KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hydas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A praktikus Hydas krémező, hátmosó, masszírozó megkönnyíti a mindennapokat, legyen szó az esti zuhanyozásról, vagy az azt követő hidratálásról, vagy akár a strandon a naptej felviteléről. A praktikus, szétszedhető eszköz a mindennapjaink fürdési, bőrápolási rutinjában hasznos társ.

A tusfürdőt, krémeket egyenletesen oszlatja el a test bármely felületén. A fej részben külön kamrákba lehet beletölteni a kozmetikumokat (7 kamra), majd azt 17 golyón keresztül gazdaságosan adagolja fürdés, hidratálás alatt, miközben gyengéden masszírozza a bőrt. A hosszú karral minden testrész (a hátunk is) elérhetővé válik. Alkalmazható naptejek, testápolók vagy akár cellulit krémek eloszlatásánál is.

A különleges kialakításnak köszönhetően 3 részre szétszedhető, így külön is használható csak a kezelőfej például krémezésre vagy masszírozásra. Kis helyen elfér, könnyen elvihető utazásokra vagy strandra. Precíz, szivárgásmentes a kezelőfej és UV ellenálló anyagból készült.

A készüléket egyszerűen lehet tisztítani, akár mosogatógépben is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre