KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hydas

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A Hydas hátmosó és masszírozó egyszerre praktikus – hiszen sok ember számára nehézségeket okoz egyenletesen és az egész testen eloszlatni a tusfürdőket, krémeket – és ugyanakkor nagyon kellemes kényeztetést is nyújt.

• Az eltávolítható kar lehetővé teszi, hogy tenyérben, vagy karral együtt használjuk a nehezen elérhető testfelületeken.
  • Segítségével bekrémezhetjük, masszírozhatjuk akár a hátunkat is más személy segítsége, kellemetlenség vagy más bonyolult eszköz nélkül.
  • Ideális azok számára is, akik pl. terhesség vagy mozgásszervi gondok miatt nehezen érik el egyes testtájaikat.
  • A 7 kamrás rendszer segítségével egyenletesen eloszthatóvá válnak a testápolók, naptejek és krémek.
  • A 17 mozgó golyócska finoman masszírozza a krémeket a bőrbe.
  • Higiénikus, minden része mosható mosogatógépben. A golyócskák könnyedén eltávolíthatók tisztításkor.