végre.

diesel22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

sz.rita33

2014. március 23.

Imádom, mert amellett, hogy szolid, nőies, finom illata van, az üvege is elképesztően egyszerű és elegáns. Már sokadszorra vettem újra.

sz.rita33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Monchochi

2014. január 13.

Karácsonyra kaptam a páromtól, a Lancome la vie est belle illatával szemben győzedelmeskedett a kiválasztásnál nálam.
Nekem első szaglásra olyan volt, mint az avonos célebré, de annál jóval kifinomultabb.
Ez egy finom illat, elegáns, nőies.
A tartóssága pedig... még este is érzem magamon, nagyon szuper.

Monchochi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Ez egy finom illat, elegáns, nőies.
A tartóssága pedig... még este is érzem magamon, nagyon szuper.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!