KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990 Ft

Magas hatékonyságú szérum koncentrátum, amelyben a peptidek széles skáláját használtuk fel, növényi szacharidokkal és aktív technológiákkal, hogy rehidratálja a szem körüli érzékeny területet, míg a célzott technológiák láthatóan visszaszoríják a szarkalábak, táskák és karikák megjelenését. Garantált eredmények azonnal, néhány napon, majd néhány héten belül.

• Klinikailag fejlesztett szérum, amely a szem körüli bőr öregedésének több aspektusát is megcélozza.
  • Flavonoid Glucoside hatóanyaggal a sötét karikák halványításáért
  • Darutoside komplex a szemhéj megemeléséért
  • Waglerin-1 Peptide komplex a mimikai ráncok láthatóságának csökkentéséért
  • Nonapeptide-3 Retino komplex: új technológia, amely a retinolnál jobban látható változásokat eredményez kevesebb irritációval
  • Fluorinated Perfluorocarbon komplex: rendkívüli technológia a szem alatti terület látható feszesítéséért azonnal és hosszú távon

Ár: 10 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

hixux

2017. december 23.

2 hete használom, updatelek az első üveg után. Egyenlőre tökéletesen működik, kevés kell belőle, szépen hidratál, állagra nekem jobban bejön ez a sűrűbb változat a sima SubQhoz képest. Reggel-este használom és azt mondhatom egy 5-6 hónapra biztosan elég, így az ára is barátibbnak tekinthető.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

hanita

2017. november 28.

Nagy remenyeket fuztem hozza. Nezzuk a negativumot: szerintem nagyon sokat adagol a pipetta, erdemes lenne a cegnek megfontolni a vekonyabb kapillarisu kivitelezest. Viszonylag testes a folyadek, es az utolso ket adagot nagyon nehezen lehet kinyerni az uvegbol fejreallitas nelkul. Egy szemre sok egy csepp, de kettore mar keves. A hatasa nos.. mivel sok termeket kellett felkenni az adagoloja miatt, igy nem volt kepes gyorsan felszivodni. Nem hagyott ragacsos erzest, de nem ereztem pozitiv hatast sem. Nekem masfel honapig tartott ki napi ket hasznalattal, es nem ereztem lathato hatasat. Nem vasarlom ujra, pedig szeretem a marka egyeb termekeit.

hanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

NorkaEchelon

2017. november 11.

5 hónapig használtam, jó sokáig lehetett érezni a hatását.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

5 hónapig használtam, jó sokáig lehetett érezni a hatását.

mazsola

2017. november 9.

Egy hónapja használom, de az égvilágon semmilyen pozitív hatást nem észlelek a szemem körül. Sem a szarkalábak, sem a karikák terén nem tapasztaltam pozitív változást, ellenben annyira ragacsos tőle a szemem, hogy a szemhéjam konkrétan hozzáragad a bőrömhöz. Nagyon nagy reményekkel vettem, de hatalmas csalódás, főleg ennyi pénzért.... alig várom, hogy elfogyjon, nem veszem újra. 1 csillag jár a pipettás kiszerelésért, 1 csillag meg azert, mert nem kell sok belőle, de maga a szérum nálam nullát érdemel.

mazsola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Kokapu

2017. szeptember 27.

Az azonnali hatásával jó tapasztalataim vannak. Ha kialvatlan vagyok, akkor miután ezt felkenem, eltűnnek a fáradtság nyomai. Hosszú távon viszont nem vettem észre túl nagy hatást, így mostanában már csak ilyen gyorssegélyként használom. Egyelőre nem vagyok biztos benne, hogy újra megvenném-e.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

agoca

2017. szeptember 22.

Update: elhasználtam, de közel sem vagyok elégedett, nem is veszem újra. Semmi hatását nem vettem észre. A 15ml nekem 2,5 hónapra volt elég.

Körülbelül 3 hete használom, de semmi hatást nem látok. Pedig úgy szeretném ha jól teljesítene és kicsit halványítana a szemráncaimon vagy legalább egész napra hidratálná. Nem adom fel, túl drága volt ahhoz, h ne használjam el. Meg aztán hinni is akarok a termékben.... de ha őszinte akarok lenni, a Nuskin szemránckrémem jobban teljesített ennél. Még várom a hatást, hátha....

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Agnyecko

2017. augusztus 30.

Én eltettem őszre-télre, hátha akkor jobban érzékelhető a hatása, mert eddig semmi. Most, hogy elhagytam a használatát (több hét után), semmivel nem rosszabb a szemkörnyékem, mint amikor reggel és este magamra kentem. Nekem nem táskás, meg karikás a szemem, de 40 évesen bizony már vannak ráncok a szemem körül, amiket tudom, hogy nem lehet eltüntetni, de azt az extra táplálást, ápolást - amitől még egy kicsit simábbnak is látja, meg érzi magát az ember - nekem nem hozta. Amúgy az én bőrömön is ragacsos réteget képez, de nem ez a bajom ezzel a szérummal.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

wdorika

2017. július 17.

Már vagy két hete használom, nagyon kellemes állaga van, a karikáim eltűntek (persze, lehet, hogy többet alszom, vagy a napsütés is hozzátesz), egyedül az tetszik kevésbé, hogy ragad tőle a bőröm, persze az is lehet, hogy túl sok az egy-egy csepp, és ezért nehezen szívódik be. Viszont a nagyon meleg napokon nem merem használni reggel, csak este, mert egyenesen leizzadtam párszor. Szóval még próbálkozom vele.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

realet

2017. július 3.

Már egy ideje párhuzamosan használom a SubQ-val, és sokáig úgy gondoltam, igaziból csak a SubQ varázsol, ez csupán egy kedves ráadás. Ám másfél hónap rendszeres használat után merem állítani, hogy igazán jót tesz a szem környéki bőrrel: kevésbé szárad ki a nap végére, így nem jelentkeznek azok a fránya dehidratáltsági ráncocskák. Végre nem kell tartanom attól, hogy este 8 után meglátszik a valós korom, ha nevetek, ehelyett rendszeresen elkérik a személyimet, illetve megkérdezik, hogy melyik egyetemre járok... :D

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

umpalumpa

2017. május 8.

17.04.06.: Cuki, mini eromu.
Alig vartam, h megerkezzen. Felkentem es dobbenetesen gyorsan feltoltotte a szemkornyekemet! Jo latvanyos volt, mert epp indulnak a piros betus napok es ilyenkor nagyon gyurott vagyok (fejfajas, izuleti fajdalom, szemeim duzzadtak es log a szenhejam).
Nos ezek elso benyomasok es jovok frissiteni hiszen ez igy nem er, de nem birtam magamban tartani :)
17.05.08.: Annyira jól hidratál, hogy egészen elfeledkeztem a "sima" szemkrémemről. Kicsit ragacsos érzete van, pedig igazán keveset kenek. Egy icike-picike csepp is elegendő a 2 szemem köré alulra és felülre is. A korrektor szép rajta, ha szemhéjfestéket használok, akkor fentre nem kenek.
Előfordul, hogy a szemem külső sarkát picikét csípi, főleg ha előző este több festéket kellett lemosnom mici vízzel. Talán az is kikezdi itt a bőrt, bár ezt más szemkörnyékápolóval egyáltalán nem tapasztaltam. Ennek ellenére nagyon elégedett vagyok vele és azt hiszem újra venném, ha elfogy.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

17.04.06.: Cuki, mini eromu.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Nonapeptide-3, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!