KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

I love...

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

I love... hab- és tusfürdő.

SandorneGaga

2017. július 15.

Nagyon finom illata van!

SandorneGaga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

Nagyon finom illata van!

Zsú17

2014. július 12.

Anyunak vettem meg ajándékba és imádja. Nagy kiszerelés, sokáig elég. Néhányszor énis hasznéltam és mennyei.

Zsú17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

lubi

2012. szeptember 11.

Én is ajándékba kaptam, és egyszerűen imádom :) Jobban örülnék, ha az illata egész nap érezhető lenne, de attól még megy az 5* :)

lubi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

bendee91

2012. február 6.

Illata remek, de nem tartos.:(

bendee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Illata remek, de nem tartos.:(

adrienn.bot

2011. szeptember 16.

A legjobb tustfürdő a világon. Megvettem az összes illatot és nagyszerű! A radírozós változat is mesés, sokkal szebb és simább lett tőle a bőröm!

adrienn.bot
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

zuzu

2011. augusztus 25.

Szerintem is imádni való az illata a tusfürdőjével maximálisan meg vagyok elégedve a testápolójától viszont viszket a bőröm pedig az illata még másnap is érződne:(

zuzu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

angelscrime

2011. július 31.

Ajándékba kaptam barátnőimtől születésnapomra, már előtte is szemezgettem vele, de valahogy mégsem vettem meg, tekintettel a már hatalmas mennyiségben felhalmozott tusfürdő-kollekciómra. De nagyon örülök, hogy megvették nekem, ugyanis isteni vele tusolni, nagyon frissítő, testet-lelket egyaránt kényeztető illata van, és jól is habzik. Egy végigdolgozott nap után nagyon relaxáló tud lenni. :) Egyetlen probléma van vele: nem marad meg a bőrön az illata, ami nekem nagyon fájó pont, hiszen pont ez a legjobb dolog benne.

angelscrime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Vitaminok: Panthenol

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.