Idelyn

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Savas pH-jú. Nem tartalmaz mesterséges illatosító anyagot. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő intim higiénia biztosítására, és a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. Hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású körömvirág-kivonatot tartalmaz. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához, nem csak az intim területeken.

Az intim krém csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését.
A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek & a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a gombás fertőzések előfordulásának csökkenését.
A Beliema® Expert Intim Krém ajánlott a bőr ápolására intim fertőzések esetén a megfelelő higiénia biztosítására, és alkalmazása javasolt a bakteriális és gombás intim fertőzések megnövekedett kockázata esetén (tornatermek, uszodák használata, utazások során), valamint menstruáció, terhesség esetén és szülést követően is.

Ár: 1500 , Eladó: hubert18
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással
juditka70

2019. február 15.

Egy fehérneműm anyaga okozott irritációt az intim részen, a sok pozitív vélemény alapján meg is vásároltam. Kipróbálása után nagyon elégedett voltam, az irritációt gyorsan megszüntette. Valóban nagyon szuper intim krém.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

kkriszti30

2019. február 12.

Sok egyéb szerrel való kísérletezés után ezt is kipróbáltam. A krém egy ideig jó volt, enyhítette az irritációt de csak néhány percre sajnos. Nekem nem igazán vált be.

kkriszti30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Esztuci

2018. november 22.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt a terméket. Nem tudok rá rosszat mondani. Nekem bevált. Akciósan az ára sem olyan borsos, érdemes akkor venni.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Regabega

2018. november 1.

Pár napja sikeresen felfáztam, amit ma reggelre eszméletlen viszketés kísért ott lent. Azonnal el is szaladtam a gyógyszertárba, és vettem egyet. Otthon bekenve először kicsit csípett, gondolom a fertőtlenítés miatt. Aztán szinte azonnal enyhítette azt a kegyetlen viszketést, majd pár óra után újra felkenve már abszolút nem is csípett. Úgyhogy én teljesen megvagyok elégedve a termékkel, hatalmas segítséget nyújtott ebben az elkeserítő helyzetben. Csak ajánlani tudom! ❤️

Regabega
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

2018. október 1.

Nekem mindig segített eddig a kezdődő kisebb betegségeken, hosszú nyaraláshoz is elvittem, vagy rövidebb kiruccanásokra a Lactofeel egyenkétn csomagolt kis tubusai nagyon beváltak, igaz kicsit drágább de minden pénzt megér ha épp szüksége van rá az embernek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Colette221

2018. augusztus 24.

Nagyon fontosnak tartom a megelőzést, főleg így nyáron... strand stb. Ez a krém nagyon szuper. Nem csíp, kevés is elég belőle, így sokáig elég. Most akciós a híres R betűs drogáriában, 1790 forint. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Kacija

2018. augusztus 12.

Antibiotikum szedese utan jelentkezett egy enyhe huvelygyulladas ego, viszketo erzessel. A huvelytablettat valasztottam, es 3 nap utan teljesen megszuntek a tuneteim. Ettol fuggetlenul vegigcsinaltam a kurat. Nagyon jo termek es vegre valami, ami megeri az arat :)

Kacija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Zerneboch

2018. augusztus 3.

A mindenségit! Gyűlölöm a hüvelykrém/mosakodógél, "én vagyok a magabiztos éneket" típusú reklámokat, de most hallgattam rá és bevált! Pár napja tartó lokális viszketésre vettem, ugyanis pusztán a kisajkaim, csiklóm és környéke viszketett [azért írom ilyen részletesen hátha más is hasonlóval küzd]. Váladék és szag nem társult mellé. Gondoltam a klóros víz [mostanság nagyon klórozzák a csapvizet a környékünkön] vagy az új szappanom, vagy az izzadás miatt lehetséges. A hintőpor ilyenkor segített, de most nem. A szokásosnál sokkal melegebb volt, ezért feltételeztem, hogy valami elszaporodhatott ott, ezért valami olyan krémet kerestem, ami egyszerre használ gomba és bacik ellen is. Két napi kezelés után jelentősen csökkentek a tüneteim. Reggel és este mosakodás után használtam egy borsónyi adagot, tehát szinte semennyi nem fogyott a tubusból. Én 3 ezerért vettem patikában, de nem bántam meg. Remélem hatása tartós marad, és esetleg a menstruáció utáni viszketésemet is le fogja vinni. Én nagyon ajánlom.

MEGJEGYZÉS A VISZKETÉSRE ÉS CSÍPÉSRE:

Első alkalommal amikor bekentem rémesen viszketett. Lentebb írták, hogy csalódtak a krémben, de szerintem csak a "mechanikai zavarás" miatt viszketett. Ugye picit be szerettem volna dörzsölni a krémet, hogy beszívódjon. Második alkalommal csípett is, de tényleg maximum egy percig. Szerintem tényleg hidratálásra, nyugtatásra és fertőtlenítésre szorul ilyenkor ez a terület, amit a krém maximálisan elvégez. Szóval esetleges erősebb viszketés és csípés miatt ne tessék azonnal a kukába dobni! Tartós csípés vagy viszketés esetén viszont lehetséges az allergia vagy fokozott irritáció jelenléte, ilyenkor illik megszakítani a termék használatát. Annyi pénzért elvárom, hogy a krém tegye a dolgát, némiképp az összetevőkhöz is konyítok ezért nem estem kétségbe. Végül már se nem viszket, se nem csíp.

Ó és köszönöm mindenkinek aki ilyen részletesen írt a krémről, szuperek vagytok, segítettek a döntésben!

Zerneboch
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

MEGJEGYZÉS A VISZKETÉSRE ÉS CSÍPÉSRE:

lewisfan

2018. augusztus 1.

Ugyan nem a kremet hasznaltam, hanem a hüvelytabletta testveret, de azt kell mondjam, tenyleg csodaszer. Nemhogy a kellemetlen erzest ott lent, de a hüvelyi kinzo viszketest is lenyegesen orvosolta, az alkalmazast követö 1. napon. (!!!) Csak ajanlani tudom mindenkinek, aki kicsit is erzi, hogy valami nincs rendben. :-)

lewisfan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Jana88

2018. július 25.

Nagyon hatásos!

Jana88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon hatásos!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.