KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hydas

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Szépítő eszközök

A Hydas 3 részes karos krémezőjében megtalálható minden olyan bőrápolási eszköz, amelyre a bőrnek szüksége lehet. Egyszerű és nagyszerű eszköz, melynek segítségével az elhalt hámsejtek könnyedén eltávolíthatók, így a fürdés utáni testápolás is sokkal hatékonyabb lesz. A szivacsos fejek megtisztítják a bőrt, a 17 görgőcskével ellátott fej pedig egy kellemes masszázst nyújt, valamint segít a tusfürdőt, testápolót, vagy akár a naptejet is egyenletesen, takarékosan eloszlatni a bőrön, köszönhetően a 7 kamrás rendszernek és a görgőknek.

• Segít a krémek, testápolók, tusfürdők, kozmetikumok egyenletes, takarékos eloszlatásában.
  • Egyenletes elosztás gyengéd masszázzsal párosulva.
  • A 2 részes kar nemcsak az utazásoknál ideális, hanem a kar hossza is változtatható.
  • Szivárgásmentes és könnyen tisztítható.
  • A hámlasztó fej (Sisal kenderből készült) segítségével megszabadítja a bőrt az elhalt sejtektől, így a kozmetikumok sokkal hatékonyabban szívódnak be.
  • A szivacsos fej tisztításra alkalmas, lehetővé teszi a mosakodást az egész testen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre