KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2017. október 1.

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"A fejjegy a BOSS nő azon izgatott várakozását jelképezi, amikor a különleges alkalomra készülődik. A barack zamatossága az aldehides akkorddal kombinálva egy friss és pezsgő hatást kelt. A szívjegy a nőies kifinomultságot képviseli a jázmin és a fehér virágok bukéját elegyítve, s mindehhez az ibolya egy érzéki lágyságot biztosít. A meleg fás jegyek és a krémes szantálfa biztosítják a lágy gyengéd befejezést."

Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

rozuska

2014. január 13.

Most akkor szombaton leesett, hogy ez az Avon Incandessence (vagy ezt már írta valaki?) aluljárós változata. Komolyan, magamra fújtam és leesett, hogy nekem volt ilyenem. A fehér már nem is érdekel... -1 csillag.
2012. szeptember 7.: Nekem tetszene ez az illat, mert egy nagyon fekete-dögös-vadító illatra számítottam - amitől még kicsit távol vagyok - és ahhoz képest egy könnyed illatot kaptam, ami abszolút tetszik, viszont a tartóssága rajtam konkrétan zéró.

rozuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 13.

azoszlardori

2014. január 5.

Nagyon szeretem. Hosszan tartó, isteni gyümölcsös-édes, de nem kislányos illat. A barátomtól kaptam ajándékba, és imádom érte. Új kedvenc!

azoszlardori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

timibaby

2013. október 23.

Alapvetően én nem ezért a parfümért indultam útnak, hanem a sok jó vélemény a Lancome Hypnose mellett annyira felcsigázott, hogy gondoltam teszek egy próbát. Az igazat megvallva nekem az nem tetszett. Majd elkezdtem bolyongani a három emeletes frankfurti Douglasben, és már teljesen el voltam keseredve, hogy semmi olyan illatot nem fogok találni, ami az aktuális ízlésemnek jó lenne. Aztán utolsóként odatévedtem a hatalmas Gwyneth képével ellátott Boss-ékhoz :) Megérte, szerintem isteni illata van, és nekem annyira tartós, hogyha reggel befújom magam, este még simán érezni lehet. Egyszerűen imádom :)

timibaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

szambi

2013. október 14.

A barack nyitás kifejezetten tetszik, csak az a baj, hogy pár percig tart csak, aztán jönnek a nekem kevésbé bejövős virágok. A végében van egy kis maszkulin felhang, ez bejön, de sajnos ez sem túl feltűnő.
Eléggé halovány illatocska, tényleg nem túl karakteres, viszont nappalra tökéletes. Ezért sem értem a névválasztást, hiszen semmi köze az éjszakához.
Gwyneth Paltrow ugyebár nem véletlen került képbe az illatcsaládnál, gondolom a jellegtelenségüket hivatott volna ellensúlyozni. Nem tudom...szerintem nem érték el vele a célt, de ettől függetlenül ízlésesnek találom a marketinget, és főleg a csomagolást. Ámbár a beltartalom és a külcsín köszönő viszonyban sincs egymással.
No nem baj. Maga az illat kellemes nappali viselet. (Ez pár fokkal jobb, mint későbbi testvére a Jour.) Elfogadnám, de nem veszek meg érte.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Bihter85

2013. július 9.

Nagyon kellemes, nőies, elegáns illat, csak alig érzem, gyenge és nem tartós. Csak ez az egy a mínusz pont oka.

Bihter85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

bbertie

2013. április 19.

Tegnap szaglásztam meg, eddig valahogy soha nem érdekelt megjelenésétől kezdve, mert féltem tőle, hogy a mostanság divatos sziruppal leöntött gyümölcs-vagy virágkosár. Az itteni vélemények felkeltették kíváncsiságomat. Sokan Avon LBD-hez hasonlítják, és valóban. Nem rosszz, kellemes kis illatocska arany áron.Ennyi pénz szerintem felesleges pénzkidobás. Az üvege és a design számomra elég tetszetős, letisztult, finom, elegáns. Hasonlít az illatra.

bbertie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Lolkabolkaa

2013. április 2.

Nagyon tartós, még egy átbulizott este után is érzem magamon. Szerelem első szaglásra :)

Lolkabolkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

memyselfandi

2013. március 10.

Ez mi???
Nem értem, hogy hogy van pofájuk elkérni cégeknek ilyen fantáziátlan, semmitmondó illatokért ilyen rohadt sok pénzt...
Rossznak nem rossz illat, de semmi, semmi jellem.

memyselfandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Ez mi???
Rossznak nem rossz illat, de semmi, semmi jellem.

HBN

2013. március 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Kifinomult és nőies szerintem. A tartós illata miatt pedig újra fogom venni.

HBN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

juditviktoria

2012. december 20.

Ez a parfüm egy üvegcse csoda!Amikor megvásároltam legutóbbi parfümömet,kaptam mintát ebből.Ahogy megéreztem az illatát tudtam hogy a következő parfümöm ő lesz :) magával ragadó szolid és nőies,ráadásul egész nap érezni!!!

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!