KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. április 12.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Moringa

2017. április 5.

Utáltam az erős illatát. Amondó vagyok, hogy ez a sok parfüm és felesleges összetevő hosszú távon bőrérzékenységhez vezet!

Moringa

szekesiviki

2016. december 20.

Engem sajnos csípett és kipattogtam tőle közel egy hét használata után. Az illata kellemes, néha már-már kicsit erős, de megfelelően hidratál. Sajnos nem fogyott el a tégely tartalma, kár érte! :-(

szekesiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 20.

Regi84

2016. október 18.

A krém maga nem lenne rossz, szépen hidratál, fényvédős, nagyon jól lehet rá sminkelni, DE nem értem miért van ilyen erős illata! Konkréten egy órával a sminkelés után is érzem magamon reggel.... nem hinném, hogy a bőrömnek erre lenne szüksége.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

wotton

2015. szeptember 6.

A Hydra Zen elnevezés nálam nem képviselte magát. A bőröm nem szokott érzékenyen reagálni krémekre, erre viszont igen. Kellemetlenül csípte, piros foltokat okozott.

wotton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

umpalumpa

2015. február 10.

Anyukám kapott egy tégellyel a húgomtól és kunyiztam belőle egy 5 ml-es tégelybe. Az orcáimra szántam, mert bazira ki tud száradni télen, főleg, ha kint fúj a szél. Sztem akkor még a kék tégelyes Niveát is elbírná :)
Szóval felkenéskor picit csíp (?), pedig nyugtatni kéne...De nem pirulok ki tőle, később nem irritál. Szépen feltölti a kiszikkadt orcámat, jól hidratálja, lehet, h nem kenem majd minden nap, mert azért jó vaskos. Csak télire való nekem.
Magamnak nem venném meg, drága, és már azért sem, mert MsTindigo már beette magát a fejembe és itt villog: illatanyag, illatanyag, illatanyag XD.
Friss:
Na, megvan a bűnös, ő az. Amikor felkentem mindig valami fölé tettem. Eleinte nem bántott, aztán piros lettem. Többször magában is próbáltam, h kiderüljön mitől pirul be egy szép szabályos vonalban az orcám. Totális lepontozás. Az ember nem engedheti, h egy kence tönkretegye a bőrét (pláne, ha azt nagyon nehezen hozta fel a mostani állapotra)!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Friss:

killerqueen

2014. október 8.

Egyik kedvenc nappali kremem, jo ra sminkelni. Neha ejszakara is bevetem, tenyleg nyugtat.

killerqueen
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

eddina

2012. november 18.

Minden vágyam volt ez a krém, az elején öt csillagot adtam volna, aztán nem tudom, mi történt, de hirtelen mintha "ledobta" volna a bőröm, nem szívódott be rendesen...úgyhogy fél tégely itt áll a polcomon.

Update: vissza egy csillag, nyáron annyit változik a bőröm, azért nem bírta, most a fűtési szezonban, hűvös időben újra szuperál ez a krém. Azért nem több csillag, mert annyira nem jó, amennyibe kerül.

eddina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Lini

2011. november 20.

Termékmintát kaptam, nagyon tetszett ez a krém, mind az illata, mind az állaga nagyon jó volt. A bőröm pedig egyenesen imádta, puha tapintású lett a bőröm, nem ragacsos, könnyed viselet, jó lenne, ha Karácsonyra kapnék egy ilyet.

Lini
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

pszmoni@citromail.hu

2011. február 23.

Az illata és az állaga kiváló. Könnyen felszívódik és kellemes érzetet ad az arcbőrnek. Nagyon szerettem ezt használni! Sajnos nem ránctalanít!

pszmoni@citromail.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclomethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lecithin, Stearyl Alcohol, Dimethiconol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Myristyl Alcohol, Octyldodecanol, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lecithin, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Poloxamer 188, Sorbitan Tristearate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Poloxamer 188
Illatanyagok: Eugenol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Octyldodecanol, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!