KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. május 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7990 Ft

Aranyló barna ragyogást kölcsönző, fokozatosan ható önbarnítószérum, bónuszokkal.

• 2-4 nap alatt kialakítja a bőr aranylását
  • Természetes bőrfényt kölcsönöz
  • Egységesebbé teszi a bőrtónust
  • Nem csíkoz, nem ságás, teljesen természetes
  • Állatokon nem tesztelték
3 új kedvenc sápadt arcbőr ellen

Ár: 7990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM - Hylamide Glow Radiance Booster
Ár: megegyezés szerint , Eladó: bobekecske
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --
Eszter a panda

2017. június 24.

Zseniális, szuper cucc! Eddig nem jutottam ki a napra és most már zavart a színtelen képem. Annyi jót hallottam erről a krémről, hogy elhatároztam, beszerzem. Amúgy is összejött már egy lista, hogy mik kellenek a Deciemtől, szóval berendeltem minden csodát vele együtt. Nagyon kellemes felvinni, nem olajos, nem zsírosít és nincs szaga sem. Gyorsan be is szívódik. Én a Niacinamidos-cinkes szérum utan teszem fel reggel, majd kis várakozás után jön a smink. Eszméletlen, napközben az ablaktalan, sötét munkahelyemen barnulok. 😍 Nagyon szép a végeredmény, pedig még csak harmadik napja használom. Természetes barnaság, nem sárga, nem foltos. Imádom, a márka többi termékével együtt!

Eszter a panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

kolbyzs

2017. június 5.

Nagyon tetszik ez az önbarnító szérum! Napi hámlasztás mellett is szépen működik, nálam 2 nap után mát látszott a hatása. A korábban használt önbarnítókkal szemben nem lettem narancssárga, csak szép természetes színe lett az arcomnak.

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

nelossel76

2017. május 30.

Én ugyan érzem rajta a barnítókrémek jellemző szagát (főleg azután már, hogy lemostam az arcomról), de szeretem a végeredményt. Két naponta használom (éjszakára), így nem lesz "eltúlzott" színe az arcomnak, ellenben a sápadtságomat ellensúlyozza.

nelossel76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

realet

2017. május 12.

Nem viccelt a 2-4 nappal! Harmadik napja használom és már látom a hatását, konkrétan olyan, mintha szép egyenletesen lebarnult volna az arcom, nyakam, de egyelőre csak pár óvatos, napcsókolta árnyalattal. Világszerte áradoznak róla a bloggerek, hogy olyan szép, egyenletes tónust ad a bőrnek, hogy nyugodtan hanyagolhatod az alapozót, amin én bevallom, csóváltam a fejem egészen a mai napig, amikor tényleg zéró alapozóval, zéró BB krémmel, zéró korrektorral (csak minimális átlátszó púderrel a T-vonalon) merészkedtem emberek közé. S mit hallok tőlük: de jól nézel ki! Mit látok az irodai mosdó tükrében: de jól nézek ki!
Az a zseniális ebben a termékben, hogy nem hagyományos módszerrel színezi meg a bőrt, hanem valahogy "belülről" bírja rá, hogy több melanint termeljen. És ettől pont nem sárgás/narancssárgás lesz az eredmény, hanem a bőröd legtermészetesebb, egyenletes, saját barnasága mutatkozik meg. Egészséges, ápolt, nap-puszilta lett tőle a bőröm, az UVA/B romboló hatása nélkül. Boldogság! <3

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.