HuncaLife

Ár:   3225 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ranna7, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A többcélú bőrradír mélyen tisztítja a bőrt. Használhatja nedves bőrradírként vagy arcpakolásként. Tartalmaz kamillát és E-vitamint, amely hidratálja a bőrt és rugalmassá teszi. A finom mikrorészecskék eltávolítják az elhalt hámsejteket irritáció nélkül. Nem tartalmaz parabéneket vagy paraffint.