KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2017. október 1.

Ár:   18 700 Ft, 25 200 Ft és 29 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"A fejjegy a BOSS nő azon izgatott várakozását jelképezi, amikor a különleges alkalomra készülődik. A barack zamatossága az aldehides akkorddal kombinálva egy friss és pezsgő hatást kelt. A szívjegy a nőies kifinomultságot képviseli a jázmin és a fehér virágok bukéját elegyítve, s mindehhez az ibolya egy érzéki lágyságot biztosít. A meleg fás jegyek és a krémes szantálfa biztosítják a lágy gyengéd befejezést."

Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: 7000 Ft , Eladó: dorabeata
Állapot: 1-szer fújtam belőle, garantáltan eredeti, Douglasban vásárolt, Helyszín: Halásztelek, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Hugo Boss Nuit Pour Femme
Ár: A parfüm 50 ml-s, 2-3 ml hiányzik belőle , Eladó: Piszke
Állapot: 7000 Ft + postaktg, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után postázom

juditviktoria

2012. december 20.

Ez a parfüm egy üvegcse csoda!Amikor megvásároltam legutóbbi parfümömet,kaptam mintát ebből.Ahogy megéreztem az illatát tudtam hogy a következő parfümöm ő lesz :) magával ragadó szolid és nőies,ráadásul egész nap érezni!!!

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Sephira

2012. december 18.

Pár hete parfümériában járva az állványt meglátva mivel újdonság volt, kipróbáltam. Magára az illatra egyáltalán nem is emlékszem milyen lehetett. A reklámarcot mindenesetre jól megválasztották hozzá, pont olyan jellegtelen és semmilyen mint amit vele próbálnak eladni, teljes harmóniában vannak egymással.
Összesen egy női és egy férfi illatot szeretek Hugo Boss-éktól amiket előbb is ismertem mint a többit, így nem gondoltam volna hogy a többi főleg ezekhez képest nem valami maradandó. (Talán nem ártana elhívni magukhoz egy igazi "orrot", tanulniuk tőle legyen az más nemzetiségű).

Annyiban kiegészíteném, hogy nem lenne baj azzal egyet értek ha tegyük fel átlátszó vagy krém színű üvegben hozták volna forgalomba más névvel, hozná a tartalmát, így viszont hogy nuit a neve némileg megtévesztő, én is valami karakteresebb, füstösebb, éjszakai illatra gondolnék (úgy mint a Versace Bright Crystal és Noir változata, köztük van különbség).

Sephira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

GlamourAndStyle

2012. december 16.

Mikor új volt, a Müllerben első utam hozzá vezetett. Fújtam egyet a kézfejemre (mondván papíron úgyis csalóka minden illat) és kifejezetten tetszett, kellemes, szolid illat, bár jóval erősebb és jellegzetesebb illatra számítottam. Majd belemerülve a vásárlásba 10 perc után már eszembe sem volt, hogy micsoda újdonságot próbáltam ki, szóval nem hagyott bennem mély nyomot, arról nem is beszélve, hogy fogalmam sem volt arról, hogy melyik kezemre fújtam, tehát tartósságban abszolút leszerepelt. Fekete üvegben "tálalni" és ráakasztani a Nuit nevet kb. annyira volt ésszerű, mint egy kutyára rátenni egy piros orrot és agancsokat, aztán Rudolfként bemutatni otthon a gyerekeknek. Nem olyan illat, amelyik intenzíven végigkísér egy éjszakát és fűszerességében sem felel meg a "Nuit" életérzésnek, viszont fiatalabbaknak hétköznapi illatként abszolút megfelel vagy olyan napokon, amikor épp nincs az embernek kedve semmi karaktereshez. 3 csillagot adok, mert az illat maga szerethető, egyszerű és finom, ha ezt egy letisztult, esetleg fehér üvegben álmodták volna meg és nem Nuit nevet adtak volna neki, valamint javítanának a tartósságon, biztos, hogy megérdemelné a 4 csillagot, de így valószínűleg nem fogják útjaink keresztezni egymást. :)

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Anna98

2012. december 16.

Az arisztokratikus külseje alapján az hittem hogy egy tömény és erős illatot kapok, de nem, ez egy tiszta, elegáns és kifinomult kompozíció. Nem túlzó, tényleg olyan mint a kis fekete ruha,nem mutat többet mint kell, de nincs is rá szükség, mert kiemeli a teljes nő lényegét. Megjelenése óta megvan és azóta mindennap használom.

Anna98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 16.

bereslilla

2012. november 29.

Nekem ma volt hozzá szerencsém először.Engem nagyon megfogott.Ráadásul 5 különböző fiúval is megszagoltattam és mind odavoltak érte. :)

bereslilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 29.

Kleopátra

2012. november 26.

Én is csodálkozok hogy ennyi embernek nem tetszik. Ma sok parfümöt végigillatoztam,de ő megragadt bennem,bár bevallom Vele kezdtem a körutat kíváncsiságból. Ha a tartóssága is jó, én beruháznék rá. Bár az ára elég borsos,talán miután lecseng a kampány,már olcsóbb lesz. Boss-ék women-jét is imádom, van egyáltalán olyan illatuk ami nekem nem jön be? Ki kell derítenem...

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

judit0310

2012. november 20.

Nagyon friss illatocska...Semmi extra,de nekem nagyon bejön! Kicsit olyan tizenkettő egy tucat illat...nem sírnám tele a párnám ha hiányozna a készletemből :) Ezért csak 4 csillag...

judit0310
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 20.

Pávácska

2012. november 5.

Én imádom.
Csodálkozom a sok negatív véleményen. Szerintem nagyon finom, kellemes illat.

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Én imádom.
Csodálkozom a sok negatív véleményen. Szerintem nagyon finom, kellemes illat.

Mufurcka

2012. október 28.

Ma illatoltam, és egy az egyben eszembe jutott egy régi fősulis illat, az egyik csoporttársamról, mondom, ez mekkora koppintás, hiszen ilyen már volt, nem ér!!! :) Aztán kíváncsiságból megnéztem a fragraticán, és lőn... avon, little black dress... :D Sosem viseltem, de sokszor éreztem 2001-2002 tájékán a lányokon.

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

bogibooo

2012. október 15.

Átlagos. Ennyi jut róla eszembe, bár őszintén: fel sem tudom idézni a douglasbeli élményemet vele...az biztos,hogy nem egy "nuit"...óóó koránt sem, a nuit sztem nem itt kezdődik. Édeskés, kicsit gyümölcsös, de elég...gyengécske,hogy úgy mondjam. Tartóssága közepes. Semmi maradandó, ugyanakkor kellemes illat. Az ár ismételten a márkánk szól,nem az üvegcse tartalmának.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!