KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

timibaby

2013. október 23.

Alapvetően én nem ezért a parfümért indultam útnak, hanem a sok jó vélemény a Lancome Hypnose mellett annyira felcsigázott, hogy gondoltam teszek egy próbát. Az igazat megvallva nekem az nem tetszett. Majd elkezdtem bolyongani a három emeletes frankfurti Douglasben, és már teljesen el voltam keseredve, hogy semmi olyan illatot nem fogok találni, ami az aktuális ízlésemnek jó lenne. Aztán utolsóként odatévedtem a hatalmas Gwyneth képével ellátott Boss-ékhoz :) Megérte, szerintem isteni illata van, és nekem annyira tartós, hogyha reggel befújom magam, este még simán érezni lehet. Egyszerűen imádom :)

timibaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

szambi

2013. október 14.

A barack nyitás kifejezetten tetszik, csak az a baj, hogy pár percig tart csak, aztán jönnek a nekem kevésbé bejövős virágok. A végében van egy kis maszkulin felhang, ez bejön, de sajnos ez sem túl feltűnő.
Eléggé halovány illatocska, tényleg nem túl karakteres, viszont nappalra tökéletes. Ezért sem értem a névválasztást, hiszen semmi köze az éjszakához.
Gwyneth Paltrow ugyebár nem véletlen került képbe az illatcsaládnál, gondolom a jellegtelenségüket hivatott volna ellensúlyozni. Nem tudom...szerintem nem érték el vele a célt, de ettől függetlenül ízlésesnek találom a marketinget, és főleg a csomagolást. Ámbár a beltartalom és a külcsín köszönő viszonyban sincs egymással.
No nem baj. Maga az illat kellemes nappali viselet. (Ez pár fokkal jobb, mint későbbi testvére a Jour.) Elfogadnám, de nem veszek meg érte.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Bihter85

2013. július 9.

Nagyon kellemes, nőies, elegáns illat, csak alig érzem, gyenge és nem tartós. Csak ez az egy a mínusz pont oka.

Bihter85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

bbertie

2013. április 19.

Tegnap szaglásztam meg, eddig valahogy soha nem érdekelt megjelenésétől kezdve, mert féltem tőle, hogy a mostanság divatos sziruppal leöntött gyümölcs-vagy virágkosár. Az itteni vélemények felkeltették kíváncsiságomat. Sokan Avon LBD-hez hasonlítják, és valóban. Nem rosszz, kellemes kis illatocska arany áron.Ennyi pénz szerintem felesleges pénzkidobás. Az üvege és a design számomra elég tetszetős, letisztult, finom, elegáns. Hasonlít az illatra.

bbertie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Lolkabolkaa

2013. április 2.

Nagyon tartós, még egy átbulizott este után is érzem magamon. Szerelem első szaglásra :)

Lolkabolkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

memyselfandi

2013. március 10.

Ez mi???
Nem értem, hogy hogy van pofájuk elkérni cégeknek ilyen fantáziátlan, semmitmondó illatokért ilyen rohadt sok pénzt...
Rossznak nem rossz illat, de semmi, semmi jellem.

memyselfandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Ez mi???
Rossznak nem rossz illat, de semmi, semmi jellem.

HBN

2013. március 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Kifinomult és nőies szerintem. A tartós illata miatt pedig újra fogom venni.

HBN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

juditviktoria

2012. december 20.

Ez a parfüm egy üvegcse csoda!Amikor megvásároltam legutóbbi parfümömet,kaptam mintát ebből.Ahogy megéreztem az illatát tudtam hogy a következő parfümöm ő lesz :) magával ragadó szolid és nőies,ráadásul egész nap érezni!!!

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Sephira

2012. december 18.

Pár hete parfümériában járva az állványt meglátva mivel újdonság volt, kipróbáltam. Magára az illatra egyáltalán nem is emlékszem milyen lehetett. A reklámarcot mindenesetre jól megválasztották hozzá, pont olyan jellegtelen és semmilyen mint amit vele próbálnak eladni, teljes harmóniában vannak egymással.
Összesen egy női és egy férfi illatot szeretek Hugo Boss-éktól amiket előbb is ismertem mint a többit, így nem gondoltam volna hogy a többi főleg ezekhez képest nem valami maradandó. (Talán nem ártana elhívni magukhoz egy igazi "orrot", tanulniuk tőle legyen az más nemzetiségű).

Annyiban kiegészíteném, hogy nem lenne baj azzal egyet értek ha tegyük fel átlátszó vagy krém színű üvegben hozták volna forgalomba más névvel, hozná a tartalmát, így viszont hogy nuit a neve némileg megtévesztő, én is valami karakteresebb, füstösebb, éjszakai illatra gondolnék (úgy mint a Versace Bright Crystal és Noir változata, köztük van különbség).

Sephira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

GlamourAndStyle

2012. december 16.

Mikor új volt, a Müllerben első utam hozzá vezetett. Fújtam egyet a kézfejemre (mondván papíron úgyis csalóka minden illat) és kifejezetten tetszett, kellemes, szolid illat, bár jóval erősebb és jellegzetesebb illatra számítottam. Majd belemerülve a vásárlásba 10 perc után már eszembe sem volt, hogy micsoda újdonságot próbáltam ki, szóval nem hagyott bennem mély nyomot, arról nem is beszélve, hogy fogalmam sem volt arról, hogy melyik kezemre fújtam, tehát tartósságban abszolút leszerepelt. Fekete üvegben "tálalni" és ráakasztani a Nuit nevet kb. annyira volt ésszerű, mint egy kutyára rátenni egy piros orrot és agancsokat, aztán Rudolfként bemutatni otthon a gyerekeknek. Nem olyan illat, amelyik intenzíven végigkísér egy éjszakát és fűszerességében sem felel meg a "Nuit" életérzésnek, viszont fiatalabbaknak hétköznapi illatként abszolút megfelel vagy olyan napokon, amikor épp nincs az embernek kedve semmi karaktereshez. 3 csillagot adok, mert az illat maga szerethető, egyszerű és finom, ha ezt egy letisztult, esetleg fehér üvegben álmodták volna meg és nem Nuit nevet adtak volna neki, valamint javítanának a tartósságon, biztos, hogy megérdemelné a 4 csillagot, de így valószínűleg nem fogják útjaink keresztezni egymást. :)

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!