KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. május 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7990 Ft

Aranyló barna ragyogást kölcsönző, fokozatosan ható önbarnítószérum, bónuszokkal.

• 2-4 nap alatt kialakítja a bőr aranylását
  • Természetes bőrfényt kölcsönöz
  • Egységesebbé teszi a bőrtónust
  • Nem csíkoz, nem ságás, teljesen természetes
  • Állatokon nem tesztelték
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Ár: 7990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

svivko

2017. november 14.

Irtózom a barnító szagtól. Nyáron nagyon könnyen barnulok, de napallergiám van, így 50 faktoros naptej alatt nem könnyű az élet.
Gondoltam kipróbálom ezt az új csodát.

Előnye, hogy igen gyorsan hat, valóban második, harmadik nap lehet látni az eredményt.
Hátránya, hogy mellkason "a mell-árokban" borzasztó csúnyán kopott rólam (arcon szerencsére ezt nem vettem észre). Sárgás a szín, amit előidéz, ami utána hetekig kopik rá a ruhára, vattapamacsra. Nincs barnítószaga, viszont van egy fura, édes, szintetikus szaga, amit a bár is párologtat használat után. Szerintem gyorsan fogy.

Túladtam rajta, most egy ideig megint jegelem ezt az önbarnítás témát.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Gondoltam kipróbálom ezt az új csodát.

Túladtam rajta, most egy ideig megint jegelem ezt az önbarnítás témát.

kariw3

2017. november 13.

Nagyon szeretem, szép, nagyon természetes barnaságot ad az arcomnak, nincs hullaszínű fejem még így télen se, csak egészséges ragyogás. Általában minden második este használom az arcápolási rutinom legvégén, elég belőle kevés és könnyű eloszlatni, így sokáig elég lesz :) A szaga az egyetlen amit én nem bírok elviselni (bár lehet a babavárás miatt erősödött fel a szaglásom), de még mindig jobb, mint a legtöbb önbarnítókrém :D

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

kittiszimonetta

2017. október 30.

Csodaszer valóban (saját vélemény), nekem nagyon bevált. Sokkal egységesebb a bőrőm tőle, ahogyan ígérik is, picit barnásabb is lett, de nem abban a vad 'önbarnítóskrém'/sültcsirke árnyalatban, hanem természetes hatással. Kipihentebbnek tűnik az egész arcom, ami számomra egy kihívás, próbálkoztam jeges kanáltól kezdve maszkokon és masszázson át mindenig, de csak felületi megoldások voltak. Ettől reggel-este szebbnek látom az egész arcom/arcbőröm, smink nélkül is bátran kimozdulok, ha használom a terméket. A felvitele hiperkönnyű, az elején megijedtem, mert egy sűrű olajra számítottam ahogy kibontottam, de meglepődve tapasztaltam, hogy inkább egy könnyed folyadék mintsem nehéz olaj. Adni kell neki egy kis időt, hogy a bőr beszívja, de ez nem zavaró. Én az illatát is nagyon szeretem, nekem nagyon frissítő hatása van. 1 nap egyszer használom, vagy kétnaponta, a napi 2x-i használat mellett sajnos már megjelent az a tipikus önbarnítós szag, de ez nem von le semmit az értékéből, hiszen barnító hatása is van. Összességében azóta, mióta használom, sokkal jobb érzés tükörbe néznem, nekem ez minden pénzt megér.:))

kittiszimonetta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

goldgirl

2017. augusztus 14.

UPDATE(08.15):
Az első alkalommal leírt tapasztalatokat továbbra is tartom, de azóta még ezekkel a "hiányosságokkal" együtt is nagyon megszerettem ezt a kis terméket. Miután elkezdtem fél borsószem (The Ordinary) hidratálóval használni sokkal szebb a végeredmény és nem csak az arcbőröm színén javít. Észrevettem, hogy pattanásom is kevesebb, szinte gyógyít. Egyszerűen szép összképet varázsol, smink nélkül is simán elvoltam vele egész nyáron. Az ára valóban húzós, de szinte minden nap 1x használva még mindig háromnegyedéig van az üvegcse. Egész évre bevetem!!!
_____________________
Kétes érzések kerülgetnek vele kapcsolatban. Mindenféleképpen adni akartam neki egy esélyt, mivel az arcom árnyalatokkal világosabb a testem többi részéhez képest.

Tapasztalatok:
1. Nappalra el sem tudnám képzelni, mivel nekem hagy egy olajos, fénylő réteget hagy az arcomon, kizárt, hogy én erre sminkeljek.
2. Az előzőből kifolyólag esténként használom, már 2. alkalom után látszódott az eredmény, ha 3. este is felkenem, már van egy kicsit (számomra) sárgás beütése.
3. A kopásról pedig annyit, hogy talán én érthettem félre valamit, de nekem elég gyorsan elkezdett lekopni, minden arctisztítás után a micellás vattakorong csupa sárga lett, szinte le tudtam törölni magamról a színt, ellenben azzal az ígérettel, hogy a szín a bőr belsejében "készül". Fogmosás után konkrétan körben lemarta a színt az államról a fogkrém. Így elképzelni sem tudom, hogy egy hámlasztást hogy bírna ki.
4. Az szintén nem igaz, hogy teljesen szagtalan. Felkenéskor van egy enyhe uborka illat, ami azonban nem zavaró.
5. A fentiek ellenére mégis úgy gondolom, hogy hasznos kis anyag, mindenképpen használni fogom, mert valamire akkor is szükségem van, ami kiegyenlíti az arcom és testem közötti színkülönbséget, illetve újabban krémbe keverve oszlatom el, így talán egyenletesebb és nem is olyan drasztikus a változás.

