KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. április 13.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

Magas hatékonyságú szérum koncentrátum, amelyben a peptidek széles skáláját használtuk fel, növényi szacharidokkal és aktív technológiákkal, hogy rehidratálja a szem körüli érzékeny területet, míg a célzott technológiák láthatóan visszaszoríják a szarkalábak, táskák és karikák megjelenését. Garantált eredmények azonnal, néhány napon, majd néhány héten belül.

• Klinikailag fejlesztett szérum, amely a szem körüli bőr öregedésének több aspektusát is megcélozza.
  • Flavonoid Glucoside hatóanyaggal a sötét karikák halványításáért
  • Darutoside komplex a szemhéj megemeléséért
  • Waglerin-1 Peptide komplex a mimikai ráncok láthatóságának csökkentéséért
  • Nonapeptide-3 Retino komplex: új technológia, amely a retinolnál jobban látható változásokat eredményez kevesebb irritációval
  • Fluorinated Perfluorocarbon komplex: rendkívüli technológia a szem alatti terület látható feszesítéséért azonnal és hosszú távon

Ár: 10 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Agnyecko

2017. augusztus 30.

Én eltettem őszre-télre, hátha akkor jobban érzékelhető a hatása, mert eddig semmi. Most, hogy elhagytam a használatát (több hét után), semmivel nem rosszabb a szemkörnyékem, mint amikor reggel és este magamra kentem. Nekem nem táskás, meg karikás a szemem, de 40 évesen bizony már vannak ráncok a szemem körül, amiket tudom, hogy nem lehet eltüntetni, de azt az extra táplálást, ápolást - amitől még egy kicsit simábbnak is látja, meg érzi magát az ember - nekem nem hozta. Amúgy az én bőrömön is ragacsos réteget képez, de nem ez a bajom ezzel a szérummal.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

wdorika

2017. július 17.

Már vagy két hete használom, nagyon kellemes állaga van, a karikáim eltűntek (persze, lehet, hogy többet alszom, vagy a napsütés is hozzátesz), egyedül az tetszik kevésbé, hogy ragad tőle a bőröm, persze az is lehet, hogy túl sok az egy-egy csepp, és ezért nehezen szívódik be. Viszont a nagyon meleg napokon nem merem használni reggel, csak este, mert egyenesen leizzadtam párszor. Szóval még próbálkozom vele.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

agoca

2017. július 16.

Körülbelül 3 hete használom, de semmi hatást nem látok. Pedig úgy szeretném ha jól teljesítene és kicsit halványítana a szemráncaimon vagy legalább egész napra hidratálná. Nem adom fel, túl drága volt ahhoz, h ne használjam el. Meg aztán hinni is akarok a termékben.... de ha őszinte akarok lenni, a Nuskin szemránckrémem jobban teljesített ennél. Még várom a hatást, hátha....

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

realet

2017. július 3.

Már egy ideje párhuzamosan használom a SubQ-val, és sokáig úgy gondoltam, igaziból csak a SubQ varázsol, ez csupán egy kedves ráadás. Ám másfél hónap rendszeres használat után merem állítani, hogy igazán jót tesz a szem környéki bőrrel: kevésbé szárad ki a nap végére, így nem jelentkeznek azok a fránya dehidratáltsági ráncocskák. Végre nem kell tartanom attól, hogy este 8 után meglátszik a valós korom, ha nevetek, ehelyett rendszeresen elkérik a személyimet, illetve megkérdezik, hogy melyik egyetemre járok... :D

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

umpalumpa

2017. május 8.

17.04.06.: Cuki, mini eromu.
Alig vartam, h megerkezzen. Felkentem es dobbenetesen gyorsan feltoltotte a szemkornyekemet! Jo latvanyos volt, mert epp indulnak a piros betus napok es ilyenkor nagyon gyurott vagyok (fejfajas, izuleti fajdalom, szemeim duzzadtak es log a szenhejam).
Nos ezek elso benyomasok es jovok frissiteni hiszen ez igy nem er, de nem birtam magamban tartani :)
17.05.08.: Annyira jól hidratál, hogy egészen elfeledkeztem a "sima" szemkrémemről. Kicsit ragacsos érzete van, pedig igazán keveset kenek. Egy icike-picike csepp is elegendő a 2 szemem köré alulra és felülre is. A korrektor szép rajta, ha szemhéjfestéket használok, akkor fentre nem kenek.
Előfordul, hogy a szemem külső sarkát picikét csípi, főleg ha előző este több festéket kellett lemosnom mici vízzel. Talán az is kikezdi itt a bőrt, bár ezt más szemkörnyékápolóval egyáltalán nem tapasztaltam. Ennek ellenére nagyon elégedett vagyok vele és azt hiszem újra venném, ha elfogy.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

17.04.06.: Cuki, mini eromu.

agotamaci

2017. április 11.

Kb. 2 hete használom ezt a szérumot esténként. Nagyon látványos volt a hatása már az első használat után: feltöltötte az apró ráncokat és a karikákon is segített. A kérdés az, hogy hosszú távon hogyan fog működni. Hosszú ideje ez az első cucc, ami tudott valamit kezdeni a nyúzott szemkörnyékemmel, úgyhogy jár neki az 5 csillag :-) Mindenképp ki fogom próbálni az arcra való Subq szérumot is ha végre be lehet szerezni valahonnan!

agotamaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Lapetite01

2017. március 28.

Első benyomásaimat szeretném megosztani veletek. Két hete használom a terméket reggel és este, amiből messzemenő következtetéseket levonni még nem lehet, de egy kis termékbemutatásnak megfelelő lesz :)
Színe fehér, állaga könnyed, gyorsan beszívódik, de hagy egy nagyon kevés ragacsos érzetet felkenés utàn, ami idővel eltűnik.
Csomagolása pipettás, ami a higiénia szempontjából csillagos ötös, illetve megkönnyíti a szérum adagolását. Illata nincs.
Használat után rögtön hidratáltá válik a bőröm, de önmagában ez nekem kevés, mindig kiegészítem még krémmel is. Frissíti a tekintet, enyhén feltölti a szemkörüli finom ráncokat, de a legnagyobb hatását talán a karikák csökkentésében látom így két hét után. Egyáltalán nem irritálja a szemem, nem könnyezik tőle egy cseppet sem!
A teljes üveg elhasználása után fogok tudni részletesebben beszámolni, de most úgy gondolom, hogy hosszabb távon is használni fogom, mert ez egy igazi hatás bomba :) Összetevői szempontjából mindenképpen! Aki teheti, próbálja ki!

Lapetite01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Független kutatásokat nem sikerült találnunk az összetevőről, de több kozmetikum gyártó oldalán is azt olvasni, hogy ő egy innovatív peptid féle, ami a retinolsav hatását utánozza (serkenti a kollagán szintézist, helyesebb, fiatalosabb működésre bírja a károsodott bőrsejteket), ugyanakkor a mellékhatásai nélkül.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!