KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

Magas hatékonyságú szérum koncentrátum, amelyben a peptidek széles skáláját használtuk fel, növényi szacharidokkal és aktív technológiákkal, hogy rehidratálja a szem körüli érzékeny területet, míg a célzott technológiák láthatóan visszaszoríják a szarkalábak, táskák és karikák megjelenését. Garantált eredmények azonnal, néhány napon, majd néhány héten belül.

• Klinikailag fejlesztett szérum, amely a szem körüli bőr öregedésének több aspektusát is megcélozza.
  • Flavonoid Glucoside hatóanyaggal a sötét karikák halványításáért
  • Darutoside komplex a szemhéj megemeléséért
  • Waglerin-1 Peptide komplex a mimikai ráncok láthatóságának csökkentéséért
  • Nonapeptide-3 Retino komplex: új technológia, amely a retinolnál jobban látható változásokat eredményez kevesebb irritációval
  • Fluorinated Perfluorocarbon komplex: rendkívüli technológia a szem alatti terület látható feszesítéséért azonnal és hosszú távon

Ár: 10 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

incifinc

2018. október 28.

Egy éve használom, eddig ez vált be a legjobban. Kicsi, hatásos, sokáig elég. Egy csepp - ütögetve viszem be, így egy kicsit a szem körüli izmok is kapnak behatást (nagyobb izom :)

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

madonna43

2018. szeptember 10.

Nagy reményekkel kezdtem használni a szérumot, de a csalódottságom csak nőtt és nőtt, ahogyan egyre több fogyott az üvegcséből. Az égvilágon semmi de semmi változást nem láttam a szemem körül, sem az apró ráncok, sem pedig a sötétebb karikák nem halványodtak. Nem veszem újra, bár a cég termékeit általában kedvelem, szívesen kísérletezem velük. Minimális hidratáltságot adott, ezért a 3 csillag.

madonna43
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Virvatuli

2018. június 19.

A Deciem termékeivel továbbra is az a tapasztalatom, hogy nem hoznak látványos változást, csak csendben teszik a dolgukat, és ez kb. a legjobb, ami az ember bőrével történhet. A SubQ Eyes-t hónapokig használtam (egy-egy cseppet reggelente), és nem láttam semmi különöset. Akkor sem, ha túl keveset aludtam, ha túl jól sikerült a buli előző este, ha menstruáltam, vagy ha épp szétstresszeltem magam és elszívtam ezer cigit. Aztán elfogyott, és hónapok óta először ébredtem puffadt, táskás szemekkel. Biztos, hogy újraveszem, és apránként mindent lecserélek a rutinomban Deciem cuccokra, mert a hosszú távon nyugodt, problémamentes bőr jó befektetés.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

revontulet

2018. május 21.

Par hete hasznalom, nagyon jo kis szerum. Szamomra eszreveheto a kulonbseg, szepen feltolti az apro rancokat (nincsenek nagyon rancaim, inkabb csak halvany mimikai a szemem korul). Nagyon konnyen beszivodik, es nekem eleg egy csepp a ket szemem kornyekere boven, szoval ugy gondolom, viszonylag sokaig eleg lesz. Abban hiszek, hogy jobb minosegu szerum(ok) rendszeres hasznalataval megelozhetok a rancok, ezert ruhaztam be ra, nekem megerte abszolut. Remelem 10 ev mulva is ugy fog latszani a boromon :D

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

eeraa

2018. április 22.

Több cikket, véleményt olvastam róla és nagyon kíváncsi voltam rá. Lassan egy hónapja használom, reggel-este bőségesen (biztos vagyok benne, hogy elég lenne este 1-2 csepp, de nagyon könnyű rászokni), a tubus háromnegyedénél járok és eddig abszolút pozitív tapasztalat. Az apróbb, száraz ráncokat egy hét használat után szépen eltüntette. Az állaga nagyon kellemes a végeredmény pedig selymes, hidratált bőr. Nekem elég érzékeny a bőröm, főleg a szemkörnyéken, de egy picit sem irritálta. Ahogy a leírásban is ígérte, enyhített a sötét karikáimon.
DE! nem szabad tőle csodát várni, ezt úgyértem, hogy a hosszútávú rendszertelen alváson és a kevés folyadékfogyasztással járó problémákon nem fog segíteni.
Összességében szerintem szuper. Nincs negatív hatása és a leírásának tökéletesen megfelel. Az ára borsos de megéri beruházni rá.

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

sophieblabla

2018. március 12.

picit persze draga es nalam gyorsan is fogy, de leginkabb azert mert imadom;) nehezen talaltam olyan kombinalt szemkremet aminek erzem a hatasat (+alapvetoen szkeptikus is vagyok a szemkremekkel kapcsolatban mert ezen a kornyeken hivatalosan semmi kulso probalkozas nem tud erdemi valtozast elerni), de ezt nagyon megkedveltem. az esti rutin utolso lepese 1 csepp, es a legjobb benne hogy meg reggel is erzem a szemem alatt a puha taplalo hidratalo kontentet! szoval bar nem hiszem hogy oriasi taskakon vagy rancokon segitene (nekem ezek meg nincsenek) es a brutal lila karikaimat sem tunteti el magikusan, nem talaltam semmit ami ennel jobb/megnyugtatobb erzes lenne a szemem alatti erzekenyseg-komplexumnak. + semmi negativumat nem tapasztaltam, nem csip, nem irrital

sophieblabla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Lili28

2018. február 1.

Vegyesek az érzéseim.
Nagyon tetszik egyrészt, hogy jó sűrű állaga van, érzem a plusz hidratálást.
Másrészt viszont pont ennyi amit tud, nem több. Ha fáradtan kelek, nem tünteti el a karikákat...pedig leginkább erre szerettem volna használni.:(
1 hónapja kenegetem, szerintem ennyi idő múltán már lenne változás, ha tényleg működne. Azért próbálkozom még amíg el nem fogy...hátha.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Vegyesek az érzéseim.
Nagyon tetszik egyrészt, hogy jó sűrű állaga van, érzem a plusz hidratálást.

hixux

2017. december 23.

2 hete használom, updatelek az első üveg után. Egyenlőre tökéletesen működik, kevés kell belőle, szépen hidratál, állagra nekem jobban bejön ez a sűrűbb változat a sima SubQhoz képest. Reggel-este használom és azt mondhatom egy 5-6 hónapra biztosan elég, így az ára is barátibbnak tekinthető.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

hanita

2017. november 28.

Nagy remenyeket fuztem hozza. Nezzuk a negativumot: szerintem nagyon sokat adagol a pipetta, erdemes lenne a cegnek megfontolni a vekonyabb kapillarisu kivitelezest. Viszonylag testes a folyadek, es az utolso ket adagot nagyon nehezen lehet kinyerni az uvegbol fejreallitas nelkul. Egy szemre sok egy csepp, de kettore mar keves. A hatasa nos.. mivel sok termeket kellett felkenni az adagoloja miatt, igy nem volt kepes gyorsan felszivodni. Nem hagyott ragacsos erzest, de nem ereztem pozitiv hatast sem. Nekem masfel honapig tartott ki napi ket hasznalattal, es nem ereztem lathato hatasat. Nem vasarlom ujra, pedig szeretem a marka egyeb termekeit.

hanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

NorkaEchelon

2017. november 11.

5 hónapig használtam, jó sokáig lehetett érezni a hatását.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

5 hónapig használtam, jó sokáig lehetett érezni a hatását.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!