KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: allegra, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm összetevők: mandarin, mangó, frézia, szantál

Ár: 3000 , Eladó: Yubiri
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta vagy személyes átvétel
Ár: 6500 , Eladó: Flora
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik belőle. 90ml-es, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy csomagküldés Foxposttal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marcsi66

2017. január 2.

Lehet h elfogult vagyok,de nekem ö a legszebb, Hugo-tól,,drágák ezek az emlékek,amit együtt töltöttünk,2 üveggel használtam el belőle.( vettem már ajándékba is )
Finoman és gyengéden " ápolja a Női lelket" itt nincs útvesztés ( kizárt h ezzel beégne vlaki,),Tisztaság ami mindig nyerő,fehér habjaiban,gyümölcsök,aztán ezek mintha szárítkoznának a bőrön,majd púderes,egy kicsit édes illat lesz.,,közepes tartósság

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Edina313

2016. december 3.

Talán a kedvenc illatom, ha szabad ilyet kijelenteni egy nem Dior, vagy nem YSL esetében. Hétköznapra tökéletes. Tiszta, egyszerű, édes, de elég gyümölcsös is. Valahogy nem lesz unalmas, szép rétegei vannak. Egyszerűen imádom!

Edina313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

csakmoni

2016. szeptember 21.

Régen próbáltam. Nem tett rám mély benyomást, akkoriban az erőteljes illatok vonzottak. Úgy emlékszem, hétköznapi, kicsit friss-kicsit púderes illatocska. Most pont valami hétköznapira vágyom, de semmi sem tetszik igazán. Ezt nem látom már sehol, pedig szívesen kipróbálnám újra, hátha....

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Pocahontas1220

2016. július 28.

Ajándékba vettem ezt az illatot a testvéremnek, ha jól emlékszem még tavaly. Rajta egész jól működik. Én is fújtam belőle a csuklómra, magamon nem igazán tetszett. Összességében azért nem rossz parfüm, de nem az én illatom.

Pocahontas1220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

EszterPeszter

2016. április 15.

Az első ilyen parfümömet apukámtól kaptam kamasz koromban, külföldről hozota szuvenír gyanánt. Nem tudom miért ezt az illatot választotta, de azóta is tart a szerelem, pedig "tizensok" éve volt már...

EszterPeszter
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Lylien

2016. március 27.

Sok évig használtam, majd kipróbáltam mást, mondván, kell a változatosság. Most ismét tettem egy illatpróbát a Müllerben és még mindig visszaadja azt az illatélményt, amit annak idején. Erős, de nem túlságosan, nagyon-nagyon tartós, kellemes, elegáns illat. Bármikor bevethető.

Lylien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Wikike79

2016. március 8.

Imádtam, kb 4-5 üveggel fogyasztottam belőle, első igazi parfümöm. Ha lehetne sokkal több pontot adnék.......

Wikike79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

ava

2015. október 11.

Friss ,tiszaság illat,nekem kicsit mentolos is, ízléses üvegben

ava
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 11.

Friss ,tiszaság illat,nekem kicsit mentolos is, ízléses üvegben

judithsmith007

2015. szeptember 29.

Azt mondta nemrég egy nálam jóval fiatalabb ifjú hölgy, hogy erről az illatról mindig én jutok az eszébe. Naponta megjegyzik mások is, milyen jó illatom van. Főleg nők, ami duplán számít. :) Valóban, az egyes életszakaszokban mindig kikötöttem egy-egy Hugo Boss illatnál. Valahogy olyan kompatibilis velem. Már csak kb. 10 ml van az üveg alján. Nagyon valószínű, hogy újravásárolom.

judithsmith007
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 29.

angyalszív

2015. augusztus 6.

Citrusos, keserű (lehet, hogy az én példányom romlott). Nekem nagyon nem "bejövős".

angyalszív
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.