KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Idelyn

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A kíméletes, habzó mosakodó gél fertőtlenítő hatású klórhexidint tartalmaz, amely gátolja a baktériumok és a gombák növekedését. A baktériumok és a gombák felelősek gyakran az intim fertőzésekért. Savas pH-jú, kellemesen természetes illatú. A fertőtlenítő hatású szert tartalmazó készítmény bőrön alkalmazható a megfelelő higiénia biztosítására, a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. A kíméletes & enyhén habzó összetevőn kívül tartalmaz még hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású Aloe vera kivonatot. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához.

juditka70

2017. augusztus 12.

A Müllerben vásároltam több más kozmetikummal együtt. Finom,kellemes tisztaság illata van. Nem okoz irritációt,kellemes komfortérzetet biztosít az intim részen. Külön kiemelném,hogy nagyon igényes a kis flakonja is, tetszik nagyon.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

perie

2017. július 14.

A Canesten-t, a zöld Nivea Intimo-t és ezt a terméket használom felváltva költséghatékonysági okokból. A Canesten-nek borzalmas illata van (engem leginkább rovarírtó sprayre emlékeztet), de ha már megvettem, elhasználom, viszont biztosan nem veszem újra. Ráadásul irritál is. A Nivea Intimo is jó, de amikor az Idelyn-t használom, még egyszer sem tapasztaltam semmiféle irritációt. Kellemes az illata, jó az állaga, könnyen kezelhető a flakonja. Igazi tisztaságérzetet kelt. Semmi negatívumot nem vettem észre használat során. Épp ma vettem újra a Rossmann-ban. Nem volt olcsó, de a három közül szerintem ez éri meg a legjobban.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Emenye

2017. február 21.

Nőgyógyászom javaslatára vettem gyógyszertárban. Nekem eddig ez a kedvenc intim mosóm. Nem szárít, nem viszket. Enyhe, kellemes illata van.

Emenye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Birkin22

2017. február 19.

A gyógyszerész ajánlotta első lépésként, már egy alkalommal megszüntette a problémámat.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Kedi81

2017. február 16.

Teljesen megegyezik a véleményem Monchochi-vel,szuper termék,már vagy fél éve csak ezt használom,és ezalatt semmilyen problémám nem volt,viszketés vagy irritációra gondolok,amit gomba vagy fertőzés okozhat.
Kisebb-nagyobb felfázások sajnos voltak,de szerintem annak is lecsökkentette a gyógyulási idejét,mivel csillapította az égő,viszkető érzést.
Kis mennyiség is elegendő belőle és tiszta,friss érzetet kelt a használata.
Nagyon szeretem,nem is merek mást használni,annyira bevált,ragaszkodok hozzá,a legjobb intim lemosó amit valaha használtam :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Kis mennyiség is elegendő belőle és tiszta,friss érzetet kelt a használata.

Closet

2016. november 10.

Termékmintát kaptam először belőle, de már az első használatkor imádtam, így gyorsan beruháztam egy flakonba. Az illata kellemes, nem tolakodó, jól habzik és igazán tisztaság érzetem van tőle. Csak ezt használom most már.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

PiciCic

2016. július 19.

Tv reklámban figyeltem fel rá,gondoltam egy próbát megér.Borzalmas...használat után égő,csípő érzésem volt,ami a megszokott intim mosakodonàl soha. Nem veszem újra!

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

sztinke

2016. június 2.

Nem olcsó, de hatékony termék. Tényleg csökkenti az irritációt, jól tisztít, egyszerűen komfortos utána. :) Viszont max. csillagot nem adok rá, mert alapvetően nem gyógyszer, úgyhogy a komolyabb problémát nem ennek kell (és nem is fogja) kikezelni, sima intim mosakodónak pedig elég drága.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

deccs91

2016. április 19.

Nem nagyon szeretném lehúzni, de sajnos nem tudok több csillagot adni neki. Nagy reményekkel kezdtem el használni, de mióta használom az összes létező problémát kihozta nekem. Nem tudom 100%-osan, hogy emiatt történtek e a problémák, de most abbahagytam a használatát, és azóta semmi bajom. Az az érzésem teljesen lecsökkenti a természetes védekezésemet.

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Sindy6

2016. február 1.

Nem okozott még irritációt. Most áttértem rá, pedig nagyon szeretem a Nivea Intimot is, de ennek jobb a hatásmechanizmusa és összetevője

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.