KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

Anna98

2012. december 16.

Az arisztokratikus külseje alapján az hittem hogy egy tömény és erős illatot kapok, de nem, ez egy tiszta, elegáns és kifinomult kompozíció. Nem túlzó, tényleg olyan mint a kis fekete ruha,nem mutat többet mint kell, de nincs is rá szükség, mert kiemeli a teljes nő lényegét. Megjelenése óta megvan és azóta mindennap használom.

Anna98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 16.

bereslilla

2012. november 29.

Nekem ma volt hozzá szerencsém először.Engem nagyon megfogott.Ráadásul 5 különböző fiúval is megszagoltattam és mind odavoltak érte. :)

bereslilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 29.

Kleopátra

2012. november 26.

Én is csodálkozok hogy ennyi embernek nem tetszik. Ma sok parfümöt végigillatoztam,de ő megragadt bennem,bár bevallom Vele kezdtem a körutat kíváncsiságból. Ha a tartóssága is jó, én beruháznék rá. Bár az ára elég borsos,talán miután lecseng a kampány,már olcsóbb lesz. Boss-ék women-jét is imádom, van egyáltalán olyan illatuk ami nekem nem jön be? Ki kell derítenem...

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

judit0310

2012. november 20.

Nagyon friss illatocska...Semmi extra,de nekem nagyon bejön! Kicsit olyan tizenkettő egy tucat illat...nem sírnám tele a párnám ha hiányozna a készletemből :) Ezért csak 4 csillag...

judit0310
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 20.

Pávácska

2012. november 5.

Én imádom.
Csodálkozom a sok negatív véleményen. Szerintem nagyon finom, kellemes illat.

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Én imádom.
Csodálkozom a sok negatív véleményen. Szerintem nagyon finom, kellemes illat.

Mufurcka

2012. október 28.

Ma illatoltam, és egy az egyben eszembe jutott egy régi fősulis illat, az egyik csoporttársamról, mondom, ez mekkora koppintás, hiszen ilyen már volt, nem ér!!! :) Aztán kíváncsiságból megnéztem a fragraticán, és lőn... avon, little black dress... :D Sosem viseltem, de sokszor éreztem 2001-2002 tájékán a lányokon.

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

bogibooo

2012. október 15.

Átlagos. Ennyi jut róla eszembe, bár őszintén: fel sem tudom idézni a douglasbeli élményemet vele...az biztos,hogy nem egy "nuit"...óóó koránt sem, a nuit sztem nem itt kezdődik. Édeskés, kicsit gyümölcsös, de elég...gyengécske,hogy úgy mondjam. Tartóssága közepes. Semmi maradandó, ugyanakkor kellemes illat. Az ár ismételten a márkánk szól,nem az üvegcse tartalmának.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

andrea.horvath79

2012. szeptember 28.

Egy mintàt kaptam belőle vagy két hónapja, azóta tesztelgetem csak és kizárólag itthon.
Szerintem eléggé àtlagos, semmilyen parfüm, nem találom sem elegánsnak, sem estére szánt illatnak. Egyszerű, könnyű illat nappalra, munkába. De nem nekem :)

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Odil

2012. szeptember 21.

Kellemes, csinos, jellegtelen illat. Egyetértek Medorával, amennyire kívánatos minden fekete és éjszaka (különösen ilyen ízléses csomagolásban - decens, stílusos külső az okos és mély dekadencia ígéretével, igen, ezt keresem úgy nagyjából mindenben és mindenkiben), ez akkora csalódás. Farmeres szomszédlányok illata, hibátlanul középszerű.
(Boss-ékat azonban nem húznám le általánosan ebből a szempontból, nekem a Deep Red tartalma éppen az előbb említett karakán őrület, az Intense pedig az "erdőjártaságával" igazán különleges hangulatokba ránt.)

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

annapanni

2012. szeptember 20.

nem egy jellegzetes, erőszakos illat, olyan mintha semmi nem lenne (ez a női bossok legnagyobb hibája). 2órája fújtam be a karom, csak egy tusfürdős-szappanos-arcvizes illat maradványa halványan. nekem tetszik, de annyira nem, hogy 14000+-ért elhozzam.
módosítom: lepkefing. kár, hogy nem tartós és erőteljesebb, akkor tudnám szeretni. egy közértes dezodor tovább tart.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!