KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Iconic London

Ár:   £30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: roniela, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   £30
Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakkal készült, állatkísérlet-mentes ecseteket tartalmazó szett, melyben minden ecset megtalálható a tökéletes szemsmink elkészítéséhez.

1. Large Shader Brush
  6. Small Angled Brush
  7. Eyeliner Brush

roniela

2017. február 3.

Up: Azóta megérkezett a hiányzó ecset, de az is elég gyenge. Semmi tartása nincsen a szálaknak. Összességében csalódás.

Adventi akció során jutottam hozzá 10£-tal olcsóbban, mint az eredeti ára. Szállítással kb 12000 forintba került így, 2 hét alatt meg is érkezett, és óriási reményeket fűztem hozzá. Sajnos.. Ugyanis alapból két eyeliner brusht küldtek, és nem kaptam small angled brusht.. Viszont a 23-ai e-mailemre már másnap, 24-én reggel válaszoltak, és teljesen profin kezelték a szituációt, mert elküldik nekem a hiányzó ecsetet, és nekem nincsen semmi további teendőm (egyelőre még nem érkezett meg). Tehát a cég kommunikációja és segítőkészsége 5*. Viszont az ecsetek minősége.. Szerintem hagy némi kívánnivalót maga után. Egyáltalán nem szörnyűek! De a Pupa-s kézzel készített ecseteimet sokkal jobban szeretem, a szálaik is jobb minőségűek (bár azok a szemecsetek inkább állatszőrből készülnek, ezek pedig szintetikus anyagból), a fogásuk is jobb, és a szálak szebben is vannak formára vágva. Ráadásul szerintem elég nagyfejű az ecsetek nagy része ebben a szettben, van amit nem is tudok nagyon mire használni, mert akkora a feje, és még tartása sincsen a szálaknak. És a nyelük könnyű műanyag.. Pedig hozzá vagyok szokva a masszív, jó fogású nyelekhez. Összessítve 3,5-re értékelném, így pedig kap egy 3*-ot.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.