KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Idelyn

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A kíméletes, habzó mosakodó gél fertőtlenítő hatású klórhexidint tartalmaz, amely gátolja a baktériumok és a gombák növekedését. A baktériumok és a gombák felelősek gyakran az intim fertőzésekért. Savas pH-jú, kellemesen természetes illatú. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő higiénia biztosítására, a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. A kíméletes & enyhén habzó összetevőn kívül tartalmaz még hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású Aloe vera kivonatot. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anyuli

2017. október 19.

Nagyon klassz a termék :) tényleg kellemes az illata, nagyon friss érzést ad használat után. Nyáron tusfürdő szerűen használtam és az izzadás kellemetlen hatását csökkentette nem csak az intim testrészeken :) Szerintem nem drága, összehasonlítottam más termékekkel, és ilyen kombinált összetétele egyiknek sem volt!!! Amióta használom uszoda és strand után sem jöttek ki a kellemetlen tünetek. Csak ajánlani tudom :) :)

Anyuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

SzZs1981

2017. október 19.

Nagyon kellemes, természetes tisztaság-illatú mosakodó gél, selymes textúrával.
A csomagolása praktikus, jól zár és utazáshoz is megfelelő, illetve könnyű adagolni a terméket, pont megfelelő az állaga.
Nagyon szeretem használni, főleg megelőzésképpen a mindennapokban, de nagy nyári melegben izzadás ellen is bevált mint tusfürdő (a fertőtlenítő és ápoló hatása miatt erre is tökéletes).

SzZs1981
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon kellemes, természetes tisztaság-illatú mosakodó gél, selymes textúrával.

Bubus20

2017. október 19.

Nagyon jó termék. Szívesen ajánlom megelőzésre mindazoknak, akik sokat sportolnak / konditermekben zuhanyoznak vagy sokat járnak uszodába. Korábban is használtam intim mosakodót, de amióta ezt felfedeztem és kipróbáltam ennél maradtam, mert ezt találom a leghatékonyabbnak.Tesómnak van egy két éves kislánya aki korábban babaúszáson sajnos elkapott egy fertőzést. Az esti fürdővízébe téve + a krém használatával teljesen rendbe jött. Anyukáknak is szívesen ajánlom, mert nagyon megkönnyebbültünk amikor láttuk, hogy gyorsan használt.

Bubus20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

JM0218

2017. október 19.

Személy szerint nagyon kedvelem a terméket, nagyjából 1 éve minden nap intim mosakodót használok a tisztálkodás során, s nemrégiben váltottam az Idelynre. Csak pozitívat tudok mondani róla, kellemes illatú, használat után megfelelő frissességet kölcsönöz és a terméknek hála sosem aggódom attól, hogy elkapnék bármiféle fertőzést. Ez a magabiztosság pedig nagyon jó érzéssel tölt el a mindennapok során, s pszichésen is sokat segít, hogy egy stresszforrással kevesebb van jelen az életemben :)

JM0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Gyöngy05

2017. október 3.

Három hete használom ezt a terméket, előtte Lactacyd Pharma szenzitív mosakodót használtam, ami nagyon nem vált be, kellemetlen volt a szaga és a textúrája, nem adott teljes tisztaságérzetet. Miután végre elfogyott, megvettem ezt, és milyen jó választás volt! Irritációt egyáltalán nem okozott, enyhe, szolidan finom az illata, pont amilyen kell egy intim mosakodónál, lágy, kellemes a habzása, jó érzés vele mosakodni. Egészségügyi gyógyhatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nincsen intim problémám, de a mindennapi tisztálkodásban, megelőzésben nálam nagyon jól teljesít, megadja azt a tisztaság - és komfortérzetet, amit elvárok tőle. Többféle intim mosakodót is kipróbáltam már, de eddig az a legjobb.

Gyöngy05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 3.

boglarkab

2017. augusztus 25.

Minden nap használom nagyjából fél éve, mindig ott csücsül a zuhanyzóban, abszolút része lett a napi rutinomnak. Nagyon kellemes használni, semmi irritáció, csak tisztaság. Ennyit abszolút megér a higiénia és az, hogy nehezebben kapjak el bármilyen fertőzést (úszom és konditerembe is járok, így ez nagyon fontos).

boglarkab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

juditka70

2017. augusztus 12.

A Müllerben vásároltam több más kozmetikummal együtt. Finom,kellemes tisztaság illata van. Nem okoz irritációt,kellemes komfortérzetet biztosít az intim részen. Külön kiemelném,hogy nagyon igényes a kis flakonja is, tetszik nagyon.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

perie

2017. július 14.

A Canesten-t, a zöld Nivea Intimo-t és ezt a terméket használom felváltva költséghatékonysági okokból. A Canesten-nek borzalmas illata van (engem leginkább rovarírtó sprayre emlékeztet), de ha már megvettem, elhasználom, viszont biztosan nem veszem újra. Ráadásul irritál is. A Nivea Intimo is jó, de amikor az Idelyn-t használom, még egyszer sem tapasztaltam semmiféle irritációt. Kellemes az illata, jó az állaga, könnyen kezelhető a flakonja. Igazi tisztaságérzetet kelt. Semmi negatívumot nem vettem észre használat során. Épp ma vettem újra a Rossmann-ban. Nem volt olcsó, de a három közül szerintem ez éri meg a legjobban.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Emenye

2017. február 21.

Nőgyógyászom javaslatára vettem gyógyszertárban. Nekem eddig ez a kedvenc intim mosóm. Nem szárít, nem viszket. Enyhe, kellemes illata van.

Emenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Birkin22

2017. február 19.

A gyógyszerész ajánlotta első lépésként, már egy alkalommal megszüntette a problémámat.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.