KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Friss, üde, virágos, gyümölcsös illatkompozíció, ízig-vérig nőknek. A fejjegy gyümölcsös fuvallattal indít nektarinnal és ciklámennel. A szívjegy ibolya virágok kellemes elegyével bontakozik ki, majd a különleges, marcipános, bőrös alapjegy teszi teljessé a kompozíciót. Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stimea

2016. május 11.

Imádtam! 14 évesen kaptam meg és nagyon sokáig elég volt. Az illatáról a barátaim már messziről tudták ha jövök. Nekem sokáig érződött az illat. Nagyon szomorú vagyok hogy már nem lehet kapni de ha valaki esetleg tud adni egy jó tippet, hogy honnan szerezhetném be azt nagyon megköszönném. Természetesen 5* <3

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Dalmayr

2016. március 17.

Jajj, hogy én ezt mennyire imádtam 16 évesen amikor baromira nem volt nekem való... :) most már nem fújnám magamra de akkor teljesen felnőttnek, és magabiztosnak éreztem magam tőle...De jó is volt :)

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Airin

2015. szeptember 26.

A kedvenc parfümöm már évek óta. Először mintán szaglásztam,de azóta a rabja vagyok. Sajnos nem érződik sokáig úgy veszem észre,de lehet csak én nem érzem magam. Így is a kedvencem marad természetesen :P Nagyon sajnálom,hogy már nem lehet kapni :(
Nyáron szenvedtem a beszerzésével,mert lassan elfogy a 30ml-es üvegben lévőm. Parfümériáknál nézelődtem a netten és már nem volt sehol. Végül egynél 90mles testert sikerült beszereznem. Azzal elleszek tényleg évekig,de utána? :(

Airin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Gina19

2015. augusztus 17.

Szerintem ez egy igazán különleges illat, nem is tudnám semmihez hasonlítani. Tinikoromban iszonyúan vágytam rá, aztán pár éve megkaparintottam egy üveggel. Azóta elfogyott, de őrizgetem az üvegcséjét, hogy néha megszagolgathassam :) nyárra nem ajánlom, hőségben fullasztóvá, túl töménnyé válik, télen, hidegben viszont tökéletesen érvényesül a különlegessége.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

beautifullife

2014. november 2.

Parfümben valaha általam szagolt legtöményebb marcipánillat. Nagyon durva. Nagyon cukros, nagyon édes. Szerencsére rajtam a marcipánossága eltűnik és inkább egy ciklámenes-ámbrás, teljesen átlagos valamivé alakul.
Fantáziában szűkölködőknek jó ajándékötlet.
Édes kis semmiség, de azért ilyeneket ne engedjenek meg magunknak a nagy brandek. Így tüntetek e jelenség ellen passzívan.

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 2.

Fantáziában szűkölködőknek jó ajándékötlet.

Klayura

2013. december 28.

Egyik kedvencem!

Klayura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Egyik kedvencem!

Édrienn

2013. november 1.

A 3-ast azért kapja, mert 7 éve szerettem, és mert rosszabb ponttal nem rontanám az átlagát. Most újrarendeltem, és valamiért... nem. Talán kicsit műanyagnak érzem, mindenesetre megfájdult tőle a fejem és zavaróvá vált, le kellett mosnom.
Édesből kicsit túl sok, frissből egy kicsit túl kevés. "Friss, üde, virágos, gyümölcsös" helyett tömény, olcsó hatás lett a végeredmény. Kár érte, pedig jól indult a kapcsolatunk.
Úgyhogy ha valaki venni készül netalán, van egy 50 ml-es kiszerelésem, éppenhogy kibontva...

Édrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

babyface

2013. október 6.

az első szerelem illata. egy csodálatos időszak megkoronázása volt ő. emlékszem épp egy női magazint lapozgattam, a reklámja rögtön levett a lábamról és mutattam az akkori páromnak, hogy "hmm... ennek bizos jó illata van..." emlékszem mennyire meglepett mikor megkaptam tőle egyrészt még sosem kaptam parfümöt férfitől, másrészt elérzékenyültem, hogy emlékezett rá. :) isteni, semmihez sem hasonlító illata volt mindenki irigykedett rá. :) a marcipánt ugyan nem szeretem se megenni, se illatozni, de ebben szerencsére nem volt domináns csak adott neki egy plusz csavart. a szerelem elmúlt, ő is elfogyott és annyira elmerültem a parfümök világában, hogy szinte már el is felejtettem őt. sok illaton túl vagyok, de annyira emlékezetes alkotás, hogy úgy érzem érdemes lesz vele még egy próbát tenni. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

pera24

2013. május 21.

Évek óta csak ezt használom. Számomra a tökéletes. Sajna üzletben nem kapható környékünkön, de szerencsére még interneten tudom rendelni.

pera24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

bara89

2013. március 18.

Az üvege alapján teljesen másra számítottam. Ez egy visszafogott, lágy és nőies illat, édeskés, de nem túlságosan. A marcipánért én sem vagyok oda, de ebben a kompozícióban megállja a helyét.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Coumarin
Színezékek: Violet 2
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!