Ezt a véleményt úgy írtam, hogy még soha életemben nem használtam önbarnítót az arcomra, így ezzel kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom, valószínű lehet, hogy a többi piacon lévő opció "rosszabb" lenne.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

UPDATE(08.15):
_____________________

Tapasztalatok:

norika18

2017. július 27.

imádom a terméket mindig szerepelni fog a készletemben, az tuti. ajánlom mindenkinek! Az ára az egyetlen hátránya, viszont elég gazdaságos.

norika18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

csaktimi

2017. július 11.

Előre leszögezem, nagyon szerettem volna csodaszernek nyilvánítani. Az arcomra és a nyakamra kentem, a mellkasomra is rádolgoztam szépen, hogy ne legyen túl nagy az átmenet. Vörös a hajam, világos a bőröm,télen hófehér vagyok, nyáron könnyen barnulok, és ugyanolyan könnyen világosodok vissza is, azonban az arcom és a nyakam soha nem passzol a testem szinéhezm max télen mikor mindenem fehér..:D viszont az említett területek mindig világosabbak. Az első 3 nap csodás volt ezzel a szerrel, 100 csillagot is adtam volna rá. Aztán jött a 4. nap, mikor úgy gondoltam hogy tartok egy pihenő napot...másnap, azaz ma, az arcom visszatért eredeti halvány színéhez, a nyakam viszont besárgult. Úgy vettem észre, hogy a reklámmal ellentétben mégiscsak hagy csíkokat meg foltokat, pedig alaposan kentem el és még a pórusaimba is beleül, amitől úgy néz ki az orrom körül, mintha teli lennék mitesszerrel. Ezek ellenére folytatom a használatát mert enélkül mindennap kenhetnék magamra rengeteg alapozót hogy kiegyenlítsem a testem különböző színeit...:D Sajnos félek tőle, hogy besárgulok,mint a nyakam ezért lehet, hogy összekeverem egy minimális hidratálóval, hátha úgy kevésbé leszek sárgás több napi használat után.

csaktimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

agoca

2017. július 6.

3 napja használom és nagyon elégedett vagyok. Napszemüvegben, szalmakalapban és SPF50-ban tocsogva töltöm a balatoni nyarakat. A testemet is kenem, az arcomat meg pláne. Még a kocsiban is tartok naptejet, hogy vezetésközben se nyanyafoltosodjon a kezem :-). Én aztán küzdök a nappal rendesen. Az önbarnító nálam alap, hetente 1-2x használom nyáron. De a szag és a foltos kopás kissé visszatart. Eddig a PC önbarnítóját használtam, az valamivel jobb volt a többinél, de az sem az igazi. És akkor olvastam a GLOWt. Valaki azt írta, hogy alapozó nélkül tud kimenni az utcára. Ez fogott meg!!! 3 napja használom és 2. napja nem tettem fel alapozót!!! 10 éve nem telt el nap, h ne lett volna rajtam (kivéve mikor utazaskor itthon hagytam - szenvedtem is egész nap) . Foltos az arcbőröm, azt próbáltam kiegyenlíteni vele. Nyáron nagyon jó, télen valsz nem lesz ilyen intenzív használatban - akkor az akapozó marad. Csak ajánlani tudom.

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Macsek23

2017. július 4.

Végre egy önbarnító minimális káros anyaggal! Nagyon örülök neki, bevált. Végre nincs hullasápadt arcom a sok fehérítés, hámlasztás no és a fizikai fényvédő miatt. Ez kiválóan ellensúlyozza. Végre van szinem, ugyanis egyik bb, cc, alapozó se jó nekem nyárra, úgyis leizzadom a fejemről. 😐 Nekem nem jön le vattakoronggal...nem is értem. Heti 2x használom és lőn szín. Az illata nem a legjobb, de minden nem lehet tökéletes. Marad a rutinban.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Andibandi

2017. július 2.

Megrendeltem. Napcsókolta bőr,amit egy micellás vízzel átitatott vattakoronggal gyakorlatilag eltűntetsz a bőrödről?!/vattakorong sárga/

Andibandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Craftastic

2017. június 26.

Még csak 3 napja használom reggel és este is, de máris olyan szép napcsókolta arcbőrt csinált, mintha nyaralni lettem volna :D A mindennapos fényvédő mellett számomra nyáron is lehetetlen a barnulás, de ez nagyon jó alternatíva a barnulásra, és ami nagyon fontos hogy DHA mentes. Így ezzel a szérummal biztonságosan szép napbarnította bőrt érhetek el. Hátránya, hogy én akármennyit teszek fel, akkor is ragadós réteget hagy, és szépen el kell dolgozni a hajtöveknél és egészen a fül vonaláig, hogy szép egyenletes legyen a végeredmény. Mindezek ellenére imádom!

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Ethoxydiglycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.